Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1875. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
76.302
Cevap
790
Favori
3.746.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 18731874187518761877
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam,bişey daha var

Banka kartında sadece online işlemlere açma seçeneği var yani yurtdışı işlemlere aç seçeneği yazmıyor.

Online işlemlere açmam yeterli oluyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeter hocam sonuçta xbox tr den alicaksiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar küçük çocuktan ötürü cihaz bu şekilde Tvnin arkasında duruyor alt kısımlarında ve fan çıkışısında biraz sıcaklık oluyor ama çok fazla değil. Sorun olur mu bu

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams
  • More FPS Boosted Games On Xbox Consoles Coming "Soon"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Murat3425 M kullanıcısına yanıt

Olmaz, üstten sıcak havanın çıkışını engellemedikçe korkmayın.

• SultanApex S kullanıcısına yanıt
    Üstü açık kullanmadığım zaman üstünü kapatıyorum toz girmesini azaltmak için
  • Which ones?
  • Kim bilir, büyük olasılıkla bir iki tane Bethesda oyunlarından gelir.

Dishonored 2
    Evil Within 2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel olur, hangi oyuna gelirse gelsin güzel bir şey. Harika bir sistem gerçekten. En büyük dileğim Rdr 2 için gelmesi.
  • Sanırım artık Quick Resume için hazır olan oyunları bir liste olarak görebileceğiz.

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Kullanışlı bir özellik daha da kullanışlı oldu.
    Online oyunlarda intro bölümünü geçmesi bile kullanışlı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Vastiel kullanıcısına yanıt

1080p lg tv var bende eski ama böle sorun yaşamadım diğer oyunlarda buna sebep olucaksa satıp series s alırım daha iyi gerçi onda da yapma ihtimali var mı? (bu arada tutorial kısmında oluyormuş sanırsam dün biraz girdim ana server oyunda olmadı)

• Ethernet kablosunu taktığınız zaman hafifçe geriye çektiğinizde içerideki kablonuz ileri geri hareket ediyor mu? yoksa tam mı oturuyor ? sorun bununla alakalı olabilir cat6 aldım hala aynı

nat türü kullanılamıyor

xbox.com ... /teredo

hizmet bilgisi yok...

bazen direk hizmet yok diyor

nat türü de aç

böyle kalıyor

bazen çıkarttıp taktığımda ise direk görüyor bu ne ile alaklı tam oturmamasından mı? Ama her taktığımda kablo takılı olarak sistem görüyor garip bir durum yarın garanti ile görüşücem

Sevgili kardeşlerim denk geleniniz varsa yardım edebilirseniz çok mutlu olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waleur5 -- 20 Nisan 2021; 17:39:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

Ethernet kablosunu taktığınız zaman hafifçe geriye çektiğinizde içerideki kablonuz ileri geri hareket ediyor mu? yoksa tam mı oturuyor ? sorun bununla alakalı olabilir cat6 aldım hala aynı

nat türü kullanılamıyor

xbox.com ... /teredo

hizmet bilgisi yok...

bazen direk hizmet yok diyor

nat türü de aç

böyle kalıyor

bazen çıkarttıp taktığımda ise direk görüyor bu ne ile alaklı tam oturmamasından mı? Ama her taktığımda kablo takılı olarak sistem görüyor garip bir durum yarın garanti ile görüşücem

Sevgili kardeşlerim denk geleniniz varsa yardım edebilirseniz çok mutlu olurum

Hocam kusura bakmayın; ama, dürüst konuşacağım. Çok küçük meselelere evham yapıyorsunuz ve insanlara emir verir gibi mesajlar atıyorsunuz. Eminim bu iki mesele yüzünden kimsenin içinden mesajlarınıza cevap vermek gelmiyor. İyi oyunlar dilerim.

• nat tip toredo olmasının konsolla alakası yok , internet sağlayıcısı problemi , xbox'a statik ip verip dnsleride google dns girip modeme konsola reset atın

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt

statik ip vermeyi bilmiyorum ama google dns girdim hocam. Bu arada tornedo yazmayıp bazen sadece hizmet yok diyor direk.Sizin ethernet yuvanıza da kablo otursa da saga sola ileri geri oynuyor mu biraz? Yuva da bi sorun var mı diye soruyorum (iss kablonet)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waleur5 -- 20 Nisan 2021; 17:41:3 >
  • google dns kullanıyorum modem üzerinden statik ip ayarlı. TTnet kullanıyorum. Kablo yuvaya otursa bile sağa sola ileri geri az bir şey oynama yapıyor. 1 ayı geçti kullanalı 2 aya gelmiştir hep kablolu kullandım hiç bir kopma sorunu yaşamadım.

• Pil konusunu tekrar canlandırayım mı? Aşağıdaki kombinasyon nasıl sizce?

https://www.hepsiburada.com/varta-recharge-accu-endless-aa-2500-mah-sarjli-kalem-pil-4-lu-pm-HB00000S02FB

https://www.pilsitesi.com/varta-57070-lcd-pil-sarj-aleti---pilsiz-1188

Yoksa bu kadar uçmaya hiç gerek yok mudur? Evdeki tüm pilleri yavaş yavaş şarjlıya geçirir yıllarca sorunsuz kullanırım diye düşündüm. Yoksa evi boşverip bütçeye biraz daha ekleyip şarj kiti mi almalı? :)

CEF-14 ?

https://www.hepsiburada.com/duracell-cef-14-sarj-aleti-2-ser-adet-aa-ve-aaa-pil-p-HBV000005N4V0

2500 mah istiyorum çünkü kontrolcüyü titreşim açık ve kulaklıkla kullanıyorum. Pilin şarj döngü sayısından endişelenmiyorum çünkü tahminen haftada bir kez şarj ederim. Yine de daha dayanıklı olduğunu okuduğum için Varta Endless serisini seçmiştim yukarıda.

CEF-14'ün fiyatı uygun görünüyor ancak AAA pile ihtiyacım yok ayrıca AA olarak da 1300 MAH çıkıyor paketten. İçinden pil çıkmayan daha uygun fiyatlı CEF-14 de göremedim. İçinde pil olmayan şarj aleti tavsiyeniz olur mu?

• muratcangm kullanıcısına yanıt

bende baya oynuyor ondan sordum ama alakalı değil kabloyu direk görüyor diyorsanız doğrudur.İşin saçma tarafı 1-2 kere etherneti söküp takınca birden görüyor.Kabloda yeni 2 gün önce aldım amazondan urgent kablo.

• hEro_ kullanıcısına yanıt

bu cef 14 fiyatı baya pahalanmış.Geçen ay sanırsam 90'larda birşeydi.Bende aynı ikilemdeyim ama ethernet sorunu çözülürse direk duracell alıcam geçicem hocam 1300 de olsa yeter sanırsam.Bakkaldan marketten aldığımız clasic piller kaç mah? 7 gün götürüyor yaklaşık

• 
Sayfa: önceki 18731874187518761877
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.