Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1576. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: hunter007
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
76.304
Cevap
790
Favori
3.746.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15741575157615771578
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amerika’dan aldigim Xbox One X konsolumda 2.bölge bluray filmleri izleyebiliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wNchstR W kullanıcısına yanıt
    Benim konsolum mu desem artık 😀
  • wNchstR W kullanıcısına yanıt
    Blu-ray lerde bölge kodu oluyor mu, evde bir promosyon blu-ray iron man 3 filmi var, açılmamış kutusunda, iyice inceledim üzerinde bir bölge kodu bilgisi yazmıyor.
  • efe810 kullanıcısına yanıt
    DVD'si olan oyunları merak ediyorum. Uyumlu 360 oyunları, DVD'si takıldığında uyum içeriğini internetten indirip oynanabiliyormuş. 360 PAL DVD oyunları mesela Amerikadan gelen One X konsolda çalışır mı?
  • Arkadaşlar akım korumalı prizler Xbox'ı bozuyor diye bir söylenti var hatta series X'i bozulanlar varmış gerçekliği var mı sizce ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Markasor kullanıcısına yanıt

On

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agahefendi10 -- 6 Ocak 2021; 13:16:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Markasor

Arkadaşlar akım korumalı prizler Xbox'ı bozuyor diye bir söylenti var hatta series X'i bozulanlar varmış gerçekliği var mı sizce ?

Akım korumalı prizin normal prizden farkı yokki bana mantıksız geldi. Tek olayı adı üstünde fazla voltaj geldiğinde makinayı koruyor (kendi patlıyor)

• tayaydin kullanıcısına yanıt

Elimdeki Bluray filmlerin hepsi PAL deneme şansım yok, NTSC film bulmak lazım  

• Arkadaşlar game passteki 3 ay $1 kampanyası bizde neden yok bilen varmı hatta şu siteden baktım sadece bizde ve Güney Kore'de yok.

https://www.xbox-now.com/tr/game-pass-ultimate-comparison?page=1

• mcgoktug kullanıcısına yanıt
    Zahmetli is kimse ugrasmaz bunun icin hocam.
  • Microsoft'un Kojima Productions u aldığı söylentileri konuşuluyor. 10 Aralık'ta ki game awards da sinyalini verecek diyorlar Microsoft için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Microsoft'un Kojima Productions u aldığı söylentileri konuşuluyor. 10 Aralık'ta ki game awards da sinyalini verecek diyorlar Microsoft için.

Yok artık fena kapak olur bu..

• Bu arada series x'te next gen fifa21 oynarken konsol kendini kapattı oyunun ortasında. Başına gelen varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Markasor

Arkadaşlar akım korumalı prizler Xbox'ı bozuyor diye bir söylenti var hatta series X'i bozulanlar varmış gerçekliği var mı sizce ?

Ben hem akım korumalı prizle hem kare sinüs veren ups ile kullanıyorum hiç sorun çıkmadı  (Marka da önemli tabi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-58AEC6162 -- 5 Aralık 2020; 10:38:48 >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Game awards tarihi nedir hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Microsoft'un Kojima Productions u aldığı söylentileri konuşuluyor. 10 Aralık'ta ki game awards da sinyalini verecek diyorlar Microsoft için.

Bence alacağı stüdyolarda oyun çeşitliliği ve game pass sistemini destekleyecek kütüphaneye sahip olması gibi özelliklere bakıyor MC. KP bu anlamda bir şey katmayacaktır. Ben, bunun gerçekleseceğini bu sebeple zannetmiyorum.

Gerçekleşir ise son yıllarda oyun konusunda en şaşıracağım olay olur.

• Next-gen Fifa sanırım 120 fps çalışıyor Series X'de çok akıcı olmuş.

• uğur37 kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısınız fakat ne kadar oyun eklese de gamepass’e last of us , god of war gibi ps’in ağır toplarına cevap vericek bi oyun gerekiyor kojima stüdios bu konuda cevap verebilcek kalitede oyun çıkartırlar

Elder scrolls ve kojimadan gelen oyun ps exc ağır toplarına cevap niteliğinde olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe810 -- 5 Aralık 2020; 11:52:41 >
  • Ben yaşamadım hocam. Sadece bir maçta karşı taraf çıktı ardından da ekran takıldı kaldı ana menüye dönemedim

• 
Sayfa: önceki 15741575157615771578
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.