Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1662. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: BjKs1903
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
76.148
Cevap
790
Favori
3.738.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16601661166216631664
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Hayır 32 tane hesabı P1 yani ana Xbox'ım yap diyebiliriz. Fakat P2 Gamepass'dan oyun oynarken, yani arkada hesap açıkken,internet gittigi zaman beni ana menüye atıyor. :)

hocam 32 hesabı aynı anda home account yapabiliyormuyuz?

• yerdavader kullanıcısına yanıt
    Evet P1 olarak ekleyebilirsiniz. Fakat unutulmaması gereken 5+1 kere P1 değiştirme hakkımız var. +1 değiştirmeyi, müşteri hizmetlerini arayarak alıyoruz. Yani 5 kere değiştirme şansımız var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet P1 olarak ekleyebilirsiniz. Fakat unutulmaması gereken 5+1 kere P1 değiştirme hakkımız var. +1 değiştirmeyi, müşteri hizmetlerini arayarak alıyoruz. Yani 5 kere değiştirme şansımız var.

kusura bakmayın cok soru sordum, tek bir hesabın mı 5 değişim hakkı var toksa konsolunmu?

• yerdavader kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah hocam, hesabın P1 hakkının, yani benim Xbox'ım yap deme limitimiz 5 adettir. Bu dolduğunda müşteri hizmetleriyle konuşup 1 tane daha alabiliyoruz.

• quote:

Estağfurullah hocam, hesabın P1 hakkının, yani benim Xbox'ım yap deme limitimiz 5 adettir. Bu dolduğunda müşteri hizmetleriyle konuşup 1 tane daha alabiliyoruz.

anladım cok tesekkür ederim

• Resident Evil Village, Mtc Games'den 380 liraya geliyor. Almayı düşünen oraya baksın.

Ayrıca Re7 yakında Nextgen güncellemesi alacak denmiş. Geçmiş nesilde oynamayıp, ilk kez oynayacak arkadaşlar bir süre beklesin.

• quote:

Resident Evil Village, Mtc Games'den 380 liraya geliyor. Almayı düşünen oraya baksın.

Ayrıca Re7 yakında Nextgen güncellemesi alacak denmiş. Geçmiş nesilde oynamayıp, ilk kez oynayacak arkadaşlar bir süre beklesin.

O tarihe kadar Game Pass'ten kalkmazsa bir tur daha oynarim valla  

• Yav ben steelseries arctis 1 aldim ancak xboxa baglayakadim bi turlu nasil baglaniyor kola taktim kabloyu ama olmadi hi turlu yardimci olabilirmisiniz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Gold sürümü almak lazım, Dlc'ler baya iyiydi. :)

• selam arkadaşlar. normalde ps kullanıcısıyım fakat oyun fiyatları vs. şuan iki konsol arasındayım. xbox tarafında serverlar ne durumda multi oyunlarda rakip kolay bulunabiliyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Spitz

selam arkadaşlar. normalde ps kullanıcısıyım fakat oyun fiyatları vs. şuan iki konsol arasındayım. xbox tarafında serverlar ne durumda multi oyunlarda rakip kolay bulunabiliyormu?

Son iki senedir iki konsolu da kullanıyorum, “Xbox’ta serverlar boş” diyenler tamamen şehir efsaneleri üzerinden konuşuyor. Ps tarafında daha fazla oyuncu var tabii sayı olarak; ama, Xbox’ta oynarken hiçbir oyunda online oyun bulamama sıkıntısı yaşamadım. Üstelik her oyunu cross-play kapalı oynadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Kolesne -- 22 Ocak 2021; 17:27:27 >
  • quote:

Müşteri hizmetlerini aramaya gerek yok. Giriş xbox yaptığınız yerin oradan yardım yazan yere tıkladıktan sonra çıkan anketi doldurmanız yeterli sonra 1 hak daha verecektir toplam 5+1

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    İyi bari böyle daha kolaymış. :)

• Ya P1 yaptığında hesabı giriş xbox un dan kaldırsan bile o hesap orada P1 olarak kalıyormuş. Bunu ben bilmiyordum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 22 Ocak 2021; 17:43:30 >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Cihazında çok fazla hesap birikenler için ufak bir kolaylık. :)

• Şubat Gold oyunları

Resident Evil 1
    Gears 5
    Lost Planet 2
    Dandara
    Indiana Jones

Daha dün indiana Jones u almak istiyordum baktım 30 TL diyordu iyiki almadım Valla.

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt

Cevaplar için teşekkürler.mantık olarak kesinlikle xbox’ı seçmeliyim diyorum ama bir yandan da ps’e güzel ex çıkarsa sorusu kafamdan gitmiyor.eskisi kadar single oyun düşkünlüğüm yok.keşke imkanlar el verse ikisini birden kullabilsek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spitz -- 22 Ocak 2021; 20:43:18 >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    O zaman p2 olur hesap, ne alaka anlamadım.
  • Artizt kullanıcısına yanıt
    Hesabı P1 olarak ekledikten sonra istersen konsoldan silebiliyorsun, kullanımına mani değil. Çünkü hesabı açmana gerek kalmıyor.

• 
Sayfa: önceki 16601661166216631664
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.