Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1872. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
76.168
Cevap
790
Favori
3.739.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
31. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 18701871187218731874
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yok hocam siz dedikten sonra baktim

gg var urun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt

Anladım hocam bu ürünlerin en ucuzunu alsak klavyede tuşları biz ayarlayabiliyor muyuz. Yanı x a olsun b - s olsun gibi

• Marmarali M kullanıcısına yanıt
    Evet gördüm fiyat iyi aslında. Aliexpress ten alinsa daha ucuza gelme ihtimali var 400tl orda ne kadar vergi çıkacağı tamamen şans. Bu ürünlerde kola kulaklik taksam ses sıkıntı falan olmuyor dimi bilginiz var mi ? Bu arada gg ye baktim bir cezbetmedi değil ama hiç kullanan görmedim . Şüpheliyim bir sorun çıkarsa falan para çöp olur mj diye

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Murat3425 M kullanıcısına yanıt
    Düzeldi mi bari benimde kablonet bu arada

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bynedim

Arkadaşlar şu sıra elimdeki oyunları tamamlamak üzereyim, sizlerden tavsiye rica ediyorum.

Zaten gece yarısı işleri hallettikten sonra 1-2 saatimi ayırabiliyorum, dolayısıyla fazla konsantre rekabetçi shooter'lar yerine kafa dağıtmak maksadıyla ammo bitecek diye düşünmeden sağa sola sıka sıka ilerleyebileceğim oyunları tercih ediyorum.

CoD: Cold War, Gears 5 vs. campaign modlarını çok severek tamamladım ancak online'da da bir arada fazla detaya girmeden çok ileri seviye kasmadan, tanımadığım kişilerle birlikte deneyebileceğim shooter tarzı oyunlar var mı?

Gamepass'te baya Zombie oyunu da var sanırım buna yakın ama bilemiyorum.

Bu açıdan tavsiyeleriniz olursa sevinirim.

Outriders

• waleur5 kullanıcısına yanıt
    Denemeyi bıraktım hocam 100 bit benim internet kablosuz da gayet iyi. Pes oynuyorum online olarak bi tek şuan sorun yok
  • 1440p 120fps oyun oynayabilmek için monitor alacağım. Asus TuF VG27AQ modelini almayı düşünüyorum. Series X bu modelde 1440p 120fps çalıştiriyor mu acaba? Bilgisi olan var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: nino

1440p 120fps oyun oynayabilmek için monitor alacağım. Asus TuF VG27AQ modelini almayı düşünüyorum. Series X bu modelde 1440p 120fps çalıştiriyor mu acaba? Bilgisi olan var mıdır?

120 fps modunda cozunurluk 1080p oluyor hocam

• nino kullanıcısına yanıt

Çalıştırır

• quote:

Orijinalden alıntı: alican88

120 fps modunda cozunurluk 1080p oluyor hocam

Alıntıları Göster
    Benim monitörde 2K da oynuyorum 120fps de.. O monitör desteklemiyordur muhtemelen

• GoldenEye350 kullanıcısına yanıt
    Benim cihazdanda arada çat çut sesleri geliyor ama pek önemsememek lazım ya garantisi sağlam ürünler doya doya kullanın dilediğiniz yerde yollayın

• Arkadaslar selamlar. Amerika`dan xbox series x aldim. Uzerinde ekteki gibi voltaj araliklari yaziyor. Bilmemekle birlikte sanki turkiyede ki voltaj standartina uygun gozukuyor. Yinede voltaj donusturucu almali midir?

Ek olarak yukaridaki arkadaslarin yorumuna istinaden bildigim kadariyla xbox series x 2k da 120 fps veriyor. Yanlis mi biliyorum :)

Ben 4k 60 hz tercih ettim 27 inch monitorde. Sizce dogru mu yaptim? 2k 120 fps mi tercih edilmeli? Acikcasi fps oyunlari oynamiyorum cok fazla. Pes fifa daha cok. Arada belki fps de olabilir tabi :) Monitoru yeni aldim. Geri verip 2k 120 hz verecek bir monitor alabilirim. Ne dersiniz?

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cm1989 -- 19 Nisan 2021; 0:49:51 >

• Vay be zamanında xim apexleri 700 TL ye alabiliyorduk şimdi ki fiyatlar fırlamış 😂

• cm1989 C kullanıcısına yanıt
    FPS oyunu oynamıyorsanız 4k en doğru seçim olmuş. Sadece FPS oyunları 120hz destekliyor gibi bir durum olucak zamanla. Çünkü genelde FPS oyunlarında çok önemli Hz bence

• nino kullanıcısına yanıt

1440p 120hz çalıştırabilirsiniz. Sadece hdmi 2.1 çıkışı olan bir monitöre ya da tv'ye ihtiyacınız var. hdmi 2.0 üzerinden 1440p 60hz HDR ya da 1080p 120hz HDR alabilirsiniz.

• cm1989 C kullanıcısına yanıt

Bende aleti ABD den aldım. Sorunu yok direk tak çalıştır. Sadece kablo ucu değişik.

HDMI 2.0 bir monitör veya TV ile maximum 2k 120hz. HDMI 2.1 bir monitör veya TV ile de 4k 120hz alabilirsiniz. Benim kendi tercihim çok fazla rekabetçi multiplayer oynandığım için 4k 60hz den yana oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 19 Nisan 2021; 9:5:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hEro_

1440p 120hz çalıştırabilirsiniz. Sadece hdmi 2.1 çıkışı olan bir monitöre ya da tv'ye ihtiyacınız var. hdmi 2.0 üzerinden 1440p 60hz HDR ya da 1080p 120hz HDR alabilirsiniz.

Hdmi 2.0 ile 2K120hz alabilir.

• Evet ben de öyle düşünüyorum. Garantide sorun yaşayacağımı düşünmediğimden içim rahat.

Acaba bu tarz sorunlardan değişim mi yapıyorlar yoksa tamir mi yapılıyor bilginiz var mı?

• Arkadaşlar merhaba. 3 yıllık gamepas ultimate almanın en kısa ve karlı yolu hangisidir ? Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 18701871187218731874
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.