Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: F331 , ugurcan890 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 11 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
75.941
Cevap
786
Favori
3.722.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu anda next gen oyun gösterilmesini beklemiyordum şahsen, 1,5 sene var daha konsolun çıkmasına. Sunum beklentinin dışına çıkmayan vasat bir sunum oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Nasıl ne koyacaklar şaka sanırım bu söylediğin.Xbox one x in içinde fosil buldozer işlemci ve 7870 konsol kırması gpu var.Donanım olarak son derece geri kalmış durumda şu andaki konsollar.

Alıntıları Göster
    Yanlış.

Ps4 içinde 7800 ayarı gpu,
    Xbox one içinde 7700 ayarı gpu,
    Ps4 pro içinde 470 ayarı gpu,
    Xbox one x içinde 580/590 ayarı bir gpu bulunur.

Xbox one x haricinde diğer tüm konsolların cpuları tırt mobil mimari. Xbox one x cpusu biraz daha adam edilmiş ama o da çok iyi değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim 1.30 saatte 35 tane falan oyunum oldu konferansin baska da olayi yoktu pek. Insanlarin beklentileri playgrounddan fable, ninja theory den de adam gibi yeni bi oyundu. Saolsunlar yatmislar. Kismet 2020 e3 e artik. 2019 oyun dunyasi icin ölü yil oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    24 TFLOPS olarak mı tanıttılae bu arada? Özelden sormaya üşendim.

• Başta this is it dedim sonra ana avrat girdim.
    Lego üstüne lego. FH4 için lego yerine harita DLC'si veya The Crew'deki calling all units tarzı bir dlc yapsalardı keşke.
    Eski FH'leride NFS tarzına çevirseler keşke. Evet realizm azalacak ama seçenek olarak gelse microsoft bir kere daha gönül alır.
    FM varken FH4 daha casual ama NFS-The Crew seviyesinin çok alakasız.
    Ve tanıtılan çoğu oyun çakma gibi olmuş. Basit tarzdaki oyunlardan hiç bahsetmek istemiyorum. Geyikli oyun Mountain Valley + The Witness karışımı bir oyun olmuş.
    DL2 bile Division'a benzemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunpower-storm -- 10 Haziran 2019; 1:53:43 >
  • Introducing Project Scarlett:

🔴 Native 4K at 60 FPS, up to 120 FPS
    🔴 Next gen SSD = 40x faster than current consoles
    🔴 Hardware accelerated ray tracing
    🔴 Games, accessories and career all come with you
    🔴 8K capable

#XboxE3 #ProjectScarlett
    Coming holiday 2020. Learn more:https://xbx.lv/2QWcc4S

• Bu Microsoft'un yeni Stüdyoları sanırım stüdyo içinde mangal partisi vermiyorlardır değil mi? Yani bu adamlar bu stüdyolar içinde mutlaka ama mutlaka oyunlar üzerinde çalışıyorlardır değil mi? Bana öyle geldi siz ne dersiniz bilmiyorum komple yeni nesile odaklanmış artık Microsoft.. 2020 E3 de Scarlett için ex duyuruları yapacaklardır.

Bu E3 tam bir fiyasko olarak tarihe not geçmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 10 Haziran 2019; 1:49:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamad

Yanlış.

Ps4 içinde 7800 ayarı gpu,
    Xbox one içinde 7700 ayarı gpu,
    Ps4 pro içinde 470 ayarı gpu,
    Xbox one x içinde 580/590 ayarı bir gpu bulunur.

Xbox one x haricinde diğer tüm konsolların cpuları tırt mobil mimari. Xbox one x cpusu biraz daha adam edilmiş ama o da çok iyi değil.

Alıntıları Göster
    Birşey demim demim diyorumda herkes malum yerinden sallayıp duruyor.Gidin şu konsolların mimarilerine bir bakın.Bak sen xbox onex 580 590 ayarımı

Ciddiyim şu forumda çok bildiğini zannedip aslında hiçbirşeyden anlamayan yığınla insan kaynıyor.
  • 4 times better demişti diye hatırlıyorum. O zaman scarlett neyse one x /4 olacak diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Bu Microsoft'un yeni Stüdyoları sanırım stüdyo içinde mangal partisi vermiyorlardır değil mi? Yani bu adamlar bu stüdyolar içinde mutlaka ama mutlaka oyunlar üzerinde çalışıyorlardır değil mi? Bana öyle geldi siz ne dersiniz bilmiyorum komple yeni nesile odaklanmış artık Microsoft.. 2020 E3 de Scarlett için ex duyuruları yapacaklardır.

