Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (939. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: ykk07 , Funder , Funder
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir - 16 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.272
Cevap
789
Favori
3.744.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 937938939940941
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox tarafında spot piyasa da var. Mtcgame de her zaman store a göre uygun fiyatlı oyun bulabiliyoruz. Ps oyunları bu şekilde kod olarak satılmıyor. Bir ara vardı sony yasakladı diye biliyorum.

Gamepass+ea play+ mtc game işin maddi tarafını xboxta çözecek

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aftermath666 kullanıcısına yanıt
    Bende senin gibi dusunenlerdenim ve o yuzden nasipse yeni nesile Serie X ile baslicam elimde Ps4 Pro var ve satmicam yeni gelecek exc ler icin turarim indirimde alir oynarim ama ağırlık xbox olucak benim içinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brigand35 -- 18 Eylül 2020; 12:47:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PC sevdasından vazveçip fps oyunları için 1660 ti lı bir tane dizüstü sipariş verdim. Yanına da 4k için xbox series x yakışır. Gelsin bakalım 22 Eylül.

• Yalancı mc göya 2 sene destek verecekti one x one s cihazlarına ne oldu The medium bile gelmiyor ama Sony Gow 2 Miles Moreles ve Horizon zero dawn oyunlarını eski nesile d? getiriyor. Bunun dışında son zamanlarda gamepass dan hep baba oyunlar ayrılıyor yakında dishonered 2 de gidiyor zaten rdr 2 den sonra yetim kalmıştı. Series s kağıt üstünde bazı özellikler de güçsüz kalıyor one x e göre. Ps5 4500 felan çıkarsa kim alacak series s cihazını TR de

• EmreYlmaz1 E kullanıcısına yanıt
    Microsoft, PC ve PS'de 179TL ye satılan EA oyunlarını gamepass'e getirmiş, üzerine yeni nesilde oyunlar 70 euro olmuş. Hala gamepass'i eleştirmek? Bilemiyorum, beklentiniz çok demek ki...
    Siz ve diğerlerine otomatik mesaj olarak bunu atacağım:

Çok basit bir şey yapalım. Seneye Aralık ayında Xbox oyuncuları oynadıkları oyunları ve harcadıkları parayı içeren 'bir senede ne oynadım' diye bir konu açsınlar. Siz de kendi listenizle bunu karşılaştırarak bizim kendimizi eğlendirmemiz konusunda iyiki PS seçimi yaptım diyerek kendinizi rahatlatabilirsiniz.

O zamana kadar bizi hatalı(!) Kötü (!) Seçimlerimiz ile başbaşa bırakabilirseniz biz de Xbox hakkında rahatça konuşabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uğur37 -- 18 Eylül 2020; 13:37:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x3x

Xbox tarafında spot piyasa da var. Mtcgame de her zaman store a göre uygun fiyatlı oyun bulabiliyoruz. Ps oyunları bu şekilde kod olarak satılmıyor. Bir ara vardı sony yasakladı diye biliyorum.

Gamepass+ea play+ mtc game işin maddi tarafını xboxta çözecek

Sony PS oyunlarının kod olarak marketlerde ve başka sitelerde satılmasını yasakladı geçtiğimiz dönemde. Dijital PS oyunu almanın tek yolu PS Store. 80 Euro’luk oyunlarıyla Dijital konsol satmaya başlamadan çok önce yağlamaya başladılar

Birader yuh be. Medium Microsoft’un oyunu mu? Ne yapsın adamlar milletin tepesine binip Xbox One’a oyun yapın mı desin? Sony tarafı biz nesillere inanıyoruz, yeni konsol yapıyorsanız oyunlar yeni donanımdan sonuna kadar faydalanmalı, PS5 exclerini PS4’e getirmeyeceğiz burası gerçek yeni nesil diye dolanmıyor muydu düne kadar? Adamlar oyunların cross-gen olduğunu ön siparişleri açmadan dakikalar önce söylediler be. Böyle bir kazık MS tarafından gelseydi herkes konuşuyordu şimdi. Yine MS yalancı oldu öyle mi?

Yemin ediyorum her şey müstahak size.

• Series X prototipleri

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams
  • kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    Merak ettiğim konu Xbox sın protatipde olsa incelemeleri ve boyut karşılaştırmaları var kule bile yaptılar PS in bir japon amcanın kucağındayken fotosu var neden ? Yoksa ben mi kaçırdım.

• kamikaze_TR_ kullanıcısına yanıt
    Boyutlarını açıkladılar series x'den yaklaşık %30 daha büyük series s'in de 3.5 katı kadar.

• kamikaze_TR_ kullanıcısına yanıt
    Takoz Og xbox one gibi yapmışlar , gerçi Og one bile daha tutarlı yapısal olarak ps5 den , maket bile göstermediler arka tarafın render görüntüsünü bile daha geçen eventta gösterdiler, var sony de birşey ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

Takoz Og xbox one gibi yapmışlar , gerçi Og one bile daha tutarlı yapısal olarak ps5 den , maket bile göstermediler arka tarafın render görüntüsünü bile daha geçen eventta gösterdiler, var sony de birşey ama
    Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreamsXbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    Yinede kara kutu xboxdan az yer kaplıyor seri x seri S de minnoş en azından neyle karşılaşacağımızı bilyorum kutuyu açınca süpriz olmaz. :) Seri S gibi rahatça gizleye biliriz bile koldan açar kapatırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamikaze_TR_ -- 18 Eylül 2020; 15:15:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

Aynen, benim Xbox tercih etmemdeki en büyük sebeplerden biri budur. 5 ay öncesinden bir video. Tüm parçaları sırasıyla takıp gosterdiler:
    https://www.youtube.com/watch?v=7Fjn4GRw8qE&feature=youtu.be

• Amerikadan gelecek yardım sever bir forumdaş yokmudur ya. Series s ya da ps5 dijital getirsin babasının hayrına =)
  • 
Sayfa: önceki 937938939940941
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.