Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1479. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: kayzer-soze , kayzer-soze
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.168
Cevap
790
Favori
3.739.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #16
Sayfa: önceki 14771478147914801481
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vermediler hocam ocak ayını bekliyorum. Ps5 dijital yapıştıracağım bir tane. Bu arada beni blokladığınız için kırıldım. Ne güzel tartışıyorduk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Evet.  

çok sağolun Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

• Her 2 konuda da, körler ve sağırlar bir birini ağırlar temalı anlayış hakim.

Ps fanboyların yanı sıra azımsanmayacak sayıda X fanboyları da mevcut.

Microsoft şu sıra, var olan algıyı dağıtmak için sağlam bir kaç oyunu gamepass'e eklese, gündemi sadece oyunlar olan oyuncular kazançlı çıksa.

• quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

RDR 2 güncelleme alırsa efsane olur. Oyunu bir daha bitirmek, doya doya balık tutmak. Off özlemişim.

Bedava 60 fps hüncellemesi bekliyordum adamlar aynı oyunu koleksiyon adı altında farklı oyun diye satışa sunacaklar gibi duruyor. Bu oyunu Almayın aldırtmayın bunlara para kazandırmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0145B01C9 -- 21 Kasım 2020; 20:52:59 >
  • Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Sokağa çıkma yasağı var ondandır.

• Neyse aklı başında birisi olarak bir eleştiri bırakayım.Çıkış oyununu tam bir yıl ertelemeleri rezilliğini gamepassa büyük bir oyun ekleyerek telafi edebilirlerdi.Baya bekledim bir umut ama bir şey gelmedi.Gerçi kim yeni çıkarttığı oyunu hemen verir gamepass içine ama belki çıktıktan iki ay sonra valhalla gelse o bile olur.

Bir umut cyberpunk gelirse gayet güzel telafi ederler ama sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBF37AF64 -- 21 Kasım 2020; 21:35:34 >
  • Artizt kullanıcısına yanıt
    N11’den ön sipariş vermiştim. 07 aralıkta kargolanacak. Kolay kolay gaza gelmem. Ama bir sıkıntı var bizim konsolda. Her oyunda bir şey eksik gibi. Kafalar karışıyor. Amiga 500’den itibaren oyun oynarım. Şimdi de kızımla oynuyorum. Eskilerdenim açıkçası.

Lakin cihazdaki bu görece olarak performans düşüklüğüne birileri, yetkilisi, microsoftçusu vs kimse mantıklı bir açıklama getirmeli. Ben oyunları böyle çıkarıyorum isteyen alır konsolu isteyen almaz modu gibi olmasın. O kadar akıllı adam var. Pazarlamacısı, stratejisti, yazılımcısı, CEO’su vs. Kimse bakmıyor mu benim ürünüm ne tepki alıyor, rakip ne yapıyor diye. Anlatım kardeşim. İngilizce anlat, tweet at ama kayıtsız kalma. Böyle giderse bana 7300 tl’ya mal olan konsol siparişimi iptal edeceğim. Yanarım N11 kuponlarıma, banka kampanyalarına.

• ctntas C kullanıcısına yanıt

amazon.com.tr satıcısı olduğu zaman ürünün sahte olması gibi bir durum söz konusu olur mu? Akıllı bileklik ve kulaklık almayı düşünüyorum da.

• Düşünceleriniz çok yerinde hocam. Keşke şu forum sadece sizin gibi bireylerden oluşsa.

• baryssx kullanıcısına yanıt
    Olacağına %0.1 bile ihtimal vermiyorum.

• Artizt kullanıcısına yanıt
    12tflop muhabbeti yalan olacak gibi bir gidişat var. Hayırlısı.

• Videoları detaylı izledim doğruya doğru resmen Ps5 ezmiş, old gen next gen fark var bildiğin.

Microsoft nede Sony babamızın markası değil şu anda eleştiriler tüm dünya da Microsoft'ta yapılıyor ayıklasın pirincin taşını şimdi.

Ayrıca Gear 5 son güncelleme ile grafikleri bariz düşürdü ben bunada anlam veremiyorum neyin nesidir FPS aynı ama renk kalitesi grafik düştü.

