Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1560. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Numenorian Man , Numenorian Man , Tafo88
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 11 Misafir - 12 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
76.266
Cevap
790
Favori
3.744.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15581559156015611562
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Olabilir ve olursa da güzel olur. FM nin seveni çok ülkemizde. Bu gün ya da en geç yarın açıklanır herhalde, dağ fare doğurmasın da:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler yurtdısıı sitelerinden almak istesem şuan en ucuz nerden alabiliyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtiger -- 30 Kasım 2020; 15:42:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

Beyler yurtdısıı sitelerinden almak istesem şuan en ucuz nerden alabiliyorum?

stok yok

• quote:

Orijinalden alıntı: AKA_33

Olabilir ve olursa da güzel olur. FM nin seveni çok ülkemizde. Bu gün ya da en geç yarın açıklanır herhalde, dağ fare doğurmasın da:)

Fm de yarın çıkıyor bir umut bakalım :))

• stoklar geldiğinde ortalama ne kadara oluyor? YUrtdısından getirip Sahibindende 6.5k ya satanlar var. ONlardan ucuz mu oluyor her türlü?

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutayis -- 16 Aralık 2020; 21:54:40 >
  • Ben Vatan dan iptal ettirdim stoklar 5 in de gelebilir dediler. Hb den sipariş verdim bugün kargoda
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    Sahibindende satamlarin alayi dolandirici hocam.
  • Fm gamepass'e gelmese bile İnş. güzel bir fiyattan çıkış yapar. Uzun zamandır oynamıyordum bu sene biraz nostalji yapalım, xcloud'a da gelmesine kesin gözüyle bakıyorum tam xcloud'lık oyun.

• fitamino kullanıcısına yanıt

Hocam ordan almak istesem elden satış ile alırım yoksa kapora falan isteyip satış yapacağım diyorsa göndermem tabii ki

• Spartan 117 kullanıcısına yanıt
    İlk günden gamepass'e geliyor hem PC hem Xbox.
    Xbox'da klavye+mouse destekleyecek.
  • Artizt kullanıcısına yanıt

Hocam kaynak var mı? İnanılmaz olur bu dediğiniz gerçek olursa pc de 180-200tl verdiler insanlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ulaszcn

Hocam kaynak var mı? İnanılmaz olur bu dediğiniz gerçek olursa pc de 180-200tl verdiler insanlar.

sanırım game pass'e ilk günden gelmiyormuş, ben yanlış hatırlamışım. Ama mouse ve keyboard desteği olacağını net olarak hatırlıyorum.

• Arkadaşlar amazon almanyadan stok duyumu olan varmı aramızda ? PS5 den ''hot memory'' ve coil whine mevzusundan dolayı çok ama çok soğudum, eğer ki ps5 alırsam 4. coil whine lı ps ım olacak :( O yüzden seriesx istiyorum Almanya amazondan kaç günde geliyor, ortalama ne kadar ücreye geliyor ve bir sorun çıkıyormu gümrükde vs

• Piyade_Nefti P kullanıcısına yanıt

hocam bahsettiğin sorunlar ne oluyor tam olarak? ben de alacak olduğumda aklımda olsun

• Beyler selam, Battlefield 5'te Series X'te klavye ve mouse desteği var mı?

• samtiger kullanıcısına yanıt

Hocam coil whine ya da buzzing sound diye de geçiyor. Benim son 3 jenerasyon aldığım bütün PlayStation konsollarımda vardı ve acayip sinir bozucu çınlama gibi bir ses. PS3 SLİM 320 gb aldım, ps4 ün ilk kasasını aldım kullandım, ps4 pro kullandım hepsinde de vardı bu sorun. Bunun tek nedeni kalitesiz ya da yalıtımsız bobinler kim ne derse desin. Ve işin garibi konsol sahipleri ''bu ne rezillik kardeşim'' diyip sony e şikayet edecekleri halde ''kulaklık takın, sesi açın'' gibi saçma argümanlar sunuyor

Hot memory ise konsolda kullanılan gddr6 ramlerin 93-95 dereceleri görmesi demek oluyor ki pc ler de 70 derece üstü tehlikeli kabul ediliyormuş. Şu an kış aylarındayız ama özellikle yaz aylarında o sıcaklık 100 dereceleri görüri ve o sıcaklık yüzünden bir lehim erise çok büyük sıkıntı. Bununda hem yanlış tasarımla alakası var. Halbu ki aynı ram leri SeriesX de kullanıyor ama onda sıcaklıklar gayet normal ve SeriesX de ps5 gibi öyle koca koca soğutucu bloklar da olmamasına rağmen hem daha sessiz çalışıyor hem de daha soğuk.

SeriesX de ise bu performans düşüklüğü kafamı kurcalıyor. Bu ne kadar daha böyle devam edecek acaba ?

Aslında en güzeli minimum 1 yıl beklemek de işte fiyatlara güvenemiyorum

• Artizt kullanıcısına yanıt
    Hocam kesinleşti mi ? Haberlerde baktım da göremedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bgrn7

Detayını bilmiyorum ama soylentiler güçlü. Bir hafta içerisinde açıklanır.

Geliyor hocam bugun tease edilmiş

• 
Sayfa: önceki 15581559156015611562
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.