Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (2179. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ThomasAngelo89
1 Kayıtlı Üye ve 17 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
76.293
Cevap
790
Favori
3.745.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
35. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 21772178217921802181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ve cihaz standby konumundayken indirme işlemine devam ediyor mu? Uzaktan dowload komutu girebiliyor muyuz? Uzaktan tabletten veya telefondan oyuna kaldığımız yerden oynayıp devam edebiliyor muyuz? Teşekkürler:

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Akşahin kullanıcısına yanıt

microsoft hesabım diye google a yaz gir oraya

email şifreni xbox hesabın açtıysan o mail ile giricen orda cihazlar a gir ordan sag üst kösede cihaz kaydettir var + seklinde oraya bas cihazı nseri no sunu gir

joistik içinde pil koydugun yerde barkod gibi bişi var hemen altında olan uzun rakamsal yazı joistigin seri no su

• Teşekkürler üstad

cihaz kapalıyken download yapıyor. aynı ağ içerisindeyseniz telefonla kontrol edilebiliyor diye biliyorum.

xbox depolamasını kapalıyken aç ve hızlı açılış seçeneğinin açık olması gerek.

• Teşekkürler üstad. Series x için yapılmış bir oyun var mı? Gears5 ve forzanın grafikleri iyi ama yinede sorayım istedim.

• Disco Elysium - The Final Cut launches digitally on Xbox October 12th. Physical Edition arrives November 9th.

Nihayet geliyor.

X/S etiketiyle çıkacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Flight simülatör

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Store'da arama yapınca Pre-Order diye çıkıyor ama üzerine basınca not available diyor. Galiba bize satmayacaklar bu oyunu.

• kef K kullanıcısına yanıt
    Daha önce de Store'a böyle eklenen oyunlar oldu. Merak etmeyin, çıkışına yakın yahut çıkışında fiyatı belli olur.

• Pre-Order'a ilk açıldığında oyunların fiyatı bazen daha uygun oluyor, bu oyunu da oynayacağımı bildiğim için hemen alayım dedim ama +18 diye Türkiye'ye açılmazsa üzülürüm.

• kef K kullanıcısına yanıt
    Sanmam hocam, benim tahminim 120₺ civarında bir rakamdan satılacağı yönünde. Ayrıca ek dillerle ilgili firmanın çalışması devam ediyor. Hali hazırda bir çok dile çevriliyor. Belki, ankette birinci olduğumuz için Türkçe de eklerler. Türkiye'den bu iş için Can Sungur firmaya yazmıştı, sonrasında gelişme oldu mu olmadı mı bilmiyorum.

• Cihazlarınızda kaç oyun var ?
    Benim hdd ağzına kadar dolmak üzere cihaz zaten dolu 120ye yakın oyun var gamepass sağolsun

• Bati-Wan_Kenobi kullanıcısına yanıt

Arap yağı bol bulunca her yerine sürermiş:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bati-Wan_Kenobi kullanıcısına yanıt

Series S kullanıyorum cihaz dolu + 2TB HDD'de 150 GB falan boş yer kaldı. Soran olursa Gamepass'te düzgün oyun yok derler  

• Arkadaşlar selamlar. Bu cihaz external HDD üzerinden oyun oynatmıyor, genişletici SSD takmak gerekli deniyor bildiğim kadarı ile. Ancak dün akşam eski One S cihazıma taktığım external HDD'yi Series X' e taktım. İçindeki tüm oyunları oynattı.

Buradaki kasıt performans sorunu olmadan oynatmak mı? Yoksa bizzat external HDD üzerinden oyun oynayabildim.

Ayrıca muhtemelen profesyonel oyuncu olmadığım için One S ile Series X arasında yükleme süreleri dışında büyük farklar gözlemleyemedim. Hatta grafiklerdeki keskinlik rahatsız etti diyebilirim.

• Arkadaşlar merhaba. FIFA 22 ön sipariş vermek istiyoruz ama satın alma işlemini gerçekleştiremiyoruz. Store'da problem mi var?

Oyunu ön sipariş verebildiniz mi?

Dün başka bir oyun almayı deneyelim belki sorun FIFA dadır dedik ama başka bir şey de satın alamıyoruz.

En son 1 hafta önce alışveriş yaptık. 1 haftadır sorun devam ediyor (güncellemeden bu yana)

• sciende S kullanıcısına yanıt
    Xbox one ve 360 oyunları harici diskten oynanabiliyor. Şimdilik bazı series S/X güncellemesi almış oyunlar da çalışıyor ama sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Yeni nesil oyunlar ise harici HDD yada SSD ile çalışmaz. Yalnızca depolama amaçlı kopyalama veya taşıma işlemi için kullanılır.

Harici Ssd ile One oyunlarını makinada bulunan hdd e göre daha hızlı açarsınız. Tek fark o olur.

• Arkadaşlar bilgisayarımda Steam üzerinden oynadığım Forza H 4, SoT, Gears 5 ve Halo oyunlarının ilerlemelerini konsolu satın aldığımda görecek miyim yoksa kayıtlar görünmeyip sıfırdan mı başlatacak? Böyle bir çapraz kayıt sistemi var mı Xboxda?

• ASKERTUNGA kullanıcısına yanıt

web üzerinden denedinizmi ?

• Xbox da iade edilen oyunun ücreti kaç gün içinde karta geliyor bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 21772178217921802181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.