Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1558. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
75.936
Cevap
785
Favori
3.721.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
87. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 15561557155815591560
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu iki mod arasinda ( instant mode - energy saving mode) bisey soracam.

Energy mode secersek cihaz kapali iken oyun indiremiyor muyuz? Instant mode da fan surekli donuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Series X almayı düşünüyorum 1080p 200hz tv de oynayacağım yüksek grafik modunda yüksek fps alır mıyım ? Yoksa çözünürlük farketmeksizin fps yi kitliyor mu ? Birde yurtdışı ürünün tr de garantisi oluyor mu oluyorsa 2 yıl mı 1 yıl mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Royals11

Arkadaşlar Series X almayı düşünüyorum 1080p 200hz tv de oynayacağım yüksek grafik modunda yüksek fps alır mıyım ? Yoksa çözünürlük farketmeksizin fps yi kitliyor mu ? Birde yurtdışı ürünün tr de garantisi oluyor mu oluyorsa 2 yıl mı 1 yıl mı ?

200hz SMR değeridir. Piyasada güncel televizyonlarda max 120Hz panel bulabilirsiniz. Series X/S 4K 120hz ,1080p 120hz de çıkış veriyor ancak çözünürlükler ve tazeleme hızları oyunlarda farklılık gösteriyor.

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Koldaki tuşa basili tutup kapatinca çok azicik dahi olsa fanin döndüğünü duyuyorum ben, energy saving modda kapatiyorum ayrica instant on değil. Oda tamamen sessizken o fan sesi beni rahatsiz ediyor o yüzden ayarlardan tam kapatiyorum.

Bu arada 3 saat önce yazdiğim yorum silinmiş durup dururken hiçbir hakaret vs olmamasına rağmen?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Royals11

Arkadaşlar Series X almayı düşünüyorum 1080p 200hz tv de oynayacağım yüksek grafik modunda yüksek fps alır mıyım ? Yoksa çözünürlük farketmeksizin fps yi kitliyor mu ? Birde yurtdışı ürünün tr de garantisi oluyor mu oluyorsa 2 yıl mı 1 yıl mı ?

Dediğin tv 200 değil 50 veya 60 hz.

• Xbox sosyal medya hesabı Şükran günü tweeti :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

Xbox Games Studios The Initiative'den birkaç sanat çalışması.

• Bu xbox x de bf5 indirdim. Gamepassten. Mp yok. Oyun zorla hikaye modunda basliyor. Illa hikaye oynamak zorunda miyim?

• Vatan izmir Çankaya mağazasında 1 adet kapalı kutu mevcut. isteyen gidip alabilir. bilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Dediğin tv 200 değil 50 veya 60 hz.

Alıntıları Göster

@mcgoktug hocam belki arkadas sony hx850 yada panasonic dt50 modeli kullaniyordur? Bunlar gercek 200hz tvler.. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

Koldaki tuşa basili tutup kapatinca çok azicik dahi olsa fanin döndüğünü duyuyorum ben, energy saving modda kapatiyorum ayrica instant on değil. Oda tamamen sessizken o fan sesi beni rahatsiz ediyor o yüzden ayarlardan tam kapatiyorum.

Bu arada 3 saat önce yazdiğim yorum silinmiş durup dururken hiçbir hakaret vs olmamasına rağmen?

Yorum icin birsey diyemeyecegim hocamda energy savung modda fanlar 1 dakika icinde duruyor..zaten ustten bakinca (series x) fanin durdugunu goruyorsunuz..ve makina 15 dakika icinde buz gibi oluyor sogumus oluyor..ve dedigim gibi internet portuda sonuyor..yani bunun tam kapat demekten farki ne acaba merak ettim..internette arastirdim ordada birsey bulamadim..

• alican88 kullanıcısına yanıt

Hocam dedigin tv'ler 240hz olsa bile. Dedigin tv'ler eski tv'ler ve uzerlerindeki hdmi portlari hdmi 1.4'tur buyuk ihtimal. 1080p 240 hz goruntu icin hdmi 1.4'un bandwith'i yetersiz kaliyor. maksimum 120fps 1080p goruntu destekliyor olmasi lazim.

Ama zaten konsollardaki oyunlarda fps kilidi olur tearing olmasin diye cogu oyun 60fps'ye kitli oluyor zaten. O yuzden konsolda o sekilde verim alamazsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kutayis

Hocam dedigin tv'ler 240hz olsa bile. Dedigin tv'ler eski tv'ler ve uzerlerindeki hdmi portlari hdmi 1.4'tur buyuk ihtimal. 1080p 240 hz goruntu icin hdmi 1.4'un bandwith'i yetersiz kaliyor. maksimum 120fps 1080p goruntu destekliyor olmasi lazim.

Ama zaten konsollardaki oyunlarda fps kilidi olur tearing olmasin diye cogu oyun 60fps'ye kitli oluyor zaten. O yuzden konsolda o sekilde verim alamazsiniz.

Evet dogru diyorsunuz ben sadece 200hz tv ler var anlaminda yazmak istemistim sadece :) 2011-2012-2013 bir kac model 200hz panelli tvler vardi ve gercekten premium segment idiler..mesela hx850 bugun benim diyecek 4k tv ye kafa tutacak kadar iyi bir tvdi..ama dediginiz gibi o mdellerin hepsi hdmi 1.4 simdiki jenerasyonlar konsollar icin 200hz olmasi pek birsey ifade etmiyor..60hz nin ustunu goremeyecek

• Fanlar sadece download işlemi sürüyorsa çalışıyor, yoksa bir süre sonra duruyor.

• zortak Z kullanıcısına yanıt

Ayrıca hangi modda olursa olsun konsol sıcak ise kapandıktan sonra bir süre daha fanı çalıştırıyor; sanırım soğuduktan sonra fanı tamamen kapatıyor.

• Vatan Bilgisayar müşteri hizmetleri ile görüştüm.
    Mağazadaki stoklar ile webden alınan ürünlerin stoklarının ayrı olduğunu söyledi bu yüzden teslim tarihi 5 Aralık dedi.
    Peki elden mağazadan ürünü alayım dedim,mağazada tekrar para vermeniz lazım diyor ürüne,mağazaya yönlendirme yapamıyoruz diyor, daha bir ton saçma sapan şey söyledi.

Ürünün mağazalarda birsürü stoğu var,biz daha bekliyoruz şaka gibi ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ClaymoreCountry -- 30 Kasım 2020; 11:13:18 >
  • xbox sx taşınabilir mi? yurt dışına çıkmak gibi durumlarda..

ve diyelim mi götürdük ettik, ama çalışacak ekran yok, sadece fişe takıp sonra telefonda tablette oynama imkanı var mı? teşekkürler

• mediamarkt’tan alan var mi? teslimat tarihi yazmiyor sitesinde.

• ClaymoreCountry C kullanıcısına yanıt
    Gerçekten çok garip bir olay. Benim aldığım şekilde başkalarına vermemeleri ilginç
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt

hikaye sonrasında mp açılıyor

• 
Sayfa: önceki 15561557155815591560
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.