Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1611. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: mr.nako
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
76.171
Cevap
790
Favori
3.739.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
23. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 16091610161116121613
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet TR fiyat da euro için daha iyi fiyatlandırma var fakat malum hala çok paralardan bahsediyoruz :)

Bu arada TR altyazılı oyunlarda brezilya store sorun olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon İtalya'da XSX stok var. Almak isteyene duyurulur.

• Her yıl bu 5 hak sıfırlanıyor, yoksa kimse P1 hakkı kolay kolay almazdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Ben Brezilya marketten şöyle alışveriş yaptım.

MTC'den o ülke için gift card aldım. https://www.mtcgame.com/tr-TR/microsoft-points/xbox-live-gift-card-br

Sonra konsoldan konumu Brezilya yaptım. Konsol restart edince market Brazil'ya olarak açıldı, ama arayüz Türkçe. Sadece para birimi değişti. Mtc'den aldığım kodu redeem ettim ve cüzdana eklendi. Bu arada bu aynı TR hesabım, sonra oyunu cüzdan ödemesi ile aldım. Sonra tekrar ülkeyi Türkiye yaptım ve sorunsuz kullandım.

Brezilya'dan aldım çünkü genellikle oyunlar orada ucuz, bir de bizde ucuz zaten. Fiyatlara buradan bakabilirsiniz.

Xbox Store Checker - Price comparison website for Xbox One Games (xbox-store-checker.com)

Diğer vpn veya hesap olaylarını bilmiyorum, yazdığım çözüm benim işimi çözmüştü.

karşılaştırma sitesi iyiymiş, teşekkürler hocam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Valhalla 329 liraya düşmüş

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Mtc de 257 TL şu an. Almayı düşünenler için iyi fiyat.
  • cihaz sicakligini olcen oldu mu hic? 48-50 civari olctum ben forza horizon 4 esnasinda.

• Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    Ben hiç halo oynamadım bu oyunu indirdim sanki birkaç oyun var içinde hangisinden başamalıyım merak ediyorum.Türkçe değil galiba oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: AKA_33

Mtc de 257 TL şu an. Almayı düşünenler için iyi fiyat.

MTC VPN olanlardan alsak herhangi bir bölgedeki hesabımızda geçerli olabiliyor mu? Bilmediğimden soruyorum emin olmak için.

• Trackdokuz kullanıcısına yanıt

Hikayeyi kronolojik olarak takip etmek isterseniz;

Halo Reach > CE > 2 > 3:ODST > 3 > 4 > 5 doğru sıralama olacaktır.

• Fable ekibi icin super haber Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams  Bu kadinin rol aldigi oyunlarin hepsinin hikayesi ve sunumu cok iyi oluyor

• Danışmak istediğim bir konu olacaktı, önceki Xbox kontrolcümün analogunda plastikleri soyulup dökülmüştü ve XSX ile gelen yeni kontrolcüm için analog koruyucu bakıyorum önerilerinize açığım.
    (Not: internetten ucuza 15-20 liraya satılanlardan almıştım fakat tam oturmuyor kolayca çıkıyor. Dualsense'e tam oturdular ama Xbox içinde almak istiyorum)
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt

Giriş xbox’ım yazan yerin altında yardım yerine tıkla anketi doldur bir P1 hak daha veriyor yani toplam 5+1 hakkın var 1 yılda.

• byzantium kullanıcısına yanıt
    Telefondan opera tarayıcı kullanıyorum vpn si var veya pc den. Hesap açmana gerek yok. Amerikaya bağlanıp kodu aktif etmen yeterli.
  • arkadaşlar merhaba. ps den xbox a geçmeyi düşünüyorum. gamepass içerisinde yeni call of duty, battlefield tarzı oyunlar mevcut mudur ? ya da gelecek midir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahoonur

arkadaşlar merhaba. ps den xbox a geçmeyi düşünüyorum. gamepass içerisinde yeni call of duty, battlefield tarzı oyunlar mevcut mudur ? ya da gelecek midir ?

oyunlara bakabilirsin;

https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1kspw-4paT-eE5-mrCrc4R9tg70lH2ZTFrJOUmOtOytg/htmlview#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 19 Aralık 2020; 9:57:10 >
  • UyGaR___ kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: saintmedic

Danışmak istediğim bir konu olacaktı, önceki Xbox kontrolcümün analogunda plastikleri soyulup dökülmüştü ve XSX ile gelen yeni kontrolcüm için analog koruyucu bakıyorum önerilerinize açığım.
    (Not: internetten ucuza 15-20 liraya satılanlardan almıştım fakat tam oturmuyor kolayca çıkıyor. Dualsense'e tam oturdular ama Xbox içinde almak istiyorum)
    şunu satın almıştım, memnunum. bol da gelmiyor. ama hiç sorun istemiyorsan kontrolfreek marka almalısın. taş gibi oluyor onlar.

https://urun.n11.com/microsoft-xbox-one/microsoft-xbox-one-analog-koruyucu-silikon-pad-yesil-noktali-P180053817

https://www.n11.com/video-oyun-ve-konsol/konsol-aksesuarlari?q=kontrol+freek&gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMI_cmKzbzZ7QIVjZiyCh3tPwkiEAAYASAAEgL0jvD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 19 Aralık 2020; 10:1:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Amazon İtalya'da XSX stok var. Almak isteyene duyurulur.

hocam bakıyorum da stokta görünmüyor. ps den xboxa geçmeye karar verdim. yurtdışından bakıyorum stoklara

• 
Sayfa: önceki 16091610161116121613
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.