• Birşey farkettim oyunları benim harddiske yüklerken baya azalıyor hız yani böyle indir indir bitmez sonra dedim kendi ssd sine deniyim baktım orda daha hızlı indiriyor ben anlamadım eyvallah benim hdd eski yavaş mavaş ssd farkıda sonuçta internet hızına bağlı değil mi bu internet hızını nasıl düşürüyor onu anlamadım

Napayım şimdi anlamadım şey yapmayı düşünüyorum önce kendi ssd sine indirip oradan taşı diyip hdd ye atmayı

Bu arada series s sahibiyim ama burası daha aktif olduğu için buraya yazma gereksiniminde bulundum umarım yanlış olmamıştır hızlı cevap almak kafadaki soru işaretini gidermek istedim bir an önce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanmtnn -- 21 Kasım 2020; 21:50:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamerasi

Her 2 konuda da, körler ve sağırlar bir birini ağırlar temalı anlayış hakim.

Ps fanboyların yanı sıra azımsanmayacak sayıda X fanboyları da mevcut.

Microsoft şu sıra, var olan algıyı dağıtmak için sağlam bir kaç oyunu gamepass'e eklese, gündemi sadece oyunlar olan oyuncular kazançlı çıksa.

store da çıkışı yakın oyunların fiyatlarını karşılaştırman bile yeterli bence ps5 hemen hemen 2 katı Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

• quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaXP

Videoları detaylı izledim doğruya doğru resmen Ps5 ezmiş, old gen next gen fark var bildiğin.

Microsoft nede Sony babamızın markası değil şu anda eleştiriler tüm dünya da Microsoft'ta yapılıyor ayıklasın pirincin taşını şimdi.

Ayrıca Gear 5 son güncelleme ile grafikleri bariz düşürdü ben bunada anlam veremiyorum neyin nesidir FPS aynı ama renk kalitesi grafik düştü.

Kaliteli bir yorum.Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams 

• ra's al ghul kullanıcısına yanıt

Aynen bıktırdı valla ben de oynamaya ara verdim güncelleme gelene kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revrains

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

ben ufak bir tiyo vereyim hehe 1 ile başlıyor Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams  bence bu bile yeter

• ne yapıp edip microsoft bir şekilde kendi eliyle işleri batırmayı başarıyor. inanılmaz gerçekten. rüzgar bu sefer tam arkalarındayken konsol çıktığından beri hayırlı bir şey görülmedi. daha güçlü konsol kağıt üstünde ama herhangi bir karşılaştırmada daha iyi olmasını geçtim hep daha kötü bu cihaz. nasıl olabilir yahu bu? ps3 zamanında multiplatform oyunlarda hep xbox 360 daha iyiydi ama ps tarafı hep "daha gücü keşfedilmedi" gibisinden abuk argümanlarla geliyorlardı. e şimdi aynısını xbox series x için yazmaya başlamış insanlar. yahu bu iki cihaz da yapısal olarak yakın cihazlar, birbirlerine karşı geçtim, pc'ye de yakın cihazlar. eskisi gibi aşırı özelleştirilmiş donanımları yok. bir oyunda fps dropları oluyorsa, bir diğer oyunda detaylar kısılmış geliyorsa burada bir sorun vardır. "2 3 oyuna bakmayın, geleceğe bakın" diyecekler olacaktır, hangi geleceğe? o gelecek ps3'teki gibi gelmeyen gelecek mi olacak? series s de vaadlerini gerçekleştiremiyor. 1440p'ye nadiren çıkıyor alet ve series x ile tek farkı da çözünürlükte kalmıyor, detaylar iyice kısılıyor. neredeyse one x'te ssd olsa daha iyi bir cihaz olacaktı bu series s'ten. onu geçtim iki konsol da çıkış oyunları yönünden kötü ama ps5 tarafında en azından kısa mısa miles morales falan var. xbox'ta ne var allah aşkına? bu nasıl bir amatörlük yahu? yıllardır geliştirilen halo bile ertelendi. hayatımda hiç playstation almadım, belki de hiç almam, 2 nesildir xbox alıyorum, yine xbox alabilirim, bekleyip göreceğiz ancak microsoft biraz şansını zorluyor. kör göze parmak hatalar yapıyor. parayı basıp stüdyo almak dışında bir numarası yok mu yahu bu adamların? yönetimde para var, ama iş yok.

• 
Sayfa: önceki 14771478147914801481
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.