Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1715. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
21 Misafir - 21 Masaüstü
5 sn
76.302
Cevap
790
Favori
3.746.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
18. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 17131714171517161717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam merhabalar , DPI ayarı için benim mouse'ımda kendi üzerinde tuş var DPI ayarını değiştirebiliyorsunuz o tuşlarla. Ama tuşu olmayıp yazılımsal olarak kontrol edilebilenlerin DPI değişiminin nasıl olacağına dair fikrim yok değişmiyor olabilir.

Tarayıcıdan film izlemek mümkün hocam. Şuradaki linke göre Microsoft bir torrent istemcisi geliştirmiş xboxtada çalışan. Bu sayede torrentten film indirilebilir xbox kullanılarak diye düşünüyorum. Şuan cihaz henüz elime geçmedi eski xbox'ımla da denememiştim açıkçası ama torrent istemcisi varsa mutlaka istediğiniz torrenti indirebilmeniz gerek diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratcangm -- 27 Şubat 2021; 19:49:16 >

• black_67 kullanıcısına yanıt

Ben klavye, mouse ile xbox uzerinden warzone oynuyorum. Laptoptan mouse uygulamasi ile dpi ayari yapinca o ayarlar xbox'da gecerli oluyor. O sekilde ayarlayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 28 Şubat 2021; 2:14:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaşlar bu fut u next gen oynayan var mı xboxta. Oyun bana o kadar farklı geldi ki oyuncularımı kontrol edemiyorum istediğim gibi hareket ettiremiyorum. Zaten gamepad de biraz farklı geldi ps den geçince. Eski sürüme mi dönsem napsam. Xbox kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi
  • tabi neticede kendi stüdyosu tes,starfield, yeni wolfenstein, yeni doom hepsi tek ücretle oynanabilecekXbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

• UcanHollandali kullanıcısına yanıt

Hocam klavye mouse markasını söyleyebilir misiniz?

• hayalet002 H kullanıcısına yanıt
    Oyunun next gen i cok iyi ben cok begeniyorum.neden begenmediniz acaba.yillardir Xbox oynuyorum alisma sıkıntısı cekmedim hic aksine bu yil daha iyi
  • tigerman82 T kullanıcısına yanıt
    Valla oynayamadım sanki ilk defa fifa oynuyormuşum gibi hissettim çok zorlandım. Gamepadden mi kaynaklanıyor nedir anlayamadım
  • Arkadaşlar selam, Xbox Series/One için PowerA İkili Play & Charge Kit satıyorum:

Düzenleme: satıldı.

Standart pil yerine kablo ile, koldan çıkarmadan şarj edilebilen hesaplı batarya arıyorsanız düşünebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgakutukcu -- 28 Şubat 2021; 23:1:43 >
  • İki oyun Microsoft'un olsa da önce Ps ve Pc'ye çıkıp çıkışından 1 sene sonra Xbox'a gelecek.Satın almadan önce verilen karar olduğu için böyle de tuhaf bir durum oluştu.

• quote:

Orijinalden alıntı: wither

İki oyun Microsoft'un olsa da önce Ps ve Pc'ye çıkıp çıkışından 1 sene sonra Xbox'a gelecek.Satın almadan önce verilen karar olduğu için böyle de tuhaf bir durum oluştu.

Oyunların Xbox a exclusive olup olmaması tartışılırken böyle bir durum olmaz.

• Arkadaşlar series x var . Bu cihaza apk olarsk uygulama yükleyip calistirmami sağlayacak bir yol var midir ?. Telefonda kullandığım maç uygulamalari varda . Xbox tan izlemek istiyorum
  • enesbey99 kullanıcısına yanıt

Yapamazsın.

• Steve Paul Jobs kullanıcısına yanıt

Deathloop ve Ghostwire Tokyo için şu an durum dediğim gibi.

5 Mart tarihinde satın alım kesinleştiğinde Ms çark edip iki oyunu çıkışında Xbox'a getirirse bilemem tabi.

Arkadaş doğru söylemiş, Deathloop ve Ghostwire Tokyo 1 yıl boyunca PC ve PS5’e özel olacak. Microsoft’un firmayı satın alması durumu değiştirmiyor, önceden yapılmış bir sözleşme var.

• quote:

Orijinalden alıntı: wither

Deathloop ve Ghostwire Tokyo için şu an durum dediğim gibi.

5 Mart tarihinde satın alım kesinleştiğinde Ms çark edip iki oyunu çıkışında Xbox'a getirirse bilemem tabi.

Hocam haklısınız bu oyunlarla ilgili durumu direk bilmiyormuşum fakat bu oyunlarla ilgili olan durum elder scrolls ya da diğer yapımlar için geçerli mi acaba bu konuda önemli aslında

Hayır bu iki oyun istisna , bundan sonra da hiç bir Zenimax oyunu için böyle bir durum olmaz.Neyse ki iki oyun da çok beklediğim oyunlar değil.

Microsoft Zenimax'i resmen satin alinca böyle durumlar gerçekleşmeyecek. Ghostwire tokyo ve deathloop anlaşmaları çok öncede yapılmıştı.
  • Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

Bu aralar Sous-Like maratonu yapıyorum.

Sekiro, DS1 Remastered bu ikisi bitti.
    Sırada DS2 ve DS3 var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dirt 5 yukledim oynuyorum gördüğüm en guzel grafikli oyun.series x de muhteşem duruyor mutlaka deneyin...
  • Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

Elimde şu kulaklık var Logitech g933 wreless adaptörü de var Xbox a takıyorum ama kullanamıyorum. Psdeyken direk takabiliyordum. Nasıl kullanabilirim kulaklığını yardımcı olacak var mıdır aramızda? İnternetten baktım da pek bir şey bulamadım

• 
Sayfa: önceki 17131714171517161717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.