Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1926. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.271
Cevap
789
Favori
3.744.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19241925192619271928
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Murat3425

Xboxın orijinal bataryasını öneririm ben kullanıyorum. Piyasada sahtesi çok ama ona dikkat et ben Vatandan almıştım

İki kol olduğu için pil daha uyguna gelecektir hocam benim için.

• Bir sorunum daha var sanırım. Nat tipi sıkı ve Çift nat algılandı şeklinde uyarı verdi. Kablonet altyapısından Vodafone üzerinden hizmet alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bosgezenadam

Bir sorunum daha var sanırım. Nat tipi sıkı ve Çift nat algılandı şeklinde uyarı verdi. Kablonet altyapısından Vodafone üzerinden hizmet alıyorum.

Önceki sayfalarda defalarca konuşuldu aslında. DNS olarak google DNS girilmesi, sorun devam ediyorsa modem üzerinden DMZ açık hale getirip konsol ip adresini girmeniz gerekiyor. Konsola sabit ip atamayı da unutmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Önceki sayfalarda defalarca konuşuldu aslında. DNS olarak google DNS girilmesi, sorun devam ediyorsa modem üzerinden DMZ açık hale getirip konsol ip adresini girmeniz gerekiyor. Konsola sabit ip atamayı da unutmayın.

Alıntıları Göster

Google dns girdim dmz açtım ve konsolun ipsini girdim ancak halen durum aynı. Konsol ipsini nasıl sabitleyeceğimi bilmiyorum.

• Murat3425 M kullanıcısına yanıt
    İstediğim yerde yazarım birader, sana mı soracağım, ben ne yazıyorum sen konuyu nerelere çekiyorsun.

Eleştirmeyi öğren ki daha iyi içerikler gelsin ürününe, küfür etmişim gibi gereksiz saldırmanın bir anlamı yok.

Microsoft zaten şu an bir şeyler yapmaya çalışıyor, oyunların kalitesi nasıl olacak bekleyip göreceğiz, Fable, Hellblade 2, Forza 5 ve Awoved gibi oyunların iyi çıkacağına ve medya tarafından genel bir övgü alacağına garanti gözüyle bakıyorum, Microsoft'un geleceğinin geçmişinden daha iyi olmasını istemek sana batıyor herhalde, sen bu firmanın sevicisi değil, düşmanı olursun ancak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 6 Mayıs 2021; 18:2:51 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • DNS değiştirdiğiniz yerde. Otomatik yerine el ile ip atayacaksınız.

Port yönlendirme için ben alttaki konfigürasyonu da eklemiştim.

Xbox Live requires the following ports to be open:

• Port 88 (UDP) Both.
    • Port 3074 (UDP and TCP) Both.
    • Port 53 (UDP and TCP) Both.
    • Port 80 (TCP) Both.
    • Port 500 (UDP) Xbox One.
    • Port 3544 (UDP) Xbox One.
    • Port 4500 (UDP) Xbox One.

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 6 Mayıs 2021; 18:13:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

DNS değiştirdiğiniz yerde. Otomatik yerine el ile ip atayacaksınız.

Port yönlendirme için ben alttaki konfigürasyonu da eklemiştim.

Xbox Live requires the following ports to be open:

• Port 88 (UDP) Both.
    • Port 3074 (UDP and TCP) Both.
    • Port 53 (UDP and TCP) Both.
    • Port 80 (TCP) Both.
    • Port 500 (UDP) Xbox One.
    • Port 3544 (UDP) Xbox One.
    • Port 4500 (UDP) Xbox One.

192.168.1.19 şu an ki ip onu el ile girip sabitleştirmem mi gerekiyor yoksa başka bir ip mi girmem gerekiyor hocam. Kusura bakmayın lütfen.

• hEro_ kullanıcısına yanıt
    Telefondan oyunları satın almadan indirme özelliği var. Game Pass ile alakalı değil

• Press a Key kullanıcısına yanıt
    Xbox ve PS5 aynı zamanda konsol çıkarmadı mı? Biz mi birşey kaçırdık, hayır Xbox önce çıkmış olsa biz alsak ve daha sonra PS5 piyasaya sürülse belki haklılık payın olabilirdi. İki konsolun da tüm özelliklerini ve hizmetlerini bilerek Xbox tercih ediyoruz, bunu anlamak neden bu kadar zor bilmiyorum.

• Fifa 21 Gamepass'e eklendi. 36.8 GB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 6 Mayıs 2021; 18:32:28 >
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Bekleyen arkadaşlarımız için sevindirici haber. Güle güle oynayın canlar.

Microsoft hali hazırda kaliteli oyunlar yapıyor zaten. The Medium Tlou ile beraber oynadığım en iyi oyun olabilir. Ki bütün ps exc. lerini oynadım neredeyse.
    Xbox’ın da kaliteli oyunları var demek senin niye zoruna gidiyor anlamıyorum. Ben bu cihaza 7k verdim ps5 almak istesem onu alırdım ama Xboxın daha iyi olduğunu düşündüğüm için tercihimi bu yönde kullandım
    Crackdown 3 bence de kötü bir oyun, Xbox sadece bu oyundan oluşuyormuş gibi konuşmak yanlış bence, ayrıca eski nesile çıkmış bir oyun ve kimsenin bu oyun için Xbox aldığını düşünmüyorum.

Birisinin de çıkıp Forza Horizon 4 şaheser, Destruction AllStars çok kötü bir oyun, Sony'nin kendisini düzeltmesi lazım demesiyle aynı şeyi yapıyorsun.

Xbox tercih eden insanın, Sony oyunları olmazsa olmazı değildir belki de, belki de daha sonra PlayStation almayı düşünüyordur. Ben mesela hiç eksikliğini hissetmiyorum Sony oyunlarının, çoğu Sony oyununun da türünün en iyi örnekleri olduğunu biliyorum.

Biraz da tercihlere saygı duymak gerekiyor, herkes aynı türde oyunlara tutulmak zorunda değil, genel olarak konuşuyorum yazının tamamını üzerine alınma, en azından bu konuda kötü niyetli olmadığının farkındayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-43208DF45

Bekleyen arkadaşlarımız için sevindirici haber. Güle güle oynayın canlar.

Ben PES oyuncusuyum ama grafiksel olarak merak ettiğim için indiriyorum. Gerçekten kayda değer bir farklılık var mı merak ediyorum.

Bu arada konsol üzerinde yeni eklenenlerde halen görünmüyor, indirmek isteyenler mobil gamepass uygulamasından seçerek indirmeyi başlatabilir.

• kef K kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun, kaçırdığım bir nokta mı var emin değilim ama kablolama konusunu nasıl çözdünüz hocam? Konsolun ön yüzünü yana çevirirsek ancak sorun çözülür gibi duruyor sanki.

• bosgezenadam B kullanıcısına yanıt

Vodafone, Kablonet için hangi modemi tahsis etti hocam size?

• İngiliz prizi ne işe yarıyor arkadaşlar normal priz sakıncalı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Ben de ne PES oyuncusuyum ne de FIFA. Öyle arada maç atmak için giriyorum.

Az önce baktım konsol üzerinden yeni eklenenler kısmında gözüküyor. Önce Microsoft Store'ye yönlendiriyor sonra da sürüm seçtirerek indirmeyi başlattırıyor.

• 
Sayfa: önceki 19241925192619271928
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.