Şimdi Ara

Xbox Series X [ANA KONU] | Dünyanın En Güçlü Oyun Konsolu |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sergei95 , ziyafurkann , agumus91 , dert35 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü5 Mobil
5 sn
34.561
Cevap
324
Favori
1.442.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 18 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1464
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 247
  • Ortalama Mesaj Aralığı 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 9
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 148
  • Favoriye Eklediklerim 327
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Mutlak.Sıfır (1978 mesaj) Periah (1069 mesaj) kaan0101 (981 mesaj) BlackTower_35 (916 mesaj) SultanApex (908 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (18076 mesaj) Mobil (9858 mesaj) Mini (2710 mesaj) Uygulama (3917 mesaj)
  • @
78 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
25. Sırada  bugün en iyi #3
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Genel Bölümü >> Xbox Series X [ANA KONU] | Dünyanın En Güçlü Oyun Konsolu |
Giriş
    3077 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cngzhn20

Hayır 32 tane hesabı P1 yani ana Xbox'ım yap diyebiliriz. Fakat P2 Gamepass'dan oyun oynarken, yani arkada hesap açıkken,internet gittigi zaman beni ana menüye atıyor. :)

hocam 32 hesabı aynı anda home account yapabiliyormuyuz?

• Yarbay
    6781 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Evet P1 olarak ekleyebilirsiniz. Fakat unutulmaması gereken 5+1 kere P1 değiştirme hakkımız var. +1 değiştirmeyi, müşteri hizmetlerini arayarak alıyoruz. Yani 5 kere değiştirme şansımız var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    yerdavader kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3077 Mesaj
    quote:

Evet P1 olarak ekleyebilirsiniz. Fakat unutulmaması gereken 5+1 kere P1 değiştirme hakkımız var. +1 değiştirmeyi, müşteri hizmetlerini arayarak alıyoruz. Yani 5 kere değiştirme şansımız var.

kusura bakmayın cok soru sordum, tek bir hesabın mı 5 değişim hakkı var toksa konsolunmu?

• Yarbay
    6781 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Estağfurullah hocam, hesabın P1 hakkının, yani benim Xbox'ım yap deme limitimiz 5 adettir. Bu dolduğunda müşteri hizmetleriyle konuşup 1 tane daha alabiliyoruz.

|
    |
    yerdavader kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3077 Mesaj
    quote:

Estağfurullah hocam, hesabın P1 hakkının, yani benim Xbox'ım yap deme limitimiz 5 adettir. Bu dolduğunda müşteri hizmetleriyle konuşup 1 tane daha alabiliyoruz.

anladım cok tesekkür ederim

|
    |
  • Yarbay
    6781 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Resident Evil Village, Mtc Games'den 380 liraya geliyor. Almayı düşünen oraya baksın.

Ayrıca Re7 yakında Nextgen güncellemesi alacak denmiş. Geçmiş nesilde oynamayıp, ilk kez oynayacak arkadaşlar bir süre beklesin.

• Yarbay
    7299 Mesaj
    quote:

Resident Evil Village, Mtc Games'den 380 liraya geliyor. Almayı düşünen oraya baksın.

Ayrıca Re7 yakında Nextgen güncellemesi alacak denmiş. Geçmiş nesilde oynamayıp, ilk kez oynayacak arkadaşlar bir süre beklesin.

O tarihe kadar Game Pass'ten kalkmazsa bir tur daha oynarim valla  

• Yüzbaşı
    381 Mesaj
    Yav ben steelseries arctis 1 aldim ancak xboxa baglayakadim bi turlu nasil baglaniyor kola taktim kabloyu ama olmadi hi turlu yardimci olabilirmisiniz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    6781 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Gold sürümü almak lazım, Dlc'ler baya iyiydi. :)

|
    |
    Max_Kolesne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1238 Mesaj

selam arkadaşlar. normalde ps kullanıcısıyım fakat oyun fiyatları vs. şuan iki konsol arasındayım. xbox tarafında serverlar ne durumda multi oyunlarda rakip kolay bulunabiliyormu?

• Yarbay
    7299 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Spitz

selam arkadaşlar. normalde ps kullanıcısıyım fakat oyun fiyatları vs. şuan iki konsol arasındayım. xbox tarafında serverlar ne durumda multi oyunlarda rakip kolay bulunabiliyormu?

Son iki senedir iki konsolu da kullanıyorum, “Xbox’ta serverlar boş” diyenler tamamen şehir efsaneleri üzerinden konuşuyor. Ps tarafında daha fazla oyuncu var tabii sayı olarak; ama, Xbox’ta oynarken hiçbir oyunda online oyun bulamama sıkıntısı yaşamadım. Üstelik her oyunu cross-play kapalı oynadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 22 Ocak 2021; 17:27:27 >
  • Yarbay
    5764 Mesaj
    quote:

Müşteri hizmetlerini aramaya gerek yok. Giriş xbox yaptığınız yerin oradan yardım yazan yere tıkladıktan sonra çıkan anketi doldurmanız yeterli sonra 1 hak daha verecektir toplam 5+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    6781 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

İyi bari böyle daha kolaymış. :)

|
    |
    Philipp_Plein kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    18154 Mesaj
    Ya P1 yaptığında hesabı giriş xbox un dan kaldırsan bile o hesap orada P1 olarak kalıyormuş. Bunu ben bilmiyordum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 22 Ocak 2021; 17:43:30 >
  • Yarbay
    6781 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Cihazında çok fazla hesap birikenler için ufak bir kolaylık. :)

|
    |
    BlackTower_35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    18154 Mesaj
    Şubat Gold oyunları

Resident Evil 1
    Gears 5
    Lost Planet 2
    Dandara
    Indiana Jones

Daha dün indiana Jones u almak istiyordum baktım 30 TL diyordu iyiki almadım Valla.

|
    |
  • Binbaşı
    1238 Mesaj

Cevaplar için teşekkürler.mantık olarak kesinlikle xbox’ı seçmeliyim diyorum ama bir yandan da ps’e güzel ex çıkarsa sorusu kafamdan gitmiyor.eskisi kadar single oyun düşkünlüğüm yok.keşke imkanlar el verse ikisini birden kullabilsek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spitz -- 22 Ocak 2021; 20:43:18 >
    |
    |
    Max_Kolesne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5177 Mesaj

O zaman p2 olur hesap, ne alaka anlamadım.
    |
    |
    BlackTower_35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6781 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hesabı P1 olarak ekledikten sonra istersen konsoldan silebiliyorsun, kullanımına mani değil. Çünkü hesabı açmana gerek kalmıyor.

|
    |
    Artizt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Sohbet
Ko Cuce
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.