Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (2092. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: GALDER
1 Kayıtlı Üye ve 19 Misafir (3 Mobil) - 17 Masaüstü3 Mobil3 Android
5 sn
76.302
Cevap
790
Favori
3.746.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20902091209220932094
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onur989

Arkadaşlar 7000 civarı tv önerebilecek varmı 55 inch. Gönül ister LG CX alayım ama param yok o kadar. 55 inch hdmi 2.1 li bir tv bulabilir miyim

Hdmı 2.1 desteği sunan ve bahsettiğiniz fiyata en yakın tv modeli Samsung Q70T. 7000tl bandında ne yazık ki oyun odaklı doğru düzgün tv kalmadı.

• berkan 197 kullanıcısına yanıt

Firmaya mesaj atıp, cihazın Microsoft Türkiye garantisi olup olmadığını sorun. Şayet bu kapsamda değilse satın almazsınız. Bir de şöyle bir şey yapılabilir ama uğraşır mısınız bilmiyorum. Konsol size geldiğinde kutu üzerindeki seri numarasından garanti durumunu sorgularsınız. Microsoft Türkiye garantisinde değil ise iade edersiniz. Aradaki fark 900tl "bence" fazla. Ben konsolu Amazon Almanya'dan satın aldım ve yanlış hatırlamıyorsam eğer 5900tl civarına gelmişti, TR garantili cihazdı. Yani benim için ne kadar ucuz, o kadar iyi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 23 Temmuz 2021; 19:27:35 >
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam ilginize. İkinci seçenek ile dediğiniz gibi pek uğraşmak istemiyorum ama mesaj kısmından bir sorayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ay önce PS5 yanına Series X aldığımı söylemiştim. Şimdi ise pişmanım açıkçası. Xboxta doğru düzgün oyun kiralama yeri bulamıyorum , 2. el oyun al sat yapamıyorum . Çoğu oyunu hala PS5ten oynuyorum çünkü 2. el al sat ve kiralama hala sapasağlam donanımhaberde devam ediyor. Yok mu bir taktik ? Series X'i satıcam bu gidişle .

Lg nano 916 en iyisi bir bak derim ben memnun kaldım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SezerBey247 kullanıcısına yanıt

Gamepass nedeniyle Xbox'da al sat kiralama vb azalmıştır diye düşünüyorum. En iyisi donanimhaberde bir telegram grubu kurmak olabilir Xbox oyunu al sat kirala işleri için.

• Ps5'in varsa ve al sat yapıyorsan xbox almanın bir mantığı yok ki. Zaten xbox'a çıkan oyunların neredeyse hepsi ps5'e çıkıyor. Xbox, game pass için alınır. Game pass ile oyun giderlerin azalır

• ctntas C kullanıcısına yanıt
    Xbox’a çıkan oyunların neredeyse hepsi Ps5’e çıkıyor derken Sanırım Pc demek istediniz..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wNchstR W kullanıcısına yanıt

3. parti oyunları kastettim. Sonuçta xbox kendi oyunlarını Ps5'e çıkartmaz dimi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ctntas

3. parti oyunları kastettim. Sonuçta xbox kendi oyunlarını Ps5'e çıkartmaz dimi :D

eğer sony ve nintendo izin verirse microsoft/xbox kendi oyunlarını evet halo forza'yı falan kast ediyorum büyük keyifle getirir xbox artık xbox game pass satışları üzerine düşünüyor onlar izin verirse xbox game pass'i büyük zevkle getirir diğer konsollara

• Ubisoft oyunlarının fiyatlarını kimler neye göre belirliyor çok merak ediyorum. Ac Valhalla indirimli olarak Trde 35€ ya satılırken Abdde 25€, Peruda 27€ ve Korede 29€. Bu ülkelerin alım güçleri Trden kat kat üstün ama onlara daha ucuz. Mesela 21€ ile en ucuz Meksikada satılıyor. TRde öyle olsa alırdım ama bu fiyatlara kesinlikle almam.

• Ynsyesilyurt kullanıcısına yanıt

Tv arayan ben değilim. Lg Cx 55 kullanıyorum. Bu arada Tv arayan arkadaş 7000tl demiş, siz 12.500tl değerinde bir tv önermişsiniz. Neyse, konuyu daha fazla tv tavsiye konusuna çevirmek istemiyorum. Tavsiye isteyen arkadaşa yazın lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: SezerBey247

1 ay önce PS5 yanına Series X aldığımı söylemiştim. Şimdi ise pişmanım açıkçası. Xboxta doğru düzgün oyun kiralama yeri bulamıyorum , 2. el oyun al sat yapamıyorum . Çoğu oyunu hala PS5ten oynuyorum çünkü 2. el al sat ve kiralama hala sapasağlam donanımhaberde devam ediyor. Yok mu bir taktik ? Series X'i satıcam bu gidişle .

Sat.al sat işi zor Xbox ta

Pardon dostum kusura bakma. Yanlış yazmışım ama TV'nin fiyatı o kadar artmasına şaşırdım ben daha 4 ay önce aldım 8.000₺ verdim şaşırdım açıkçası.

• Revrains R kullanıcısına yanıt

Xbox kendi oyunlarını getirmek istese getirirdi o platformlara, Sony'den veya Nintendo'dan izin beklemiyorlar bunun için. Gamepass'i getirmeleri de pek mümkün değil hem Sony istemez hem de Microsoft, Sony'e %30 pay vermek istemez.

• 1 ay önce 6700 liraya yakın arkadaşımdan x series aldım. Aşırı memnunum iyi ki de almışım diyorum. 2 kol ve şarj cihazı ile birlikte 6700 lira verdim. Vatandan alınma 15 ay garantisi var.

Tv olarak Sony XF9005 kullanan var mıdır ? Tv 2k 120hz desteklemesine rağmen hiç bir şekilde 2k 120hz yapamıyorum. ? 2k 120hz yaptığımda tekrar 1080p 120hz'ye düşüyor. Arattığımda bir çok kişinin bu sorunu yaşadığını görüyorum ama tv tarafından mı sorun var yoksa xbox tarafından mı anlamadım. Yani bir güncelleme filan mı gelmesi gerekiyor neyi denediysem olmadı. Bilen aydınlatırsa çok mutlu olurum.

• Nick the Whopper N kullanıcısına yanıt
    Xbox tarafinda degildir sorun, buyuk ihtimalle TV kaynakli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mert84 M kullanıcısına yanıt

zaten xbox kendi oyununu boş boş getirmek istemez hocam o yüzden diyorum getirise sadece Xbox Game Pass adı altında getirir ayrıca bu konu hakkında nintendo ile konuşuldu üstten üstten bir anlaşmaya varılamadı aynı şekilde sony derse xbox game pass'i sony store üzerinde satabilirsiniz phill spencer bir an düşünmeden çıkarıyoruz der emin ol

• Nick the Whopper N kullanıcısına yanıt
    Hdmi kablosu cihazla birlikte gelen orj kablo mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: SezerBey247

1 ay önce PS5 yanına Series X aldığımı söylemiştim. Şimdi ise pişmanım açıkçası. Xboxta doğru düzgün oyun kiralama yeri bulamıyorum , 2. el oyun al sat yapamıyorum . Çoğu oyunu hala PS5ten oynuyorum çünkü 2. el al sat ve kiralama hala sapasağlam donanımhaberde devam ediyor. Yok mu bir taktik ? Series X'i satıcam bu gidişle .

Hocam donanım haberde oyun kiralayan iki arkadaş var istediğin oyunu kiralayabilirsin. Hatta konusu bile var.

• 
Sayfa: önceki 20902091209220932094
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.