Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1557. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: copyhaluk , yaman43
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 19 Misafir (4 Mobil) - 15 Masaüstü6 Mobil2 iOS
5 sn
76.189
Cevap
790
Favori
3.740.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
35. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 15551556155715581559
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Game Pass'e gelecek bir sonraki oyunun Control olduğuna dair söylentiler var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bgrn7

Game Pass'e gelecek bir sonraki oyunun Control olduğuna dair söylentiler var.

İnşallah ultimate edition gelir, normal versiyon yeni nesil güncellemesi almayacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulkane

Eminim hocam. Sizin yaptığınız tam olarak dinlenme moduna almak oluyor. Sürekli bu şekilde kullanmak uzun vadede hiç sağlıklı değil.

Benim anlattığım yöntem ise tamamen kapatıyor. Arkaplanda indirme yükleme vb hiçbirşey devam etmiyor. Tamamen fişten çekmeye de uygun oluyor böylece.

İndirme & yükleme harici hiç bu modu kullanmam. Tam kapat seçeneğiyle kapatırım. Ayrıca eğer cihazı 1 gün ya da daha uzun süre kullanmayacaksam, fişten de çekerim. Elimden geldiğince özenli kullanmaya çalışırım elektronik ürünleri. Şu quick resume özelliğinin de ileride sorunlar yaratacağını düşünüyorum ki daha ilk partiden sorunlar yaşanmaya başladı. Güç yönetimi işi şakaya gelmez.

Benim bildigim dinlenme modunda fanlar durmaz ve arkada islem devam ettigi icin hem cihaz ilik kalir hemde internet kesintisi olmaz..

ama ben kapat dedigim zaman fanlar duruyor cihaz 15 dakikada buz gibi oluyor internet portu sonuyor..bence bir kavram kargasasi yasiyoruz suan.. bu arada benim cihaz ayarlarina baktim enerji tasarrufu modunda duruyor..yine bildigim kadariyla bu mod cihazi tam kapatiyor..hizli baslat modu ise dinlenme modu oluyor..yanlisim varsa duzelt ustad

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alican88 -- 29 Kasım 2020; 20:57:31 >

• İstanbul için Silivri de stok gözüküyor. Yarın işim olmasa gidip alırdım 5 Aralık tarihini beklemek yerine :)

• alican88 kullanıcısına yanıt
    Ben de eğer gün içerisinde bir daha kullanmayacaksam konsolu tam kapatıyorum ayarlardan. normal kapatınca fanlar yine çalişiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artizt

Ben de eğer gün içerisinde bir daha kullanmayacaksam konsolu tam kapatıyorum ayarlardan. normal kapatınca fanlar yine çalişiyor.

İste burda bir kavram kargasasi oluyir hocam onu cozmeye calisiyorum :) simdi ben gamepad uzerinden cihazi kapatiyorum.. 1 dakika icinde fanlar duruyor,15 dakikada cihaz zaten soguyor..hatta internet portundaki isikta sonuyor..ama arkadas bu sekilde kapanmanin tam kapanma olmadigini soyluyor..tam kapanmada bundan fazlasi ne oluyor onu anlamaya calisiyorum :) yani ayarlardan tam kapat deidgimizde ve gamepadden xbox logosuna basili tutup kapat dedigimizde ikinsindede fanlar duruyor,cihaz kisa surede soguyor ve internet kendini kapatiyor ise aralarindaki fark nedir :)

• Yeni kollarda one s, one x serilerinden beri varolan A X Y B tuşlarından bazılarına belirli bi açıyla basınca görmeme sorunu düzelmemiş. İnsan irrite olabiliyor bende Y tuşunda yan bastınmı bazen görmüyor

• BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam yeniden, inceledim attığınız ürünleri. Yalnız BenQ olan FHD, Samsung Qled ile ilgili çok şikayet mevcut.

4K 60Hz içinde önerileriniz olur mu acaba ?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 29 Kasım 2020; 22:6:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bgrn7

Game Pass'e gelecek bir sonraki oyunun Control olduğuna dair söylentiler var.

Ayda bir mi yenileniyor hocam ,Control 1 Aralıkta mı gelecek

• KenanK89 kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 29 Kasım 2020; 22:14:53 >

• badsay kullanıcısına yanıt

Evet hocam redditte falanda yazmislar. Xbox one kolu vardi bende. A tusu her zaman basmiyordu. Almanyadan aldigim series x kolununda a tusu basmiyor. Tr Microsoft'a gonderdim degisim yaptilar. Kol yarin gelecek. Insallah bu sefer sorunsuz bir kola kavusmus olurum. Insan bir yerden sonra alisiyor ama yinede can sikici olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutayis -- 29 Kasım 2020; 22:24:33 >

Linkteki ürünler beni aşıyor, max 3000₺ bandında olursa iyi olur.

• kutayis K kullanıcısına yanıt

7 senedir bu kadar şikayet alıpta çözüm bulmamaları ilginç. Ben one x te gönderdim yeni gelen koldada mevcuttu inşallah düzgünü gelir size.

• KenanK89 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam 2 sinide listeme aldım. Bayii Geliş fiyatlarına bakıp sonrasında karar vericem. (bilgisayar dükkanımız varda)

Son olarak siz ne önerirsiniz ? Sadece Series X de kullanılmak üzere 2k 144hz mi yoksa 4k 60hz mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 29 Kasım 2020; 22:30:39 >
  • Xbox ile gamepad eşleşmiyor arkadaşlar (gamepad daha yeni sıfır geldi garantiden).Çıldırıcam yardım edin

• Detayını bilmiyorum ama soylentiler güçlü. Bir hafta içerisinde açıklanır.

• https://www.amazon.com/gp/product/B08K3S6WJM/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

Seagate Storage Expansion Card for Xbox Series X|S 1TB Solid State Drive

Almayı düşünen varsa eğer, kargo ve vergi dahil 278$. Amazon.de'ye göre daha ucuz olduğu için paylaşmak istedim, TL bazında tabi ki pahalı. Türkiye'ye gönderim açık.

• quote:

Orijinalden alıntı: whiteenergy1

Xbox ile gamepad eşleşmiyor arkadaşlar (gamepad daha yeni sıfır geldi garantiden).Çıldırıcam yardım edin

Kablo ile cihaza baglayin. Sonra kol dugmesine basin. Kabloyu da farkli deneyin

• 
Sayfa: önceki 15551556155715581559
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.