Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1608. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Inferioress , Kuhleep , PearBear , -10uR- , ugurcan890 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
75.932
Cevap
785
Favori
3.721.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16061607160816091610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sene olmuş 2020 nelerle uğraşıp kimlere ne anlatıyoruz 😂
  • cokomayi kullanıcısına yanıt
    Geriye uyumluşuk tabikide önemli ama xbox un geriye uyumluluğu ile ps nin exc oyunlarıyla kıyaslamak ne kadar mantıklı
  • Karşılaştırdığım şey o değil game pass ile exc oyunları. Tamam exc oyunları çok güzel ama 600-700 lira olduktan sonra bir şey ifade etmiyor. Chevrolet suburban da çok güzel bir araba ama benim için hiç bir şey ifade etmiyor. Demek istediğim bu. PlayStation da aylık 30 liraya oyunlarını sunarsa o zaman karşılaştırırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokomayi -- 16 Aralık 2020; 19:19:42 >
  • 4K için 2.0 veya 2.1 olmalı. 2.0, 4K 60 Hz; 2.1, 4K 120 Hz. Benim monitör 4K 60 Hz desteklediği için 2.0 var sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciga1905

Bu mesaj silindi.
    Gamepass e ayda 20 oyun geliyor :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Geliyorda kaçı adam gibi oyun? Çoğu çöp

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    😘
  • quote:

Orijinalden alıntı: canlee89

Alttakide psn gamepass de var

Alıntıları Göster

• kutayis K kullanıcısına yanıt

Bilimsel bilgiymiş sanki atom parçalıyor  

Dinamik çözünürlüğü tabii ki fark edemeyiz çünkü 100-200p düşüyor çoğu oyunda. Ama senin dediğin 1080p-2160p arasında inanılmaz bir fark var bunu göremiyorsan göz doktoruna gitmeni öneririm. Zaten bu series x de boşuna çıktı ne gerek vardı ki ne güzel Xbox One da 720p 15fps oyun oynuyorduk değil mi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 16 Aralık 2020; 22:27:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Bilimsel bilgiymiş sanki atom parçalıyor  

Dinamik çözünürlüğü tabii ki fark edemeyiz çünkü 100-200p düşüyor çoğu oyunda. Ama senin dediğin 1080p-2160p arasında inanılmaz bir fark var bunu göremiyorsan göz doktoruna gitmeni öneririm. Zaten bu series x de boşuna çıktı ne gerek vardı ki ne güzel Xbox One da 720p 15fps oyun oynuyorduk değil mi!

720p ile 1080p arasındaki fark bile rahatsız edici 4K farkını göremeyen göz doktoruna gitmeli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kutayis K kullanıcısına yanıt

Bilimsel veri olarak koyduğun, reklam ile gelir elde etmeye çalışan youtube videosu...

2 metrede 1080p ile 4k arasında bir fark yok diye zırvaladın. Şimdi de gelmiş dinamik çözünürlüğü hisseden yok diyorsun. Evet, yok tabi ki...

Ama senin gibi "1080p ile 4k arasında fark yok" diyen insan da yok.

Şimdi soruyorum. Dinamik çözünürlük mü konuşacağız? yoksa 1080p-4k aynıdır lafını mı? Bir yerde dur da ne dediğin anlaşılsın?

• SultanApex S kullanıcısına yanıt

Bloklayın geçin hocam muhattap almaya değmez kendi çalıp kendi oynasın.

Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin karşıdakinin anladığı kadardır - Hz Mevlana

Cahille girme münakaşaya; Ya Sinirini zıplatır Havaya , Yada yazık olur Adabına - Hz Mevlana

Cahillerle tartışmayın çünkü ben hiç yenemedim - Gazali

• Merhabalar, görüntü teknolojileri ile ilgili hiç bilgim yok son postlarda muhabbeti geçtiği için sormak istedim. Xbox Series S ve Series X arasında tercih yapmak istiyorum fakat elimde 4K bir ekran yok, arkadaşımdan 2K bir monitörü 2. el alabilirim sadece.

Xbox Series X için bahsedilen 4K 60FPS standart olarak tüm oyunlarda geçerli mi acaba? 1- 1080P TV ve monitörde kullanmak önemli bir kayıp olur mu? 2- Ekran ile çalışma mantığı nedir, 2K ekran kullanırsam detaylarda 1080P'ye kıyasla iyileşme olur mu? 3- Bu görüntü farklarını 24-27" monitörlerde de yukarıdaki TV'lerde bahsedilen şekilde hissetmek mümkün olur mu?

Konsolu gamepassteki oyunları deneyimlemek ve FIFA oynamak için almak istiyorum ekran masrafını da düşününce Xbox Series S benim için daha iyi bir alternatif gibi duruyor. 1080P ekranda Series X ve Series S arasında ciddi bir fark olmayacaksa seçimi Series S tarafından kullanmak istiyorum. Geçen sene PS4'ümü oynayamadığım için elden çıkarmıştım, normalde adam gibi 1-2 oyun gördükten sonra PS5 almayı düşünüyordum fakat bahsettiğim gibi gamepass'teki oyunlar ve FIFA oynamak için Xbox çok cazip geldi. Yine de önemli yeni nesil oyunlarla birlikte ayrıyeten PS5 almayı düşünebilirim fakat şimdilik 4K bir monitöre ve TV'ye ihtiyacım olmadığı için almayı düşünmüyorum. İlk 2 paragraftaki sorularıma yönelik yorumlarınıza açığım teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulucu -- 17 Aralık 2020; 0:35:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Bloklayın geçin hocam muhattap almaya değmez kendi çalıp kendi oynasın.

Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin karşıdakinin anladığı kadardır - Hz Mevlana

Cahille girme münakaşaya; Ya Sinirini zıplatır Havaya , Yada yazık olur Adabına - Hz Mevlana

Cahillerle tartışmayın çünkü ben hiç yenemedim - Gazali

Cahillerle ne zaman tartşsam hep kaybettim Descardes'e ait ama olsun :)

yine birileri trollemiş takılmayın geçin :)

• xbox cahili olduğum için bu konuya başıma geçen her şayı yazıyorum son gündür ama :)

neyse. az önce game pass'in verdiği fifa 20'yi indirip oynamaya başladım. oyuna girerken 0 saniye evet. hani maç başlarken antrenman moduna giriyor. oyun yüklenince de başlatıyorsunuz ya bende antrenman açılır açılmaz başlamak için basın dedi. hahaha şaka gibi.

yeni nesil eşittir: ssd ve 60 fps. ayrıca ps5 kolunu da ne kadar övsek az. azıcık kullanma şansım oldu. şaheser bence. bugünlük bu kadar yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: MarvelX

beyler hollandadayım, 24 ünde dönüyorum. Xbox series x i bulabileceğim bir online mağaza bilen var mı? Amazon falan stok açmıyor

Bizim gruptan bir arkadaş kendi One x'ini Hollanda da Media Mark'tan almıştı.

• 
Sayfa: önceki 16061607160816091610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.