Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (2103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
76.190
Cevap
790
Favori
3.740.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21012102210321042105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tşk ederim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • DarkKnightTR61 kullanıcısına yanıt
    Tsk ederim

• The Ascent’e bayıldım. 11 kişilik ekibin bu kadar muazzam bölüm tasarımları oluşturması takdire şayan gerçekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucahid_06

Arkadaşlar xbox series s konsolumu satıp series x alarak aranıza katıldım evde 4k 60 hz tv ve 1080 p 144 hz ips 1 ms monitör var 1080p monitörde series x series s den daha iyi grafik verirmi yoksa series s le aynı görüntümu verir biri 4 biri 12 grafik gucunde

Evdeki 4K 60HZ Tv ne bir de boyutu ve mesafen ne bunlar doğrudan etki eder. Bende Samsung 43MU7000 4K 60Hz var.

Ben onun yerine Asus Tuf Gaming 1080P 165 hz 1ms monitörü tercih ediyorum. Her yönden grafik ve akıcılık dahil.

Ama tabi elinde Oled varsa orası ayrı

• 19karabulut07 kullanıcısına yanıt
    Bendede 43 inc samgung 7000 bin serisi hdr destekl i tv var monitörde dahami iyi diyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mucahid_06 -- 30 Temmuz 2021; 9:11:16 >
  • mucahid_06 M kullanıcısına yanıt

Hocam monitör den Monitöre fark eder tabiki benim dediğim monitör şu monitör

Asus TUF Gaming VG279QL1A 27" 165Hz 1ms (HDMI+Display) G-Sync FreeSync Full HD

• 19karabulut07 kullanıcısına yanıt
    Benimki aoc 24" 24G2U/BK 144 hz IPS 1ms FreeSync FULL HD insallah sıkıntı çıkartmaz series s te renkler çok canlı çok güzeldi 120 fps de yalnız grafik olarak konsol beni tatmin etmemişti ama o 4 x 12 işleme gücüne sahip bakalım ürün gelince nasıl performans verecek

• Selam arkadaslar,

ABD den alinan Xbox in Turkiyede garanti suresi kac yil acaba ? Cihazi hesabami kayit ediyoruz nasil isliyor sistem ?

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    kendin kayıt ediyorsun microsoftun sitesinden,bana 1 yıl verdi garanti abd'den gelen konsola

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihsar -- 30 Temmuz 2021; 11:5:38 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • The Ascent 30$ fiyat etiketinin hakkını vermiş. Belli ki bütçelerini büyük oranda ortam tasarımlarına ayırmışlar. Biraz oynadıktan sonra arayüze çok az zaman harcadıklarını düşündüm. Tipografi, oyun içi HUD, yetenek vb dağıttığımız genel menüler beni çok yordu. En basitinden yerden aldığımız nesnenin ne olduğunu görebilmek için ekranın sol altındaki minicik kutuya odaklanmak gerekiyor. Bu alanda ciddi bir iyileştirme yapmaları gerektiğini düşünüyorum.

Sesler fena değil ama özellikle çatışma anlarında daha etkileyici temposu yüksek melodiler duymak güzel olurdu.

Çatışma mekaniğine başta alışamadım ve bol bol öldüm. Biraz zaman verip alıştıktan sonra eğlenceli geldi. Bir de isabet oranı vb alakalı yetenekler gördüm, sanırım karakteri geliştirdikçe biraz daha iyileşecektir. Vuruş hissi kötü değil ama düşmanları öldürdüğümüz andaki etki biraz daha iyi olabilirdi. Bol bol yaratık öldüreceğimiz bir oyunda bu his en iyi seviyede olmalı. Borderlands tatminkarlığını bulamadım. Bu noktada yine düşük bütçe ve kısıtlı ekibi düşünüce 'adamlar yine de iyi yapmış' dedim.

3 sene önce 100.000$ bütçe ile kurulan ufak bir firma için başarılı sayılabilecek bir sonuç çıkmış ortaya. Oyunun tam fiyatla çıkmadığını düşünerek incelemek gerektiğini düşünüyorum.

Özellikle oyun arayüzünü biraz cilalayıp göze batan oyun içi hataları (özellikle çökmeye sebep olan kritik hataları) temizlerlerse Gamepass'in, şahane ortam tasarımlarının ve cyberpunk'ın ışıl ışıl ortamının da etkisiyle iyi bir AA oyun olarak kendilerine yer bulurlar ve bir sonraki projeleri için güzel kazanç elde ederler gibi görünüyor.

• Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

• hEro_ kullanıcısına yanıt

Şu ana kadar bir oyunu geç oynadığım için hiç pişman olmadım hatta çıkışından çok daha sonraları aldığım oyunlar veya çıkışından çok daha sonraları döndüğüm tüm oyunlar ilk versiyonuna göre çok daha cilalanmış ve temiz surumlerdi.

O nedenle bu oyunu oynamak içinde hiç acele etmiyorum. Birkaç parltch çıksın , dediğiniz yerler düzeltilsin oyuna bir şans veririz.

• Arkadaşlar Japonya'dan xbox series x getirmeyi düşünüyorum fakat japonya'dan alınan xbox ın garanti süresi türkiye de kaç yıl bilen biri var mı? Abd'den alınınca 1 yıl Avrupadan alınınca 2 yıl Japonya'da durum nasıl oluyor?

• alihanoncul kullanıcısına yanıt

Avrupa Bölgesi dışından cihaz alırsanız garantisi 1 yıl oluyor.

• çok teşekkürler yorumunuz için.

• quote:

Orijinalden alıntı: AKA_33

Avrupa Bölgesi dışından cihaz alırsanız garantisi 1 yıl oluyor.

Hocam arkadaşın cihazı Arabistan'dan geldi ve sistemde 2 yıl gözüküyor.Geçen biriyle görüştüm onun konsoluda Abd'den gelmiş 2 yıl garanti gözüküyor sistemde.Sistemde bir hatamı mevcut bu cihazlar 1 yıl garantili olup yanlış mı gözüküyor sistemde.Tercihimi ona göre yapıcam Arap tarafından getirtmek daha uyguna geliyor bana ama sadece Avrupa 2 yıl garantiliyse o tarafı tercih edicem mecbur.

• Atatürk_1881 kullanıcısına yanıt
    Bende fly teknolojiden dün aldım ithalatçı garantili arabistan tarafından gelecek satıcı 1 yıl.microsoft 1 yıl biz garanti veriyoruz dedi gelince bir gireyim sisteme 2 yıl olursa bende haber ederim kardesim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mucahid_06 -- 30 Temmuz 2021; 16:23:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucahid_06

Bende fly teknolojiden dün aldım ithalatçı garantili arabistan tarafından gelecek satıcı 1 yıl.microsoft 1 yıl biz garanti veriyoruz dedi gelince bir gireyim sisteme 2 yıl olursa bende haber ederim kardesim

Tamamdır hocam haber bekliyorum sizden.Arabistan cihazı olan arkadaşımın 2 yıl gözüküyordu bakalım sizde nasıl olucak durum.

• Atatürk_1881 kullanıcısına yanıt
    Tamam yazarım ürün gelince kardesim

• 
Sayfa: önceki 21012102210321042105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.