Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1634. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 10 Misafir - 11 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
76.309
Cevap
790
Favori
3.747.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
45. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 16321633163416351636
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tartışmanız için özel konu açıldı neden burada kavga ediyorsunuz

Bilgi almak isteyen arkadaşlar olabilir illa bunları görmek isteseler o konuya giderler iki konsolda neredeyse aynı zaten neden bunca tartışma çıkıyor anlamıyorum
  • Yani su alet dts oluyordur dimi hocam

SteelSeries Arctis 1 Wireless Xbox Edition - USB-C Wireless Çıkarılabilir ClearCast Mikrofon Xbox One ve Xbox Series X, PS4, PS5, PC, Nintendo Switch, Lite ve Android Uyumludurhttps://www.amazon.com.tr/dp/B08756LHT5/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_lGi8FbPJKDM2E
  • fitamino kullanıcısına yanıt
    Hocam kulaklık konusunda aşırı bilgili değilim önceden Sony Gold wireless kullandım genelde bir kerede turtle beach kullanmıştım memnun kalıp.

Ama sitesinde söyle yazıyor xboxun hepsini atıyorum

Dolby Atmos for Headphones: Bu, tüm mikrofonlu kulaklıklarla çalışan premium bir mikrofonlu kulaklık sesi biçimidir. Dolby Atmos for Headphones kullanmayı tercih ediyorsanız Mikrofonlu kulaklık sesi altından bu ayarı seçin. Dolby Access uygulamasında Dolby Atmos for Headphones hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Windows Sonic : Bu, Microsoft'un çevreleyici bir mikrofonlu kulaklık deneyimi için sunduğu uzamsal ses ayarıdır. Mikrofonlu kulaklık ayarınızı Kulaklıklar için Windows Sonic olarak değiştirmeden önce, oyun kumandanıza herhangi bir stereo mikrofonlu kulaklık takın veya konsolunuza bir Xbox kablosuz aksesuarı takın.

Yani hem sizin aldığınızda hemde kablolu olan cihazlarda çalışıyor olması gerekiyor.

• Venomstr kullanıcısına yanıt

Hangi yeni nesil? Eski nesle cikmayip Ps5 ve Series x'e ozel cikan bir oyun yok bildigim kadariyla. Eski nesle gelistirilen oyunlarin yeni nesil portlari var. Kesin bir yargiya varmissiniz ama oyle bir sey yok. Ozellikle oyunlarin rtx modu acikken series x'de daha iyi performans aliyorsunuz. DF'nin Dmc5 ve cod videolarina bakabilirsiniz. Rtx'de yeni nesil teknolojisi olduguna gore? Insanlari yanlis yonlendirmeyin. Ayni amd mimarisini kullanan iki makina optimizasyon sorunu olmadigi surece guclu olan makinada daha iyi calisacaktir. Bunun aksini dusunmek mantiga ihanet. Ki hic bir onemi yok bence zaten performans arayan pc toplasin. 1 2 fps dususu ornegi ile sidik yaristirmak sacma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 2 Ocak 2021; 21:11:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pierluigi Casiraghi kullanıcısına yanıt
    Selamlar

Aynen cihazi soundbar'a soundbar'i da tv'nin earc'li hdmi portu ile bagladim ama bahsettigim gibi baglayip ilk calistirdigimda tv nin giris sinyali guclendiricisini kapattığını fark ettim onu actim, oyun moduna girince de sorun cikiyordu kapattim suan herhangi bir sorun yok
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt

Kesin değil ama Age of empires 4 artık bu sene çıkar diye düşünüyorum. İnş konsola da gelir

• Kolları pc ye bağlayan oldu mu daha önce bluetooth ile bğalıyorum ama durmadan kapanıp açılıyor arada bir ışıkları sönüp yanıyor sonra tekrar devam ediyorum ama bu çok sık oluyor sizlerde durum nasıl pc ye bağladığınızda ?

• konuya el atan Dh Adminlerine teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brigand35 -- 2 Ocak 2021; 20:7:40 >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Hocam Psychonauts 2 de kesin değil mi? Benim en çok beklediğim oyunlardan ve çok eğlenceli görünüyor.
  • Daha önce Gamepass'de olan sonra kalkan bir oyun tekrar gamepass e geliyormuş. Rdr2 diyorlar ama bakalım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rdr2, fallout 4, dmc5, gta5 adaylar arasinda. Insallah Rdr2'dir. En son ps4 versiyonunu oynayip yarisina kadar gelebilmistim bastan baslamak isterim.

https://mobile.twitter.com/XboxGamePass/status/1345414622019420161

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UcanHollandali -- 2 Ocak 2021; 21:56:34 >

• bu gerçek olabilir mi hocam çok ucuza geliyor kulaklık ve mouse

• LunaSol kullanıcısına yanıt
    Gercek tabi hocam 13 ocakta.. kataloglara bakabilirsiniz;)her şubeye 1 er tane gelir sabah 7 8 gibi sıraya girin.. esnaflar boş bırakmıyor genelde erkenden sıraya giriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 2 Ocak 2021; 22:37:36 >
  • LunaSol kullanıcısına yanıt
    Onları alıp satmak isteyenler olur çabuk almak gerekiyor.
    Masada fena durmuyor aslında gidip bakayım ben onlara
  • UcanHollandali kullanıcısına yanıt

Fallout zaten kendi oyunları oldu artık mecburen gelecek.Bu kadar yaygara olduğuna göre RDR 2 ve ya GTA5 olur olsa olsa.Yoksa daha önce de 3-5 oyun kalkıp tekrar gelmişti geri.

• 
Sayfa: önceki 16321633163416351636
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.