Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1860. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
75.941
Cevap
786
Favori
3.722.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18581859186018611862
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FrecoB

Menüdeyken ben de her şey mükemmel sanıyordum, oyuna girince işler değişti :) Ben kare atlama, bağlantıdan kopma vs yaşamadım ama hem yetersiz çözünürlük hem de düşük bitrate görsel zevki epey baltalıyor(hem Xbox hem de PC kablo ile bağlı tabii ki). Xbox uygulamasında Series S|X için desteğin yakın zamanda geleceği söyleniyor, bakalım...

Evet umarım kısa sürede gelir, arada TV'yi de meşgul etmeden PC başında çalışmaya ara verip bi el maç atabiliriz. :) Anladığım kadarıyla aynı modem koşulu yok, uzaktan da bağlantı sağlayabiliyoruz.

Mobil uygulamada sorun yok diye biliyorum, bi ara da android tabletten deneyeceğim.

• Bazı oyunlar önden indirilebilmesi için markete hemen düşerken , bazıları geç düşüyor. Örneğin Biomutant'ı sipariş geçtim, çıkmasına 1 ay kalmasına rağmen indirmeme izin verdi. Boyutu yaklaşık 15 GB, diğer yandan Nier Replicant da sipariş geçtik, çıkmasına 9 gün kaldı, onu indirmeye izin vermiyor. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox series x için monitör alıcağım fakat birçok ürün var ve karar veremiyorum. Bu zamana kadar hep TN panel kullandım. 3 ürün gözüme çarptı şuana kadar.
    https://www.amazon.com.tr/LG-27GL83A-B-144Hz-F-Sync-Oyun-Monit%C3%B6r%C3%BC/dp/B08JGQDSSH/ref=mp_s_a_1_1?adgrpid=118760720334&dchild=1&gclid=EAIaIQobChMI5vjTl7GA8AIVENnVCh3IUg4_EAAYAiAAEgI4LPD_BwE&hvadid=509923667660&hvdev=m&hvlocphy=9056891&hvnetw=g&hvqmt=e&hvrand=15226338439420618937&hvtargid=kwd-833990094439&hydadcr=26244_2531787&keywords=lg+27gl83a-b&qid=1618494325&sr=8-1
    -

https://www.amazon.com.tr/LG-32GN600-B-32-165Hz-G-Sync/dp/B08JGNVYRT/ref=mp_s_a_1_1?dchild=1&keywords=lg+32gn600-b&qid=1618494566&sprefix=lg+32g&sr=8-1
    -

https://www.itopya.com/gigabyte-27-m27q-170hz-1ms-2xhdmi-dp-qhd-freesync-premium-gaming-monitor/
    -
    İlk 2 ürün Amazon garantili olduğu için içim daha çok siniyor, 3. Ürün fiyatı diğer birçok yere göre daha uygun fakat bütçemi o kadar artırdığıma ve itopyadan aldığıma değer mi bilmiyorum. 2. Monitör VA panel boyutu büyük ve fiyatı çok uygun geldi gerçekten bilmiyorum piyasaya çok hakim değilim ama bütçem bu aralıklarda, bunlardan birisini önerir misiniz, fiyat ne kadar alçak olursa o kadar iyidir benim için. Genelde FPS oyunları oynamak hoşuma gidiyor ghosting sevmeyen birisiyim. Film ve dizide izliyorum bunlardan hangisini almamı önerirsiniz yada bu fiyat bandında hiç düşünme bunu al dediğiniz bir ürün var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turtle Punch -- 15 Nisan 2021; 16:54:47 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Bir çok kişinin bilmediği yada unuttuğu bir özelliği paylaşmışlar. Ben hala DualShock2 gamepad'i çevirici kullanarak bilgisayara bağlıyorum ve emulatör oyunları için kullanıyorum. Zamanının çok ötesinde bir kontrolcüydü. Hala da sorunsuz çalışıyor. Tuşlar basınç hassasiyetine sahipken biz bugün tuşlar basmıyor diye servise gönderiyoruz.

Bu olayın en iyisi ps2 dönemi mgs 3 de vardı. Az basarsan düşmanı yakalıyordu. Sert basarsan yakalayıp yere vuruyordu. Sonrasında zaten böyle baskı durumları olmadı gamepadlerde.

Yinede güncel kullanabilir gamepadler içerisinde ise en rahatı xbox gamepadi. Yılların verdiği alışkanlık ve ergonomik olmasıda ayrı tabi.
  • 3. monitör bariz daha iyi ama itopya'dan alınmaz. Reddit'te monitör konusu vardı hocam 2k uyumlu monitörleri yazmışlardı. Amazon keşke gigabyte getirse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Nerde 1038 kodla felan mı

• Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Amazon da dün 1038₺ idi. Bugün bitti stok.

• KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Tüh ya hiç amazona bakmak aklıma gelmedi her yerde 1200dü

• waleur5 kullanıcısına yanıt
    Benimki de uçtu

• Arkadaşlar merhaba. Avrupadan alınan Xbox ların Türkiye de garantisi geçerli mi acaba ?

• Geçerli.

• quote:

Orijinalden alıntı: KonsolMania

Arkadaşlar merhaba. Avrupadan alınan Xbox ların Türkiye de garantisi geçerli mi acaba ?

Avrupa ülkeleri cihaz 2 yıl gamepad 1 yıl, Fransa'dan alınan hem konsol hem gamepadler 2 yıl, İngiltereden alınan hem konsol hem de gamepadler 1'er yıl garantili. Bunu ilk mesaja yazmasını söylemiştim konu sahibine ama yazmamış sanırım.

• Relinquished06 R kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam. Bana hollanda dan gelecek konsol. 2 yıl konsol garantisi geçerli olur değil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KonsolMania

Merhaba hocam. Bana hollanda dan gelecek konsol. 2 yıl konsol garantisi geçerli olur değil mi ?

Konsolun kendisi 2 yıl gamepad 1 yıl geçerli olur. Her iki cihazında seri numarasıyla kayıt yaptırın microsoft sitesine. Olması gerekenden daha az garanti çıkarsa müşteri hizmetlerini arayın fatura karşılığı uzatıyorlar.

• Bir yamayla oyunu mahvettiler. Wipe sorununu giderdiklerini söylüyorlar ama uzun bir süre dokunmam bu oyuna.

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

• Relinquished06 R kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam.

• mcgoktug kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam.

• bynedim kullanıcısına yanıt
    Hocam valla ne ettiysem telefondan aynı modemden sorun yok, hücreselden bağlanırsam bağlanmıyor. Bir kaç kez sordum buradan hatta biri daha sordu, bulamadık sorunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thebulldoozer

Bir yamayla oyunu mahvettiler. Wipe sorununu giderdiklerini söylüyorlar ama uzun bir süre dokunmam bu oyuna.

60 saatten fazla oynadım.

2 max karakterim vardı.

bir tanesi inventory tamamen silindi.

ve onlarca legendary vardı dismantle yapmadıgım.

eger halledemezlerse hayatta oynamam br daha.

• mcgoktug kullanıcısına yanıt

Dmz açıktı zaten. Xbox'a da reset attım düzelmedi. Modeme de reset atayım. Ps4'te sorun olmuyordu anlamadım

• 
Sayfa: önceki 18581859186018611862
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.