Gears 5 i gamepass e getirmeleri bile yeter benim icin .
    Bence iyi is cikardilar . One x cikali 2 sene bile olmamis
    Zaten piyasadaki acik ara en iyi konsol . Her oyunu 1080 60 fps aliyorum + hdr bir gram performans dusuklugu yasamiyorum suan bunu korusun bana ywter bide gears 5 ciksin . Sabah aksam multi

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Bu Microsoft'un yeni Stüdyoları sanırım stüdyo içinde mangal partisi vermiyorlardır değil mi? Yani bu adamlar bu stüdyolar içinde mutlaka ama mutlaka oyunlar üzerinde çalışıyorlardır değil mi? Bana öyle geldi siz ne dersiniz bilmiyorum komple yeni nesile odaklanmış artık Microsoft.. 2020 E3 de Scarlett için ex duyuruları yapacaklardır.

Gears 5 i gamepass e getirmeleri bile yeter benim icin .
    Bence iyi is cikardilar . One x cikali 2 sene bile olmamis
    Zaten piyasadaki acik ara en iyi konsol . Her oyunu 1080 60 fps aliyorum + hdr bir gram performans dusuklugu yasamiyorum suan bunu korusun bana ywter bide gears 5 ciksin . Sabah aksam multi

• quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

4 times better demişti diye hatırlıyorum. O zaman scarlett neyse one x /4 olacak diye düşünüyorum.
    Millet hala kullandıkları gpu larla konsollardaki gpu ları aynı değerlendiriyor.Ps4 ve Xbox one da 4 moduler 8 çekirdek olan buldozerin custom versiyonu kullanıldı.Jaguar kod alı cpu.Gpu olarakta 7850 serisinin konsola entegre custom hali kullanıldı.Core ve hız olarak farklı versiyonları vardı.Ps4 pro ve xbox one x de de 7870 in custom versiyonu kullanıldı.4 konsoldada amd işlemcinin farklı hız olanları kullanıldı.Misal xbox one da 1.75GHz one x de 2.3GHz hızında.Genel olarak 4 kat hızlı olması şaşırılacak bir durum değil bence.
  • Gecen yildan bile kotu bir konferansti yeni oyun duyurusu adina..

Studyolar illa ki calisiyorlar ancak next gen icin 2 veya 3 yeni buyuk ip ismen de olsa duyurulmasi oldukca pozitif etki yaratirdi.cgi ile karisik.

Yani ellerinde daha ham halde olan bile bir proje olmadigina isaret ki bu da takribi 2 3 sene daha gears halo ayarinda yeni bir xbox oyunu goremeyecegiz demek..o da belki seneye e3 te duyurulari gelirse..

• Vurmayın ama 2020 sonunda tatil döneminde çıkıyor demişler. Tatil dönemi yazın değil mi ya. Neyi kaçırdım açıklayın lütfen

• Hâlâ 7870 diyor ilginç gerçekten. 7870'de 2560 shader mı vardı. 1536 shader unitesinden oluşuyordu. Normal ps4'te 7870 gibi 20 tane compute unit vardı. 2 tanesi kapalıydı. Saat hızları düşürülmüş, custom bir 7870''di. O yüzden hiç-bir zaman 7850 perfomansı bile veremedi. Kısacası one x gpusu polaris mimarisine daha yakındır. Pitcairn mimarisi ilk çıkan konsollarda vardi. Dünyaca ünlü tanınmış pc siteleri one x gpusunu rx580'e yakin görüyor.
    https://www.pcworld.com/article/3200767/xbox-one-x-pc-build.html
    Yani şimdi burda kim bir yerlerinden konuşuyor sormak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 10 Haziran 2019; 10:45:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nachtsicht93

Vurmayın ama 2020 sonunda tatil döneminde çıkıyor demişler. Tatil dönemi yazın değil mi ya. Neyi kaçırdım açıklayın lütfen
    Tatil dönemi orda Kasım dır.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.