Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1404. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yaman43 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
75.933
Cevap
785
Favori
3.721.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14021403140414051406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gamepad gecikmesi yeni gamepad için mi yoksa hepsini mi kapsıyor. Yeniyi kıyamıyorum eskilerle oynamaya başladım :)

• masterlux kullanıcısına yanıt

Bu olay ps4 pro ve xbox one x tede mevcut idi işlemci gücünün oyuna öncelik vermesiyle alakalı sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese selamlar Xbox One X konsolu satın aldım fakat konsolu 1920X1080p çözünürlükte oynayacağım anlayacağınız HDR, 4k olmadan. Benim gibi konsolu alıp bu tip bir TV veya Monitor de oynayan varmı? Daha fazla FPS veriyor mu konsol 1080p çıkışta?

• quote:

Orijinalden alıntı: ScRyedd

Selam Mert,

Multidemi 120FPS modu gozukuyor ? Bir kac yayin izledim Xbox tarafinda sanirim evet 120 FPS suan PS5 icin henuz goremedim herhangi bir yayinda 120 yi

Alıntıları Göster

Merhaba Anıl,

Umarım iyisindir öncelikle, epey oldu denk gelmeyeli :)

Ana menüde de, oyun içerisinde de 3 tane grafik seçenği var;

1)Ray-tracing enable/disable

2)120 Hz (ray tracing açıksa eğer forced disable oluyor)

3)FOV (FOV'u da PC gibi istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz)

120 hertz'in 1080p 120 fps mi yoksa 4k 120 fps olup olmadığını öğrenemedim açıkçası, test etme imkanım da yok...

• Ea play 12 aylık al 4 al ultimate vresin sistemi devam ediyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: badsay

Bu olay ps4 pro ve xbox one x tede mevcut idi işlemci gücünün oyuna öncelik vermesiyle alakalı sanırım

İşlemciyle kaynaklı değildir büyük ihtimal. Şuan ki işlemciler gayet güçlü. Oynadığım oyunlar single player olmasa interneti online kaynaklı ayırıyor oda değil çözemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Gamepad'lerin gecikmesi azaltıldı, ondan fark hissediyorsunuz olabilir.

https://news.xbox.com/en-us/2020/03/16/xbox-series-x-latency//

hocam benim bildiğim bu yeni nesil gamepad i eski konsolda çalıştırabiliyoruz. acaba düşük gecikme özelliği de düzgün çalışır mı. data gönderme süresi olarak eski gamepadler 8ms de bir data yollamaktaymış eğer ki bu sürenin kontrolü konsoldaysa kötü. değilse yeni nesil game padler eski konsollarda özellikle fps oyunlarında fark yaratır.

• badsay kullanıcısına yanıt
    Bende n11 den indirimli kuponlan siparis verdim ama daha magaza onayi gelmedi en gec 9 aralik kargoya verilir diyor sanirsam ulkemize ne zaman giris yapar 2.parti urunler bilmiyorum ama aralik ayinin 1inde dagitima cikar gibi ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Battlefield 5'i bir buçuk saat kadar oynadım. Xbox One X'ten XSX'e geçmiştim.
    Oyunu 2k monitörde oynadım (oyuncu için olmayan), oyunda bariz bir akıcılık fark ettim. Oyun güncelleme almadığı içi grafiklerde dikkat çeken bir durum yok ama oyun yağ gibi akıyor. Kontrolcünün gecikmesinin azaltıldığı da belli oluyor.

Bu arada daha önce sormuştum ama arada kaynadı. Konsolun arka havalandırmasına oda temiz olmasına rağmen toz giriyor. İçine baktığımda az da olsa toz dolduğunu fark ettim. Bunu temizlemenin bir yolu var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaXP

Gamepad gecikmesi yeni gamepad için mi yoksa hepsini mi kapsıyor. Yeniyi kıyamıyorum eskilerle oynamaya başladım :)

tam anlamadım

one gamepadı x series x için uyumlu mu??

• scalebor90 S kullanıcısına yanıt

benim hepsiburada siparişim 10 kasımda elime ulaştı. Sizin durum kötü olmuş.

hatta şuan hala teslim edilmedi gorunuyor ama cihazı alıp kurdum yani. Sizinki birine teslim edilmiş olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheSayer -- 13 Kasım 2020; 14:47:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

tam anlamadım

one gamepadı x series x için uyumlu mu??

Alıntıları Göster
    Evet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru düzgün bir açıklama yapmalarına gerek yokki, müritler ne olursa olsun alıyor bunların ürünlerini. Onlar da biliyor bunu.

• TheSayer kullanıcısına yanıt

Hocam siz şanslıymışsınız. Bazı arkadaşlarda yazmıştı kargolandı yazmıyor ama siparişim geldi diye. Yani ne kadar kaliteli hizmet verdiklerini gösteriyor. Müşteri temsilcileri hiç yardımcı olmadı bana. Allah tan şikayet var dan yazdıkta iptal sağladık. Yoksa bunlar beni 5 Aralığa kadar oyalarlardı.

• Arkadaşlar merhaba, Xbox ile kullanabileceğim güzel bir kulaklık önerebilir misiniz ? Özellikle FPS oynarken lazım oluyor.

• Murderer FC kullanıcısına yanıt
    Stellseries arctic 9x ama fiyatı baya tuzlu hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Funder kullanıcısına yanıt

Hocam lütfen buraya bunları atmayın, sonra burada konu dağılıyor. Tartışmaya girmeye gerek yok, herkes aldı konsolunu; baksın keyfine...

• quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Gamepad'lerin gecikmesi azaltıldı, ondan fark hissediyorsunuz olabilir.

https://news.xbox.com/en-us/2020/03/16/xbox-series-x-latency//

Evet hocam fark bariz hissediliyor gerçekten.

• 
Sayfa: önceki 14021403140414051406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.