Şimdi Ara

Xbox Series X [ANA KONU] | Dünyanın En Güçlü Oyun Konsolu |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Spartan 117 , Clive Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.265
Cevap
321
Favori
1.426.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1447
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 226
  • Ortalama Mesaj Aralığı 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 132
  • Favoriye Eklediklerim 324
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Mutlak.Sıfır (1978 mesaj) Periah (1069 mesaj) kaan0101 (980 mesaj) BlackTower_35 (913 mesaj) SultanApex (908 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (17866 mesaj) Mobil (9803 mesaj) Mini (2679 mesaj) Uygulama (3917 mesaj)
  • @
78 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
66. Sırada  bugün en iyi #8
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Genel Bölümü >> Xbox Series X [ANA KONU] | Dünyanın En Güçlü Oyun Konsolu |
Giriş
    868 Mesaj

Microsoft bazi Xbox Series kullanıcılarına Dualsense kontrolcüsü özelliklerini isteyip istemedikleri hakkında anket gönderiyormuş.

Adaptive Triggers teknolojisinin benzerinin patenti 2018 yılında Microsoft tarafından alınmıştı.
    https://wccftech.com/xbox-one-controller-patents/

Haptic feedback için herhangi bir patent gerekmiyor, mevcut rumble motorları yerine 3. Parti bir üreticiden temin ettği haptic motoru koymak yeterli. Dualsense kontrolcüsüde 3. Parti bir üreticinin haptic motorunu kullanıyor.

Microsoft'un yazılım altyapısını kolaylıkla halledecegini düşünürsek, Dualsense özelliklerini içeren bir xbox kontrolcüsü gelmesinde bir engel yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    378 Mesaj

Çıktığı günden beri kullanıyorum ilk günki gibi görünüyor. Belki kullandığınız dezenfektan zarar vermiş olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    neco6791 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    378 Mesaj

2.el sitelerine bak. Avrupadan getirip ucuza satıyorlar. Bildiğime göre onlarında 2.yıl tr garantisi oluyor.

|
    |
    Barxxx kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1564 Mesaj

Digerlerinde bir sikinti yok

Kac tane resim ekledim bakin hicbirinde olmadi

Ürün tere dayanikli degil

Sadece kolun uclarinda var bu solma

Dezenfektan yapsa tüm kol öyle görünürdü

Malesef malzeme kalitesi kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neco6791 -- 5 Ocak 2021; 18:33:11 >
    |
    |
    fitamino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7287 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bgrn7

Microsoft bazi Xbox Series kullanıcılarına Dualsense kontrolcüsü özelliklerini isteyip istemedikleri hakkında anket gönderiyormuş.

Adaptive Triggers teknolojisinin benzerinin patenti 2018 yılında Microsoft tarafından alınmıştı.
    https://wccftech.com/xbox-one-controller-patents/

Haptic feedback için herhangi bir patent gerekmiyor, mevcut rumble motorları yerine 3. Parti bir üreticiden temin ettği haptic motoru koymak yeterli. Dualsense kontrolcüsüde 3. Parti bir üreticinin haptic motorunu kullanıyor.

Microsoft'un yazılım altyapısını kolaylıkla halledecegini düşünürsek, Dualsense özelliklerini içeren bir xbox kontrolcüsü gelmesinde bir engel yok.

Adaptive tetikler benim için baya hayal kırıklığı oldu. Aynı methodla gelecekse hiç gelmese de olur. Asıl fark yaratan özellik haptic titreşim

• Teğmen
    169 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Hukuk Öğrencisi

O zaman 7500 tl den vergi çıkarırsak 6k ya iner gibi duruyor hocam keşke biraz daha az olsa tabi ama 6k da 6-7 sene götürebilecek bir konsol için okey fiyat galiba

|
    |
    MambaVino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3640 Mesaj
    Xbox müşteri hizmetleri telefon numarası neydi?
    Bulamadım bir türlü

• Yüzbaşı
    381 Mesaj

0850 390 2777 numarasi

|
    |
    sarpcore kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3640 Mesaj

Teşekkürler 👍

|
    |
    Agulec40 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1166 Mesaj
    Konuda aktiflik çok azaldı herkes oyuna daldı herhalde

Şuana kadar en iyi grafiklere sahip dediğiniz oyun hangisi oldu benim için gears 5 hikaye dlcsi gerçekten harika görünüyor. Yeni oyunlarında neler yapacaklarının göstergesi
  • Yüzbaşı
    367 Mesaj
    Arkadaşlar gamepassten control deneyen var mi grafikler kötu geldide bana ekran blur bulanık gibi var mi oynayip grafiklerden memnun kalan?
  • Yarbay
    2098 Mesaj

Sony saldırları bittiği için konu ferâhladı, giderek rayına oturdu ve huzur buldu.

İlk konsol çıkış heyacanı furyası da bitti.Şimdi yeni oyunlar gelene kadat stabil kalacaktır.

Rdr2 gamepassa duyurulsun da ortalık şenlensi biraz

|
    |
    Western alien kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    440 Mesaj

Ben 5 dakika dayanabildim sildim. Gamepass versiyonu guncelleme almadigi için kötü.
    |
    |
    Wes7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    381 Mesaj

Oyunun sanat tarzi oyle galiba series x tede blur var benim hosuma gitti oyunu baya begendim zevk meselesi

|
    |
    Bahsedilenler: BjKs1903, Wes7
  • Yarbay
    18145 Mesaj
    Fallout New Vegas a Series X update geliyor.

https://www.reddit.com/r/XboxSeriesX/comments/krh1qc/xbox_announcement_wed_like_to_kick_off_2021_by/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 6 Ocak 2021; 8:27:25 >
  • Yüzbaşı
    587 Mesaj

Pandemiden dolayı yapmazlar
    |
    |
    pilgrimage kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11465 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    mShinQda

quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Fallout New Vegas a Series X update geliyor.

https://www.reddit.com/r/XboxSeriesX/comments/krh1qc/xbox_announcement_wed_like_to_kick_off_2021_by/

x|s güncelleme almış oyunlara baktım kütüphanede, ilk zamankilerden aşırı derecede fazla, çoğumuzun dikkatini çekmiyor bu durum göz önünde olmadığı için.

Merak eden girip 1 baksın, ha dişe dokunur oyun varmıdır orası tartışılır ama adamlar çalışıyyeeaahhh   (ince)

• Yarbay
    2960 Mesaj

Hivebusters DLC'si çok başarılı, bu adamlar Unreal Engine 5 ile yapılacak Gears 6'da ağzımızı açık bırakacak heralde.

|
    |
    Western alien kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2524 Mesaj

Her gün incelerim güncelleme alanlar kısmını, sayı artıyor. X/S güncelleme almayan oyunları indirmiyorum bir anlamı kalmadı hızlı açılması hariç bir espirisi yok.

BF V için bir güncelleme yapsalar keşke. Yeni yapımlar için baya bekleyeceğiz bari güncelleme verseler.

|
    |
    ShinQda kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arda 88

Her gün incelerim güncelleme alanlar kısmını, sayı artıyor. X/S güncelleme almayan oyunları indirmiyorum bir anlamı kalmadı hızlı açılması hariç bir espirisi yok.

BF V için bir güncelleme yapsalar keşke. Yeni yapımlar için baya bekleyeceğiz bari güncelleme verseler.

güncellenmemiş oyunlar 4kda 30 fps mi veriyor acaba? ben series x e 15 kadar gamepass oyunu indirdim. fakat şu anki tv 1080p olduğu için hiç birini açmadım tv bekliyorum :)

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.