Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1645. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: baskaningundemi Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
75.939
Cevap
786
Favori
3.721.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
78. Sırada  bugün en iyi #20
Sayfa: önceki 16431644164516461647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

STAR WARS™ JEDI: FALLEN ORDER
    X/S Optimizasyonu aldı.

Framerate has been increased to 60 FPS (up from 45 FPS)

Improved framerate on Xbox Series X|S

Improved dynamic resolution ranges, for a higher resolution experience on Xbox Series X|S

Improved post-processing resolution for Xbox Series X (Not Xbox Series S)

Yapımcı firmaların optimizasyon güncellemelerini arka arkaya getiriyorlar. Gelişmeler bunu kanıtlar nitelikte oldu. Yeniden satmak için hepsi arka arkaya optimizasyon güncellemelerini sunuyorlar.

2 Şubat'ta Control Ultimate sürümü yeni nesil güncellemesi alacak.

Gördüğüm en tırt next gen update'i bu oldu sanırım. (Series S için hariç)

Series S 1080p 60 fps olmuş. Series X 1440p 60 fps olmuş. Aradaki donanım farkına bakınca Series X'in 2K'dan daha fazla çözünürlük vermesi gerekiyor.

PS5 için durum daha içler acısı. 1200p 60 fps olmuş. Series X'te 4K 30 fps modu var, PS5'te yok. Yani next gen Ps5'in max verdiği çözünürlük 1200p. (2k'ya upscale ediyor)

Özet olarak bu update sadece Series S'e yaramış. 1080p-1440p 60 fps oyun oynamak isteyenlerin konsoluydu, şu an dediğini neredeyse her oyunda rahatlıkla yapıyor.

Star Wars Jedi: Fallen Order | Xbox Series S|X vs PS5 | Patch 1.12 Comparison - YouTube

• williamwallace88 W kullanıcısına yanıt
    X/S değilde, geriye uyumluluk iyileştirmesi gibi olmuş. Hani bakın böyle bırakmadık der gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Star Wars Jedi Fallen i 2K ve 1080p 60 fps yapıp bırakmışlar. Zaten çokta üzerinde uğraşmaya gerek yok. İyi bir çözünürlükte 60 fps'de bırakmışlar. Yapsalar evet daha yapabilirlerdi ama gerek yok artık bu oyunlar için ince ince uğraşmaya.

• Sahibindende 6 bin civarina bulunabiliyor , onlardan alsam mi yoksa yakin zamanda resmi fiyatin aciklanmasini mi beklesem bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max_Kolesne

Game Pass ile çıktığı gün bedavaya oynayacağımız bir oyun daha duyuruldu Yeni Indiana Jones oyunu geliyor Wolfenstein yapan ekipten.

Bazıları zenimax'in satışının ne kadar büyük bir olay olduğunu pek anlayamadı. 1-2 yıla anlayacaklar ama  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler X/S Upgrade almış oyunlar ile ilgili bilgilendirme yapıyor musunuz ? Ben S Series Ana konusunda Optimize almış tüm oyunları yazıyorum. Misal Desperados III sessiz sedasız güncelleme almış.

• Bence de öyle. Yaptık işte bir şeyler idare edin gibi.

Ama kendi sitelerinde next gen update olarak yazmışlar. O yüzden en tırt next gen update olarak belirttim.

https://www.ea.com/games/starwars/jedi-fallen-order/amp/news/next-gen-optimization-update?isLocalized=true

• Ubisoft yeni açık dunya Star Wars oyunu yapiyormus

• Konsolun 2. el piyasası çok düştü. PS5 olmasa bir tane alacağım. Rahat rahat 5-6 sene çok güzel oyun oynattırır.

• Little Nightmares II Demo çıktı 3.44 GB

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/little-nightmares-ii-demo/9pnxv84c0t2h?wa=wsignin1.0&activetab=pivot:overviewtab

• quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Konsolun 2. el piyasası çok düştü. PS5 olmasa bir tane alacağım. Rahat rahat 5-6 sene çok güzel oyun oynattırır.

Aynen 2.el şu an en düşük sahibinden'de 6300 TL'den satmaya çalışıyorlar da biraz zor. 6300 6400 verecek adam adı sanı bilindik yerden alır.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 13 Ocak 2021; 18:15:47 >
  • Arkadaslar vergi indirimi aciklanmadan fiyati bu kadar indirebiliyorlarsa vergi aciklandiktan sonra bu yurtdisindan getirenler cihazi max 5500 civari satabilirler bende microsotun series x i 6299 civari yapacagini umuyorum belki bi supriz 5999 olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

Sepet indirimi ile 6.692,03 TL

Alıntıları Göster

aynen şimdi gördüm güzel indirim.. 2.el almaktansa bu rakamlara sıfır alınır. Fakat bu satıcıdan şikayetler vardır, güvenlik koruma bandrolü açık ve bandrolsüz şekilde geldi diye kullanıcı yorumları var trendyolda

• mcgoktug kullanıcısına yanıt

hocam sepette o indirim gözükmüyor ne yapmam lazım?

• 6200 e kapali kutu olarak aliyorum nasil fiyat?
  • Sanırım yeni star wars oyunlari gelioyor sadece ea yapmayacak artik soyle obsidiandan bi kotor gorsek ne guzel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: ketchup.

hocam sepette o indirim gözükmüyor ne yapmam lazım?

güzel rakam güle güle kullan alırsan. Ben halen beklemedeyim fırsat kolluyorum belki daha da düşer :)) Hayatımda ilk defa bu kadar sabırlı davranıyorum :D:D

• oguzforvandetta O kullanıcısına yanıt
    Hocam tahminimce 1 hafta sonra sahibinden letgo gibi yerlerde 5500 e saticaklar kapali kutulari
  • 
Sayfa: önceki 16431644164516461647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.