Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ulwi
1 Kayıtlı Üye ve 13 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.189
Cevap
790
Favori
3.740.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
75. Sırada  bugün en iyi #23
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunun kısaltması nasıl olacak peki ? Xbox SeX mi diyeceğiz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarımı bana Gamecube'ü hatırlattı.Gamepad ile oranlayarak bakınca çok da büyük olmadığı anlaşılıyor.En azından Xbox adı ile paralel bir tasarım olmuş ilk defa kutu gibi bir konsol olmuş
  • Tasarım göreceli tabiki ama ben beğenmedim, ps5'i daha çok merak etmeye başladım şimdi.
  • Son konsolun xbox one olacak benim için rip microsoft ..-2019

• Tasarımı beğendim. Tv sehpasının yanında güzel durur.
  • en az 6000 fiyat ile gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falterubbix -- 13 Aralık 2019; 9:57:33 >
  • Tasarımı beğenmeyenler, evlerinde güçlü bir pc’ nin olmadığını gösteriyor. Donanımı soğutacak ve sessiz olması şuan daha önemli buna göre tasarım şekillenmesi gayet normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xdian -- 13 Aralık 2019; 9:58:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarım konusunda artık ben takmıyorum çok. Cihazların sağlam olması çok daha önemli artık. Onca güçlü donanımı içine alıyor. Hata vs vermesin yeter.. Nasıl olsa koyacak bir yer bulunur.. Ps5 i de büyükçe bir şey bekliyorum ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarimi ben begendim. Gamepad e bakarak ebatinin fazla buyuk olmadigi belli zaten.

• Xdian X kullanıcısına yanıt
    Ben beğendim tasarımını. Yeni nesilde güçlü bir oyun PC'si idame etmek yerine PC/Xbox oyunları için XBOX 2020 alıp Sony Exc oyunlar için de Playstation kullanabilirim. PC olarak da tekrar mobil bir cihaza dönebilirim. Oyun PC'sinin yeri elbette ayrı ama evde başka amaçlar ile güçlü bir makineye ihtiyaç duymayan ve sadece oyun amaçlı olarak güçlü bir makine toplayanlar için masraf büyük oluyor. Güçlü br oyun PC'si 2 konsol ve 1 laptop parası yapıyor zaten. Yeterki yeni nesil cihazlar sessiz ve serin çalışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 13 Aralık 2019; 10:31:11 >
  • Yatay halini isteyen dikiyorduy ama dikey halini isteyen yatay kullanamayacak çok kötü bir tasarım...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nihayet Kontrolcu de yakala ve paylaş tuşları olacak kontrolcu de!

PlayStation 5 rakibi: Microsoft Xbox Series X özellikleri
    Xbox'ın başındaki isim Phil Spencer konsolun hem dikey hem yatay bir şekilde kullanılmak üzere tasarlandığını belirtiyor. Aynı zamanda Xbox One X'in işlem gücünün dört katını en sessiz ve verimli bir şekilde sunacağını belirtiyor.https://www.youtube.com/watch?v=0tUqIHwHDEc&feature=youtu.be AMD’nin Zen 2 ve Radeon RDNA mimarisine dayanan özel bir işlemciden gücünü alan Xbox Series 2'yi sergilemek için Hellblade 2 isimli oyun kullanıldı. Aynı zamanda yükleme sürelerini azaltmak için NVMe SSD tercih eden Microsoft konsolun 8K çözünürlükte oyun oynatabileceğini iddia ediyor. 120 FPS'ye kadar kare hızı, ışın izleme ve değişken yenileme hızı desteklenen teknolojiler arasında yer alıyor. Microsoft henüz grafik performansından bahsetmiyor. Ancak Spencer, GameSpot ile yaptığı röportajda Hellblade 2 fragmanındaki grafiklerin doğrudan bu konsol ile elde edildiğini belirtiyor.https://www.youtube.com/watch?v=qJWI4bkD9ZM&feature=youtu.be Xbox One X modelinde 6 teraflop olan grafik gücü, bu yeni konsolda 12 teraflop seviyesinde. Bu sayede Xbox One'a kıyasla sekiz, One X'e kıyasla iki kat daha fazla grafik performansı sunuluyor. Bunun yanı sıra Xbox Wireless Controller'da yenilendi. Paylaş düğmesi sayesinde ekran görüntüleri ve video kaydı almayı kolaylaştıran yeni kontrolcünün boyutları insanların konforunu artıracak şekilde ayarlandı. Hali hazırda piyasada olan Xbox One'ları ve Windows 10 PC'leri destekleyecek olan bu kontrolcü, Xbox Series X ile birlikte gönderilecek. Microsoft'un, X Serisi için iki yeni konsol planladığını, bunların arasında uygun fiyatlı bir çözümünde olacağını biliyoruz. Bu nedenle Xbox Series X ile doğrudan PlayStation 5 hedef alınırken, Microsoft'tan yakın zamanda yeni konsollarda göreceğiz. Microsoft Xbox Series X özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Series X oyunlarını One X çalıştırabilecek mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: JiletNejla

Yeni nesil konsollar ile artık hem oyun oynayabileceksiniz,hemde evinizin ihtiyaçlarını karşılayacabileceksiniz.

10 dakikadır gülüyorum çok iyi yaa. Ama tasarımını beğendim ben.

• Vaktiyle lian li firması 3k belası yüzünden xbox 360 için aşağıdaki kasayı üretmişti. Kasa tasarımını buradan arakladıklarını düşünüyorum!

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

• Gayet güzel ve yenilikçi bir tasarım belirlemişler. Çok büyük değil o yüzden şık ve sade bir görüntüsü var.

• en az 5000 den sunulsa üniversite 2 yıla bitse 1 yıl askerlik ve iş arama diye geçse 5 ay bunun için para biriktirsem 3.5 yıl sonra yeni kasada çıksa 3.5-4 yıla satın alırım iyi ya
  • D-pad'i x360'daki gibi tekrar birleştirmişler yahu rahat dövüş oyunu oynanmıyor o şekilde.

Ayrıca o nasıl konsol ismi series x, koskoca firmada adam akıllı yaratıcı isim koyacak birileri yok mudur?
  • Tasarımı güzel, neden bu kadar laf edilmiş anlamadım.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.