Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (765. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: TatarSüvari , _racer_ , anlyldrmm
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.285
Cevap
789
Favori
3.745.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 763764765766767
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackTower_35

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Varsa cevabın yoruma doğru düzgün alıntılayıp yaz. Gerçi sen en son blokladığını iddia etmiştin, önce o lafının arkasına dur, duramıyorsan ilk dediğimi yap. O PS4 kullanırken herkesle Xboylar sizi diye dalga geçtiğin SS'ler de görevini çok iyi yerine getirdiler, bir daha flood'lamaya kalktığında alırsın zaten beklediğini.
  • Dictattor kullanıcısına yanıt
    PS oyuncuları için asıl trajedi ücretli online gelirken acele acele kopyalayan Sony’nin ücretli online giderken kafasını kuma gömmesi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyulanemeth -- 31 Temmuz 2020; 23:17:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tospik

Hocam ben burdan aldım.

https://www.microsoft.com/en-us/p/xbox-series-x/8wj714n3rbtl
    Birinde genele hitaben en kuvvetli konsol olduğunun altını çiziyor diğerinde ise en kuvvetli xbox serisi olduğunu söylerek kendi içinde kıyaslıyor.Zaten bu yazılarda isterse en kuvvetli mahmut yazması gerçeği değiştirmez.En kuvvetli konsol xboxseriesx.Anlamadığım hala nedir bu çaba ps5 le güç olarak kıyaslanması.Bu konu kapanalı çok oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyulanemeth

PS oyuncuları için asıl trajedi ücretli online gelirken acele acele kopyalayan Sony’nin ücretli online giderken kafasını kuma gömmesi olur.
    Haberi doğru çıksın, online'ı ücretli yapan tükürdüğünü yalasın diğerinin ne yaptığı da bunlar gibi konuşulur. Trajedi mi değil mi bakar takip eden, sırayla.
  • Avowed'un yapımcısı Chris Parker olacakmış. Alpha Protocol'u de o yönetmişti. 2018 ortasında Chris Parker, Pillars of Eternity'i ARPG'e dönüştürmeye başlamış. O zaman Obsidian bağımsız bir stüdyoydu. Tabi çoğu iş 2018 sonrasında olmuş. 2023'de çıkması planlanıyor.

PoE'nin çekirdek ekibinden Carrie Patel ve Olivia Veras da ekipte. Chris Parker'a Alpha Protocol'den dolayı tam güvenemiyorum ama Josh Sawyer'ın kendi projesi varmış. Unity ile PoE gibi izometrik fakat geniş bir evrene sahip bir oyun geliştirmeyi düşünüyormuş. Chris Parker umarım iyi çalışmıştır bu oyun için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-02177D6B6 -- 31 Temmuz 2020; 22:19:31 >
    Diğerinin ne yaptığı ve yapacağı hakkında konuşulacak çok şey yok esasen. Bir süredir gerek EA Access gibi aboneliklere, gerek cross-play gibi hizmetlere istemeye istemeye kapı açmak zorunda kalması gerekse Gamepass sonrası PSNow’ın fiyatını yarıya düşürüp oyun indirmeye izin vermesi gibi olaylarda hep inisiyatifi Microsoft’a kaptırıp arkadan geldiği düşünürse bu taraf Gold’u kaldırırsa Sony de çok büyük ihtimal Plus’ı kaldıracaktır. PSNow fiyatlarından sonra Phil Spencer’ın PS oyuncularına bir başka kıyağı olur bu da..

Önemli olan bu haberin doğru çıkması, diğeri her türlü bunu takip ediyor nasıl olsa.

• SultanApex S kullanıcısına yanıt
    Paralı online'ı başlatıp, Ceo'su, zihniyeti değiştiği halde yıllarca devam ettirip Free to Play oyundan bile Gold bekleyen sistemi anca iki, üç ülke nüfusu toplamı kadar farkı yedikten sonra kaldırmayı akıl etmeyi sektörün içinden olduğunu söyleyip her firma değiştirir gibi bahanelerle örtenin yazdığı yoruma denir boş laf. Trajedi mesajını kullanır sataşırım belki diye blok kaldırdım demek gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 31 Temmuz 2020; 23:50:10 >
  • #Halo #Infinity 'nin çok oyunculu modu tamamen ücretsiz olacak. Series X' de 120 FPS çalışacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dictattor

