Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1635. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
76.304
Cevap
790
Favori
3.746.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16331634163516361637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anladım hocam o zaman erkenden girmek lazım sıraya teşekkür ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: LunaSol

Yurtdışından (amerika/avrupa) alan arkadaşlar totalde 2. Kol ile birlikte ne kadara mal ettiklerini yazabilir mi

Alan yok mu amerika veyahut avrupadan cevaplarsanız sevinirim çok fazla mesaj olduğu için önceden söylenmişse de görmemiş olabilirim kusuruma bakmayın :/

• quote:

Orijinalden alıntı: brigand35

konuya el atan Dh Adminlerine teşekkür ederim

XBOX DEFENCE FORCE  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 2 Ocak 2021; 22:58:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Daha önce alisverisim olmadi. Fiyat yarisi kadar gorunuyor. Guvenilir midir? Ekstra bir masraf cikiyor mu kargo vergi vb. Tesekkurler.
  • BjKs1903 B kullanıcısına yanıt
    Güvenilir hocam sorun olmuyor kapıda ürünün yüzde yirmisi kadar vergi alınıyor
    500 liraya aldığım ürünün vergisi 90-110 arası oluyor
  • Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Ahahahaha hocam butun konsollar var bende Nintendo switch de dahil ama su markanın fanboyu ve milletle tartışma polemiğine girme merakı olan insanlardan nefret ediyorum herşeyin fazlası zarar...Bu tur adamlar oldugu surece burası paylaşım yeri olamaz acaba nasil yapsakta su adamlari rencide etsek mantığı bir an once yok olmali ama maalesef bu sartlarda cok zor
  • Cevap için tesekkur ederim ilk alisverisimi deniyeyim bakalim
  • Normal hesabın da zaten fake ama bari 1 gün ceza alınca bu kadar belli etme :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funder -- 3 Ocak 2021; 5:28:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BjKs1903

Daha önce alisverisim olmadi. Fiyat yarisi kadar gorunuyor. Guvenilir midir? Ekstra bir masraf cikiyor mu kargo vergi vb. Tesekkurler.
    Kargo ucretsiz. Kapiya kadar ptt getiriyor. Kapida vergi oduyorsun. 92 lira vergi geldi bana. Daha oncede urun aldim. Sifir olarak guzelce paketlenmis geldi. Rahatlikla alabilirsin. Mutasyon virus sebebi ilw az yavas gelebilir ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam geç olsun temiz olsun sorun yok.
  • Merhaba. Joysticklerin pilleri hemen bitiyor. Şarj istasyonunu da henuz alamadim. Tavsiye edebileceginiz şarj edilebilir pil hangisidir? 6 tane alacagim
  • mahoonur kullanıcısına yanıt
    GP üzerine tanımam çok memnunum.
  • Benim kullandiklarim da GP ama degeri az galiba cokta anlamam
  • Daha önce yer alan sayfalarda bir forumdaş arkadaşımız görselini paylaşmıştı.Resmi ve kesin bilgidir. eğer kafasında soru işareti olan arkadaşlar için.

Videonun 4:46 ile 6:57 arasında ki yer verilmiş kısım da elektronik ürünlere yer verilmiş;

Kulaklık,mouse,oyuncu masası düşünenler için.

• mahoonur kullanıcısına yanıt
    2700mah olanlar çok iyiler uzun süre şarj etmeden götürüyorlar beni değeri yüksek alırsanız daha iyi olur
  • 2700 gp recyko var 2 haftadır ne sarj ettim ne bisey hala yarısi dolu.

100tlye hem sarj aleti hemde 4 tane 2700 pil. Bedava gibi bisey.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_gp-pb420-4x1000-aaa-pil-şarj-cihazı-1181210.html?rbtc=aka%7Cops%7C%7C%7Cp%7Cstandart%7C&v=1.3.9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 3 Ocak 2021; 17:19:44 >
  • Piller 1000 lik ama yine de fiyat iyi şu zamanda
  • 
Sayfa: önceki 16331634163516361637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.