Şimdi Ara

Xbox Series X [ANA KONU] | Dünyanın En Güçlü Oyun Konsolu|

5 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 7 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü7 Mobil2 iOS
5 sn
37.261
Cevap
360
Favori
1.574.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1570
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 392
  • Ortalama Mesaj Aralığı 28 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 220
  • Favoriye Eklediklerim 365
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Guest-AEF248198 (1978 mesaj) Periah (1069 mesaj) kaan0101 (1003 mesaj) BlackTower_35 (964 mesaj) SultanApex (913 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (19554 mesaj) Mobil (10377 mesaj) Mini (2983 mesaj) Uygulama (3917 mesaj) (430 mesaj)
  • @
96 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
71. Sırada  bugün en iyi #3
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Genel Bölümü >> Xbox Series X [ANA KONU] | Dünyanın En Güçlü Oyun Konsolu|
Giriş
    1734 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

amazon.com.tr'de son 3 stok kalmış şimdilik

8290 tl

Microsoft Xbox Series X Oyun Konsolu Siyah: Amazon.com.tr

Sabah ben alırken 5 adet stok vardı. Çok talep yok sanırım.

• Yüzbaşı
    879 Mesaj

1 tb 10 oyunla doldu. Genişletme aparatını nereden alacağız. Arkadaki küçük girişe takılacak sanırım. Ne diye geçiyor? Türkiye'de satılıyor mu?

• Yarbay
    3060 Mesaj

PC'de hileciler var diye konsola geçiyorum, adamlar yine hile yapmanın yollarını buluyorlar.

• Binbaşı
    1765 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zed

Alıntıları Göster

Türkiye’de her yerde stoklar mevcut. Vatan’ın bir sürü mağazasında ürünü insanlar rahatlıkla bulabilir. Ülkemizde oyun konsolu olarak sadece Playstation bilindiği için normal karşılanan bir durumdur. Örneğin biri sadece Pes ve Fifa oynuyor, Xbox onun için daha iyi olacakken gidiyor sadece Playstation kovalıyor. Kendini geliştirmeyen, araştırmayan ve yeniliklere kapalı bir halkımız olduğundan bu durum beni hiç şaşırtmıyor. Xbox sevenler için güzel bir durum, istedikleri an rahatlıkla konsollarını alabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binbaşı
    1765 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mss1905

1 tb 10 oyunla doldu. Genişletme aparatını nereden alacağız. Arkadaki küçük girişe takılacak sanırım. Ne diye geçiyor? Türkiye'de satılıyor mu?

Türkiye’de yok, Amerika Amazon 230 dolar, Avrupa Amazon 230 euro’dan satılıyor. Bu fiyatlara alınmasını kesinlikle tavsiye etmem.

|
    |
  • Yüzbaşı
    580 Mesaj

Seagate resmi sitesinde yerel satıcılar Overgame, Bimeks ve Adeks gözüküyor ama üçünde de satış yok daha. Hiçbir perakendecinin getirmemesi ilginç. Önce konsollar satsın da sonra getiririz dediler heralde.

|
    |
    mss1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7475 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mss1905

Oyunların hepsi yeni nesil oyun değilse bir kısmını harici hard diske aktarabilirsiniz

|
    |
  • Binbaşı
    1573 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zed

Alıntıları Göster

Valla avrupada yok satıyor. Ben en sonunda yıldım vatandan sipariş verdim dün. Bugün gelecek bekliyorum. Dünyada rahatlıkla mağazadan bulabileceğiniz nadir ülkelerdeniz şu anda. Bu durum bana yaradı, beklemekten kurtuldum.

Haddinden fazla vergi var ama ne yapalım ülkenin hali ortada. Vergiden memnun olmayanlar seçimde gerekeni yapar inş.

Laf lafı açtı :)

• Yarbay
    2574 Mesaj

Zaten Ping den kaybediyoruz birde bunlar çıkınca sinir olmamak elde değil.

Oyunlarda Klavye Mouse ile oynayanlar yasal hile yapmış oluyor firmalar pc tarafından oyuncu çekmek için çok takla attı.

|
    |
  • Binbaşı
    1734 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: x3x

Valla avrupada yok satıyor. Ben en sonunda yıldım vatandan sipariş verdim dün. Bugün gelecek bekliyorum. Dünyada rahatlıkla mağazadan bulabileceğiniz nadir ülkelerdeniz şu anda. Bu durum bana yaradı, beklemekten kurtuldum.

Haddinden fazla vergi var ama ne yapalım ülkenin hali ortada. Vergiden memnun olmayanlar seçimde gerekeni yapar inş.

Laf lafı açtı :)

Alıntıları Göster

Ben de yurt dışından düşünüyordum ama stok görünce dayanamadım aldım. Sabırsızlıkla bekliyorum.

|
    |

• Yüzbaşı
    664 Mesaj

Dün Fifa 21 X-S i kurdum bugün arkadaşımla maç yapalım dedik olmadı çünkü onun makine One X öğrenmiş olduk böylece mecburen iki sürümüde kurmak gerekiyormuş. 

|
    |
  • Yüzbaşı
    314 Mesaj

One X in 2 yıl daha gideri var.
    |
    |
    İstan34bul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5819 Mesaj

Bekleyelim herkes aynı şeyi diyor . Vardır bir bildikleri

|
    |
    tr1990 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    301 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0145B01C9

One X in 2 yıl daha gideri var.
    3 yıl gideri var hocam. Yeni neslin pro yada slim i çıkana kadar kullanılabilir. Sony cift gpu patenti almış. Pro kesin gibi. Sony çıkarırsa ms de geri kalmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    946 Mesaj
    Ms 2022 ye kadar xbox one lari destekleyecegini aciklamisti.
    Buyuk ihtimal 2023de de ara konsollari goruruz.Bu nesilin olgunlasmasi 2,3 yila anca olur zaten.

https://www.digitalspy.com/tech/a30500950/xbox-series-x-no-exclusive-titles-until-2022-microsoft/

|
    |
  • Yüzbaşı
    314 Mesaj
    Aslında ara nesil olacağına konsolun arkasında e gpu portu olsa ek aparat ile işlem gücü artırılabilirdi. Böylece eldeki konsollarında ömrü uzardı. Thunderbolt 3 portu olsaydı keşke.

Xbox series x in arkasındaki hafıza portu pciex 4.0 x2 destekliyor yani oraya ek gpu takmak iöin bantgenişliği yetersiz. Thunderbolt 3.0 veya usb 4.0 lazım gücü artırabilmek için.

|
    |
  • Yüzbaşı
    603 Mesaj
    Arkadaslar fark etmediniz bi r şey var xbox one s/x te de series s/× tede menüden HDR ve oto.HDR açiksa, hdr destekli oyunlarda performans düşüşü olmakta! Sizde deneyiniz
    |
    |
  • Binbaşı
    1459 Mesaj

Peki, One X desteklediği xbox 360 oyunlarını gerekli dosyaları internetten indirerek oynatıyormuş. Amerikadan alınan konsol Türkiye'den alınmış PAL oyunları oynatır mı?
    |
    |
    Unreal enginaV kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1459 Mesaj

DVD'ler çok önemli değilde Blu-ray filmlerde sorun oluyor mu?
    |
    |
    thunderksk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    656 Mesaj
    Xbox 360 oyunu indirdiğimde otomatik 4k ya yükseltiyor mu öyle bi özellik okumuştum da sanki
Reklamlar
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
backlink paketleri
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.