Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1562. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Caped 117 Crusader , hystaspes , SultanApex
3 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
76.288
Cevap
790
Favori
3.745.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
27. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 15601561156215631564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gamepass yarın mi güncelleniyor dostlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

gamepass kardeşliği yaptık hocam. Bende p1 var arkadaşta p2

p1 hesabını sisteme tanıttım. Sonra çıktım o hesaptan. Kendi hesabıma girdim. bf5 girince bana oyunu satın alın diyor multiplayerda team deathmatch seçince. anlamadım gitti.

Alıntıları Göster

o hesap açıkken Ayarlardan - kişiselleştirme - giriş xbox'ı olarak ayarla seçin.

Sonra kendi profilinizde oturum açıp oynayınç

• quote:

Orijinalden alıntı: mcgoktug

o hesap açıkken Ayarlardan - kişiselleştirme - giriş xbox'ı olarak ayarla seçin.

Sonra kendi profilinizde oturum açıp oynayınç

Alıntıları Göster

Gamepass olan hesabı öyle yaptık zaten hocam. Sonra oturumu kapattım. Benim hesaba girdim. Gamepassten oyunları indirdim. bf5 dahil. Lakin bf5 oynatmıyor.

• Vatan da hala onay bekliyor yazıyor. Sonumuz hayrolsun cihazı da sattık cihazsız kaldık :)

• Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

120fps de doğal 1440p yi destekliyor sadece :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Gamepass olan hesabı öyle yaptık zaten hocam. Sonra oturumu kapattım. Benim hesaba girdim. Gamepassten oyunları indirdim. bf5 dahil. Lakin bf5 oynatmıyor.

Alıntıları Göster

Battlefield V oyununda kardeşlikte sıkıntı var. Bu sorun bende de olmuştu ve düzelmemişti. O oyuna özel bir sıkıntı, başka hiçbir Xbox oyununda böyle bir sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: MambaVino

Battlefield V oyununda kardeşlikte sıkıntı var. Bu sorun bende de olmuştu ve düzelmemişti. O oyuna özel bir sıkıntı, başka hiçbir Xbox oyununda böyle bir sorun yok.

Alıntıları Göster
    Anladim hocam. Bende sirf bunu oynamak istiyordum. Cok yazik oldu. Cod mw ucuza p2 almam gerek o zaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dashboard güncelleme gelmiş.

https://twitter.com/Xbox/status/1333503408033075200?s=19

• Samsung UE-50TU7000 Crystal 4K Televizyon kullanan var mı? Bu cihazla Series X ve S uyumlu şekilde çalışıyor mu?
    Bu cihaz kaç hz?

• Güncelleme şu an yayınlanmış, 701 mb. boyutu var.

https://news.xbox.com/en-us/2020/11/30/november-2020-xbox-console-update//

• quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

Samsung UE-50TU7000 Crystal 4K Televizyon kullanan var mı? Bu cihazla Series X ve S uyumlu şekilde çalışıyor mu?
    Bu cihaz kaç hz?

Tv 60Hz, oyunları 4k 60Hz " maksimum 60fps" oynayabilirsiniz.

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    50 hz yazıyor hocam sitelerde, problem olur mu 60 fps oyunlarda. Cihazın xboxı desteklememe ve xboxı kullanamama gibi bir durumu olamaz dimi? 60 fps olması problem değil, 120 fps olmasa da olur 4k 60 fpsyi açıyorsa iyi benim için.
  • eakarvardar E kullanıcısına yanıt

Yarın bir gelişme olabilir bence öyle hissediyorum:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

50 hz yazıyor hocam sitelerde, problem olur mu 60 fps oyunlarda. Cihazın xboxı desteklememe ve xboxı kullanamama gibi bir durumu olamaz dimi? 60 fps olması problem değil, 120 fps olmasa da olur 4k 60 fpsyi açıyorsa iyi benim için.

Yenileme hızı 50 Hz / 60 Hz olarak ifade edilir. Belirttiğim gibi 4k 60 Hz oyun oynarsınız, xbox ile uyumsuzluk durumu söz konusu değil. Aynı zamanda VA panel bir Tv yani bu açıdan gayet iyi görüntü alırsınız.

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim rahatladım
  • Akbell kullanıcısına yanıt

https://www.displayspecifications.com/

Bu adresten tv modelinizi aratıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: thunderksk

Yeni hesap açmak istemiyorum ki nasıl çözecem bunu?Ayrıca telefon dışında başka alma şansım yokmu ki?Şimdi alayım halledeyim ama nasıl yardımınız rica.

Sorun halloldu çok şükür MS müşteri hizmetleri 10 numara gerçekten Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams Chat ile bağlandım önce benim aldığım GAMEPASS İptal ettiler yerine 2 yıllık GAMEPASS ULTİMATE Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams tanımladılar.2023'e kadar sıkıntı yokXbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderksk -- 1 Aralık 2020; 1:55:45 >

• ` quaD. kullanıcısına yanıt

bende kullanılmayan b,r bf5 hesabı var p2 i onu gönderim size deneyin

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    xbox'ın gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum ilk oynayacağım oyunlardan birisi olucak 👍🏻
  • 
Sayfa: önceki 15601561156215631564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.