Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Dr. X , GoldenEye350 , GoldenEye350 , BjKs1903
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.121
Cevap
790
Favori
3.736.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tasarım güzel ve son hali de böyle olacaksa ne ala,Kubik bir eserden feyz almışlar belli ki.

İlk xbox da 2000 yılındaki ilk tanıtımında farklı bir tiple gelmiş ve görücüye çıkmıştı.Ancak piyasaya sunulan son hali alakasız bir tasarımdı.

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

• Reddit’te gördüğüm bir karşılaştırma:

Tasarım iyi değil. Kare forma sahip. Bir yerlere sıkıştırmak zor olacaktır. Konsolun avantajlarından birisi tv ünitesinin yanında ucube gibi durmayacak bir alet olmasıydı. PS5 tv ünitesinin bir rafına falan sığabilecek şekilde gelirse Xbox bu tasarımla zorlanır. İki konsol da tv arkasına saklanıp hiç yer kaplamıyordu benim için şu an. Şöyle hızlıca baktığımda yeni Xbox’ı koyacak yer bulamadım misal.

İsim ise felaket. Xbox One X’e çok yakın bir adı var. Sıradan bir insan mağazada “Xbox One Series X” kutusuyla karşılaştığında onu “Xbox One X” olarak görecek. Böyle şeyler satışları düşünülenden çok etkiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

Reddit’te gördüğüm bir karşılaştırma:

Tasarım iyi değil. Kare forma sahip. Bir yerlere sıkıştırmak zor olacaktır. Konsolun avantajlarından birisi tv ünitesinin yanında ucube gibi durmayacak bir alet olmasıydı. PS5 tv ünitesinin bir rafına falan sığabilecek şekilde gelirse Xbox bu tasarımla zorlanır. İki konsol da tv arkasına saklanıp hiç yer kaplamıyordu benim için şu an. Şöyle hızlıca baktığımda yeni Xbox’ı koyacak yer bulamadım misal.

İsim ise felaket. Xbox One X’e çok yakın bir adı var. Sıradan bir insan mağazada “Xbox One Series X” kutusuyla karşılaştığında onu “Xbox One X” olarak görecek. Böyle şeyler satışları düşünülenden çok etkiliyor.
    O konsolları birbirleriyle karıştıran acil oyun oynamayı bıraksın. Komik bir mesaj. Ayrıca PC oyuncususun gördüğüm kadarıyla, bende PC kullanıyorum ağırlıklı. O kasanın girdiği heryere 3 de 1 boyuna bu konsol fazla fazla girer. bilmiyorum ben herkesin evi nasıl ama 5 katı olsa yine sığdırırım heryere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 13 Aralık 2019; 12:35:4 >

• Çıkış oyunu Forza olursa benden preorder, şekli böyleymiş adı şöyleymiş .... değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kankkunen -- 13 Aralık 2019; 12:44:58 >
  • Bu yeni konsol şimdiye kadar çıkmış tüm Xbox'ların oyunlarını oynatacak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source

Bu yeni konsol şimdiye kadar çıkmış tüm Xbox'ların oyunlarını oynatacak mı?
    "Dört konsol neslinden binlerce oyun, Xbox Series X'te en iyi şekilde görünecek ve oynanacak." witcher 3 ü yeni konsolda oynamak bayağı güzel olur

• quote:

Orijinalden alıntı: hasgok

"Dört konsol neslinden binlerce oyun, Xbox Series X'te en iyi şekilde görünecek ve oynanacak." witcher 3 ü yeni konsolda oynamak bayağı güzel olur

Alıntıları Göster
    Tüm konsolların oyunlarını oynatması mükemmel bir özellik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Predator X

Bu mesaj silindi.
    zaten "Series" diye isimlendirerek ucunu açık bırakıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

O konsolları birbirleriyle karıştıran acil oyun oynamayı bıraksın. Komik bir mesaj. Ayrıca PC oyuncususun gördüğüm kadarıyla, bende PC kullanıyorum ağırlıklı. O kasanın girdiği heryere 3 de 1 boyuna bu konsol fazla fazla girer. bilmiyorum ben herkesin evi nasıl ama 5 katı olsa yine sığdırırım heryere.

Alıntıları Göster
    O öyle olmuyor işte. Konsolları asıl o isimleri karıştıracak adamlar alıyor.

https://www.gamespot.com/articles/wii-u-name-is-abysmal-and-it-cut-sales-in-half-for/1100-6421558/

https://www.polygon.com/2014/8/5/5970787/wii-u-nintendo-bad-name

Evet ben PC de kullanıyorum ama o çalışma odasında masada. Bu oturma odasına gelecek. Ben oturma odasını yeni Xbox’a göre düzenlerim ama herkes düzenlemez. Yarın büyük mağazalarda iki konsol yan yana satılacak. Boyut önemli.

• One X Series X in oyunlarını oynatacak mı en çok onu merak ediyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyatlar aciklansin hatta ondan onemlisi ps5 - Xbox SX oyun fiyatlari aciklansin, online hizmetlerin neler vadettigine bakilsin, Direksiyon joystick vs aksesuarları degistirmemiz gerekecek mi, ona gore karar verilir. Exc filan artik bu ulkede hikaye herkes cebine bakacak. Pc toplamakta grafige onem veren icin dunyanin parasi bu ulkede. O yuzden bu satten sonre Exc gelir tirts gider kimse kusura bakmasin... Bu fiyatlarla cocuk isi olmaktan cikti oyun isleri.

• pirate19 kullanıcısına yanıt
    oynatacak hatta 360 inkileri de... Hatta eski aksesuarlarda kullanilabilecek. Mesela Direksiyon ve joystick im bu nesilde de elimin altinda olacak bozulana kadar.

• Tasarım konusunda 2001 a space odyssey filminden esinlenildiğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 13 Aralık 2019; 13:16:2 >
  • Tasarımı güzel baya hoş duruyor.

Ama daha önemlisi konsol tam 12 tflops. Şu an 5700 xt 9,75 tflop. Nasıl bir hayvan geldiğini siz düşünün.

Büyük konuşmayım ama ps5'in bu kadar güçlü olacağını sanmıyorum.

• mkmdesign kullanıcısına yanıt
    One x yeni konsolun oyunlarını oynatacak mı diye sormuş arkadaş

• a.ihsan kullanıcısına yanıt
    Pardon o zaman :) 1,5 hadi bilemedin 2 sene daha gider. Yeni Exclusiveleri muhtemelen Yeni konsola çıkartırlar. Ama fifa cod vs tarzi oyunculatin hayatında büyük değişiklikler olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkmdesign -- 13 Aralık 2019; 13:20:12 >
  • Hellblade 2 yi yeni konsol a çıkarıyorlar.. Xbox one ismi geçmedi.. Bu beni şaşırttı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence cok güzel bir tasarim en azindan o güclü donatimi sogutacak ve sesiz olacaktir, bazi arkadaslar abartmis tasarimini genelde ps5 fanboylaridir bunu yapanlar dikkate almiyorum .Insallah 2021/22 de biraz ucuzlayinca alacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 13 Aralık 2019; 13:30:10 >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Kaynak var mı?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.