Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1482. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: neonhero
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.271
Cevap
789
Favori
3.744.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14801481148214831484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aynen 650va sizin işinizi çözecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XSX'e tamam demiştim. Yurtdışından arkadaşıma getirmeyi planlıyordum stoğa girince fakat performans farkı kabul edilebilir seviyede değil. Gamepass gibi bir avantajı ele geçirmişken microsoft niye böyle bir şeye karşı açıklama yapmıyor anlam veremiyorum. Kaldı ki series x tercih etme sebebim oyun fiyatları ve PS5 tasarımının hoşuma gitmemesiydi. PS5'in gamepass'e karşı bir alternatif sunacağı dedikoduları da çıktı. 1-2 ay daha beklemek en iyisi gibi benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Ps5 GDK June 2019
    Series S/X GDK June 2020

soooo it's not an hardware problem, it's a time problem, devs needed more time with Series S/X for all the games.
    2021 and 2022 will show better result from Series S/X.
    Most devs didn't have devkit at all to work with.

Bekleyin zamanı gelince yanıt büyük olacak.

Şuan kim S ve X için dalga geçiyor ise SS alın ve bekleyin. Aldığınız SS lere gözünüz gibi bakın.
    +1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akainu A kullanıcısına yanıt

Hocam keşke sunsalar ama çok umutlanmayın 1 ay önce bizim oyunlar 100 milyon dolar nasıl gamepass üzerinden sunalım diyorlardı oyunlari 2 yıl sonra getireceğiz gibi açıklama yaparlar bu arada yeni nesil oyunlarda xbox önde olacaktır tabi beklemekte fayda var xbox bana vazgeçme şansım olmayan bağzı imkanlar sunuyor ps tarafında mallesef bunlar yok ama 2 yıl sonra her oyunu ücretsiz şekilde sunacağız biz derlerse nesil sonu bi ps5 dijital alırım 2 3 ay kullanır satarım

• quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

Bu mesaj silindi.

Hocam ben Ps5 yanına Series S de aldım. Daha doğrusu yanına da değil de birlikte aldım. Enayi miyim ben de??

• quote:

Orijinalden alıntı: Dictattor

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Bu iyiymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 22 Kasım 2020; 0:6:46 >
  • Ben açıkçası hayal kırıklığına uğruyorum ps5 vs xsx karşılaştırmaları geldikçe. Ben sadece masaüstü kullanıyorum ve yavaş yavaş bırakacağım ps5 ile birlikte pc oyunculuğu işini. Sırf gamepass'den dolayı bir süre sonra pc'yi de satıp ps5+xbox geçmeyi bile düşünüyorum (en az 2 yıl sonra) ama durum böyle olursa zor dostlar.. Yani hadi dirt 5 özelinde konuşmayalım da watch dogs legion, cod black ops cold war, ac valhalla.. Yani üstüne basa basa söylüyorum cyberpunk'ta da durum aynı olacak yine PS5 daha üstün olacak görsel açıdan. Umarım ben haksız çıkarım da 1-2 seneye asıl gücünü göstertir geliştiriciler bu konsolun. Rekabet her zaman bizim işimize gelir ama series x'e bakınca inanın 1 gram cezbetmiyor beni. Yolun sonu şu an için fazlasıyla karanlık.

• emre00 E kullanıcısına yanıt

Hocam büyük enayilik. 100 dolar fazla verip 2. Ps5 i almanız gerekiyordu.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Yavaş lo. Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

Boyle adam bir de msj saklayın mi demis? Keske demeseymis :D

• Zaman gösterecek fakat SS in SX karşı zorluk çıkartacağı bir durum olduğunu düşünmüyorum.Çözünürlük ve performans hedefler farklıi kimse birileri için yanmıyor enazından şuan öyle bir durum yok.Özellikle eski nesil konsollar varken ve bunlara destek devam edecekken iki yıl daha sorun yaşamaz.İlerleyen yıllarda üçüncü parti şirketler yüzünden sorun yaşayabilir fakat MS stüdyoları tarafından yarı yolda bırakılmayacaktır.Şu 100 dolar ver bunu al muhabettinin sonu yok 400 dolar daha üstüne koy iki konsoluda al o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuklacini -- 22 Kasım 2020; 1:16:13 >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

S400 bunun yaninda rpg kalmiş.

• Berlin93 kullanıcısına yanıt

Ya hiç güleceğim yoktu gece gece Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams  aradığım cevap bu ya

• Series X'in SSD'si Bilgisayara takılıp ne olduğuna bakılmış.

18GB İşletim sistemi

12GB + 7GB Sistem Güncellemesine,

26GB Geçici dosyalar için (Muhtemelen Quick Resume için)

1GB + 1GB kullanılmayan bölüm

802 GB kullanılabilir alan.

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

İlgili video;

• 
Sayfa: önceki 14801481148214831484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.