Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1933. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: _racer_ , _racer_ , BjKs1903 , İcardiBaşkan
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir - 15 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.304
Cevap
790
Favori
3.746.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
69. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 19311932193319341935
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Umarım mağduriyetinizi giderirler. Ben de diğer arkadaşlar gibi bu tip oluşumlara para kazandırılmasını doğru bulmuyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun. Ben de bir kaç defa kullandım, açıkçası hiçbir sorun yaşamadım. Ama Cyberpunk tüm storelerde iade olurken MTC den alındığı için biz iade edemedik. Bir arkadaş yazmıştı, en güzeli MTC den Brezilya gift card alıp store dan o parayla almak. Ama canınızı sıkmayın sorununuzu çözerler diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: neco6791

forza 4 bende yag gibi akiyor hicbir sikinti yok simdi actim

series x

Bende de herhangi bir sorun yok. Gayet güzel şekilde çalışır hale geldi tekrar.

• BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Daha önce benzer bir sorunu yaşayan arkadaş, mağduriyetinin giderildiğini söylemişti. Eğer giderilmezse forumdan çok fazla oyuncu kaybederler, göze alacaklarını sanmıyorum. Forum dışında kaç kişi biliyor ki MTC'yi

• Bu ay gamepass'e The evil within 2 gelecek buyuk ihtimal. Psnow'dan cikmis. Ay basindan gelen Fps boost buyuk ihtimal gamepass'e hazirlik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 8 Mayıs 2021; 3:24:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UcanHollandali kullanıcısına yanıt
    Korkuya doyacağız o zaman Alan Wake,Man of Medan, The Medium, The Evil Within,Outlast..
  • Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    Şaka gibi yahu! Eski Ps4 kullanıcısı olarak Xbox One dan ümidim yoktu ama Xbox Series ile tekrar umudum yeşerdi! Zira tekelleşme çabasında olan Sony i çok zorlayacak sonunda!

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam

• karshtakavaar kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• Press a Key kullanıcısına yanıt
    Xbox series x de kablosuz olarak kullanabiliyor muyuz?

• ScHooT_ kullanıcısına yanıt
    Bluetooth 5.0 özelliğine sahip, fakat konsolla hiç denemedim, kutunun içinden kablosu da çıkıyor kabloyla kullanıyorum hep, ama telefonla bağlandığımda da 3 - 4 oda öteden bile ses kaybolmuyor, yüksek çözünürlüklü ses sertifkası var zaten, yani bu fiyata şaka gibi bir cihazdır.

Bir araştır bakalım, Series X ile tam olarak uyumlu ise almanı tavsiye ederim. Şimdi destekleyip desteklemediğini pek bilmediğim için seni yanlış bilgilendirmeyeyim.

Ek olarak, kablosuz şekilde kullanım esnasında bataryası 60 saatte ancak bitiyor. Alacak olursan özellikle batarya konusunda da çok memnun kalırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 8 Mayıs 2021; 2:36:57 >
  • "Yüksek kaliteli animasyonlara sahip AAA oyun"

"3. şahıs bakış açısı"

Sırf şu iki madde bile fazlasıyla heyecan verici. Animasyon kalitesine ve çeşitliliğine çok önem veririm.

Açının da tps olması da gerekli benim için. O kadar saat özenle kuşattığım ve geliştirdiğim karakterin, tüm hareketlerini ve detaylarını görmeyi tercih ederim.

• 
Sayfa: önceki 19311932193319341935
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.