Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1407. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir (1 Mobil) - 16 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.190
Cevap
790
Favori
3.740.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14051406140714081409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu videoda ps5 sürümünde açılışta 2 tane gecilemeyen ubisoft videosu yoktu, güncelleme ile eklenmiş. Artık açılış surelerinde neredeyse fark yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bgrn7 -- 13 Kasım 2020; 22:42:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wither kullanıcısına yanıt

Hocam oyle birsey dikkatimi cekmedi hizli baslangici secince bir tik cikiyor depolama cihazina ulasim engellensin mi gibi bisey cikiyor otomatik olarak tik var onun icinde dokunmadim bende. Net olarak bakarim konsolu acinca. Hizli baslangicta indiriyor şu an.

Tesekkurler cevap için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Series X de ayni anda iki veya daha fazla oyun indiremiyor muyuz?Bir oyuna giriyorum digerini kuyruga atiyor ve orda bekliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: BjKs1903

Series X de ayni anda iki veya daha fazla oyun indiremiyor muyuz?Bir oyuna giriyorum digerini kuyruga atiyor ve orda bekliyor.

İndiremezsin.

• Şu an oyun indirirken hızda yavaşlık yaşayan var mı ?

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt

Xbox live ögleden beri sorun yasiyor

Ben demin login bile yapamadim

• Tetris ne oyunmuş müzikler görsel şölen çok başarılı. Gece karanlıkta oynayın evde parti ışıkları var sanarlar.

Böyle kafa dağıtmalık oyunları çok seviyoum.

• BjKs1903 B kullanıcısına yanıt
    Kapalıyken depolamayı kapat tiki basılı olmaması gerekiyor. Bir bak hemen tıklı ise oyun inmiyordur.
    Adı üstünde "kapalı iken depolamayı kapat." :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamikaze_TR_ -- 13 Kasım 2020; 23:30:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Oyunun konusuna yazdım burayada yazıyorum.

1. Yukarıda gördüğünüz gibi oyun Series X de 130 GB ve 83 GB olmak üzere 2 tane oyun indirdi. Bunların farkı nedir? Her iki indirilenede girdiğimde single player ve multiplayer modunu oynayabiliyorum.

2. Ana menüde Warzone’a tıkladığım zaman beni store’a yönlendiriyor ve CoD Modern Warfare (80 küsür Gb) indirtmeye çalışıyor. Bu Cold War’ın kendi ayrı Warzone modu yok mu?

3. Bu soru değil bilgilendirme; 120hz panel tv niz ya da monitörünüz olduğunu farz ediyorum. Konsolun ayarlarından 4K ya izin veri kapatın. Çözünürlüğü 1440p ye aşağıdaki hz’i ise 120 ye alın bu şekilde oyuna girdiğiniz zaman options da 120hz enabled yazacak.

RT açmak için ise konsolun çözünürlüğünü 4K 60hz’e getirmeniz gerek eğer 4K 120hz yapıp oyuna girerseniz RT disabled yazacaktır.

Kısacası oyun 4K 120hz değil 2K 120hz destekliyor. RT açık şekilde de 4K 60hz destekliyor.

Edit: Arkadaş aracılığı ile çözdük. Cold War’a özel Warzone modu yokmuş Modern Warfare ile ortakmış o yüzden ektra 80GB lık içeriği indirmeniz gerek.

O indirdiğim 83GB lık Cold War ise Xbox One versiyonuymuş 130GB lık Series X/S sürümünü indirmeniz yeterli. Oyun toplam 130GB yani 224GB değil.

Selamlar. 1080p de rtx açılabilir mu?mesela rtx 60fps 1080p gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Funder

Bu mesaj silindi.

Bu salak oyunun savunulacak hiçbir yanı yok ama bu hareketlerle gülünç durduğunuzu söylemek isterim. Tonla çıkış oyunu sundu en azından adamlar, Xbox tarafında metascore'uyla dalga geçilecek bile bir oyun bulunmuyor. İnsanlar mecburen yıllardır piyasada olan oyunları incelemek zorunda kaldılar Xbox'ta. Canavar gibi donanım, müthiş bir konsol üretip neden bu kadar boşluyorlar oyun üretim tarafını, anlamak mümkün değil.

Series S - X'de menüler farklıdır belki , hızlı açılış menüsünde " xbox kapalıyken , depolamayı kapat " seçeneğindeki tiki kaldırın manasında demiştim ama indirme yapıyorsa sorun yok zaten.

Bu arada genele yazayım , Valhalla kıyaslama videosunda Ps5 Series X'den daha iyi performans göstermiş.Tabi Digital Foundry videosunu beklemek lazım ama ilginç geldi.

• Arka fonlar bazen dikkat dağıtsa da muthiş atmosfer katıyor oyuna.

Journey modu bitirdim ama multiplayer da oyuncu bulamadı , 2 kere denedim ben de bıraktım.Aslında oyunun olayı multiplayerdı.

• kamikaze_TR_ kullanıcısına yanıt

Aynen mantiken oyle ama indiriyor konsol bi garip  

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt

Tamamdir..

• wither kullanıcısına yanıt

Tesekkurler hocam

Aman indirsin de bende tik kalkık indiriyor. :)

• Store a bir suredir giris yapamiyorum sorun var mi sizdede?

• Observer:System Redux isimli oyunu beraber almak isteyen varmı ? Kardeşlik konusunda ses çıkmadı. Oyun X/S için, yeni nesil güncellemesi aldı. Muhteşem bir hikayeye, harika bir atmosfere sahip. Cyberpunk öncesi güzel bir aperatif olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün planlarını Halo İnfinite üzerine kurunca ve B planları olmayınca kaldılar böyle işte.Konsol çıkışında 1 adet yeni oyun olmaması ayıptır.Bence Flight Simulator'ü 3-5 ay bekletip o sorunlarını çözüp konsol ve Pc'ye şu an çıkartsalardı baya etki yapardı , konuşulurdu , onu bile yapmadılar.

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    1 Series x 4k native 60 fps destekliyor mu?

2 En yüksek grafik ayarı, rtx on 60fps native 4k oyun deneyimini series x dönemi boyunca çıkan oyunlarda ve series x için elden geçirilmiş eski oyunlarda görebilecek miyiz?

• 
Sayfa: önceki 14051406140714081409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.