Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1668. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
76.147
Cevap
790
Favori
3.738.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16661667166816691670
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Medium Series X 900p :) Bunlar gerçekten milletle maytap geçiyor.. İkinci Cyberpunk vakasına hazir olun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt

O firma hep optimize özürlüydü zaten. Layers of the Fear 20fps çalışıyordu one x de Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams  Onu geçtim PC de RTX 3090 kullansan bile 30fps kilitli olduğu için üstüne çıkamıyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pulucu P kullanıcısına yanıt

İki dünyayı aynı anda gösterdiği ekranda kısmen anlarım (ki o anlarda optimizasyonu beceremiyorsan o işe de bulaşmaman lazım mantık olarak) ama normal ekranda da sıkıntı var oyunda.

Firmalar iyice salmış durumda , sağolsun Microsoft'un da hiç bir kriteri yok bu konuda.

• wither kullanıcısına yanıt

Haklısın Gamepass'e eklenecek oyunlara bir kriter koymalı yol geçen hanı gibi denetim yok.

• 6300 TL'ye sıfır cihaz bulup aldım ben de bugün. Bir abi yurtdışından getirmiş, kutuyu kendim açtım deneyip aldım. İyi fiyata denk getirdim diye düşünüyorum, umarım PS5'i çok aramam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

O firma hep optimize özürlüydü zaten. Layers of the Fear 20fps çalışıyordu one x de   Onu geçtim PC de RTX 3090 kullansan bile 30fps kilitli olduğu için üstüne çıkamıyorsun.

Ciddi ciddi oyunun PC versiyonuna Fps kilidi mi koymuşlar? Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt

• Kilit kalkmış 30 fps zorunluluğu yok ama 60 fps 3080 bile 1080 p de sabit veremiyor.. optimize hem konsol hem pc de rezalet.

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams
  • Arkadaşlar DH Xbox diye bir telegram grubu var bazı adımlar ego tatmini yapıyor ve karşı düşüncede iseniz banlıyor lütfen katilmayin.Bu oyuncu topluluğun düzgün oluşturulması ile ilgili biseyler düşünülecektir :)

• Control yeni nesil konsol versiyonları 1220p/30 FPS + Ray Tracing ya da 1440p/60 FPS olacakmış.

https://n4g.com/news/2398609/control-will-run-at-1220p-30-with-ray-tracing-on-ps5-xsx-supports-dualsense-features

• Tesla Model S’in yeni modelinde 10 TF gücünde bir ekran birimi varmış ve arabada Witcher 3 ile Cyberpunk oynayabiliyormuş. Şaka değil

https://www.tesla.com/models

• quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Tesla Model S’in yeni modelinde 10 TF gücünde bir ekran birimi varmış ve arabada Witcher 3 ile Cyberpunk oynayabiliyormuş. Şaka değil

https://www.tesla.com/models

İyice saçmalamışlar arabada oyun oynamak nedir ya.

• Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams
  • Medyum hala acilmiyor lan bu ne kardesim gece mi oynayacagiz biz bu oyunu
    Verdikleri günün tarihi bitti neredeyse abi

• Venom Snake kullanıcısına yanıt
    Ben tr garantili 6999 a aldım. Büyük bir teknoloji marketten.. Açıkçası PS4 ten geçtim hiç şikayetim olmadı..

Oyun kolu Halo’da çok güzel çalışıyor. PS5’i denemedim ama eski kollar gibi tepkileri yok ateş ederken farklı tepkiler veriyor.

Hayırlı olsun
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    O zaman Series S de ya hiç çalışmıyor ya sa 360 p falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nba05

Bence güzel fiyat. Daha da düşer mi bilemem. Ancak kart kampanyaları ile daha da cazip hale gelebilir.

• wither kullanıcısına yanıt

Mevzu microsoftun kriteri değil. Firmalar resmen uğraşmak istemiyor optimizasyonla.

Ellerinde ki cihazlar zaten güçlü cihazlar, bir önceki nesil gibi (ps4-X1) donanım açısından zayıf cihazlar olmadığı için uğraşmıyorlar gibi geliyor bana.

Burada Microsoft ne kadar denetim altında tutabilir ki ?

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Düzeltme geçmişler ray tracing ile de 1440p olacakmış.

Bence çok zayıf bir next gen update olmuş. Xbox one x'te 1440p 30fps çalışıyordu. Sadece raytracing eklenmiş olacak.

Ps4 pro 1080p 30fps idi. Sony tarafına biraz daha fazla çalışarak Xbox ile eşitlemişler gibi
  • benim medyum oyunum nerede microsoft

sabrimizi zorlama bizim oyunumuzu ver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neco6791 -- 28 Ocak 2021; 12:59:50 >
  • 
Sayfa: önceki 16661667166816691670
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.