Paralı online'ı başlatıp, Ceo'su, zihniyeti değiştiği halde yıllarca devam ettirip Free to Play oyundan bile Gold bekleyen sistemi anca iki, üç ülke nüfusu toplamı kadar farkı yedikten sonra kaldırmayı akıl etmeyi sektörün içinden olduğunu söyleyip her firma değiştirir gibi bahanelerle örtenin yazdığı yoruma denir boş laf. Trajedi mesajını kullanır sataşırım belki diye blok kaldırdım demek gibi.
    Hiddetin sebebini anlayamadım. Microsoft Kuzey Amerika'da XBOX ile zaten lider. Kaç yıldır Türkiye veya diğer Dünya ülkelerini hedef almıyordu. Artık ufak pazarlara da açılma sürecinde. Bu yüzden Live gibi sistemi kaldırıyor olmalı. Yoksa live ve gamepass Kuzey Amerika da asgari ücretli çalışan bir işçi için 1 saatlik ücret gibi bir şey. Ya sen mutlu olacağına, adamlara hakaret ediyorsun. Ben kafanın içinden geçenleri anlayamıyorum. Problemin tam olarak nedir? 10 yıllık live gold aldın da mı bu tepkin? Yoksa ne?

• Güç karşılaştırması yapmadım. Dikkatimi cekti sadece. Acaba bir sıkıntı mi var diye düşündüm ama arkadaş açıklamasını yapmış :)

• Halo multiplayer ın ücretsiz olacağını ve Series X de 120 fps modu olacağını doğrulamış.

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

• SoforAmca S kullanıcısına yanıt
    Banlanan onlarca hesabından sana yüzlerce soru ve ispatlayamadığın kaynak soruldu, cevap veremedin. Kendi soruna cevap istiyorsan önce onlara PM'den, istersen alıntıla cevap ver.

Sonra gel tartış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 1 Ağustos 2020; 0:54:9 >
    Paralı online başlatması 2002, tam 18 yıl önce! şaka mısınız? 18 yıl önceki teknoloji ve altyapı ile alınmış bir karardan bahsediyoruz; üzerinden üç nesil geçmiş. Bunu değiştirince trajedi mi oluyor?

Yok fark yemişte ondan kaldırmış. Yani bu kararı böyle okuyorsanız o sizin dar analiz yeteneğinizdir. Diyecek lafım yok.

Sony'den fark yemiş gamepass çıkarmış, yok rekabette geride kalmış gold'u free yapmış.

Bırak önce MS yapsın sonra sony yapsın. Bu çağda online için para vermek nedir ya? Ne güzel rekabet ediyorlar. Sony sevenler oh ms yaptı, şimdi sonyde yapsın demek yerine trajedi demek nedir ya? bu nasıl bir bakış açısıdır? bugün ms para almaz, sonra sony para almaz. Ne güzel haber işte... ne trajedisi?

• Ms oyunu bambaşka kuruyor. Bu nesil servis ve pazarlama konusunda farklı olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Paralı online başlatması 2002, tam 18 yıl önce! şaka mısınız? 18 yıl önceki teknoloji ve altyapı ile alınmış bir karardan bahsediyoruz; üzerinden üç nesil geçmiş. Bunu değiştirince trajedi mi oluyor?

Yok fark yemişte ondan kaldırmış. Yani bu kararı böyle okuyorsanız o sizin dar analiz yeteneğinizdir. Diyecek lafım yok.

Sony'den fark yemiş gamepass çıkarmış, yok rekabette geride kalmış gold'u free yapmış.

Bırak önce MS yapsın sonra sony yapsın. Bu çağda online için para vermek nedir ya? Ne güzel rekabet ediyorlar. Sony sevenler oh ms yaptı, şimdi sonyde yapsın demek yerine trajedi demek nedir ya? bu nasıl bir bakış açısıdır? bugün ms para almaz, sonra sony para almaz. Ne güzel haber işte... ne trajedisi?
    Kendin 18 yıldır var dediğin ve içinde olduğun sisteme anca kaldırılıyor haberi -ki o da kesin değil uyarıyım seni- çıktıktan sonra saçmalık demeye başlamak nasıl normal bir analiz yeteneğiyse, 18 yıldır olup anca üç ülke nüfusu toplamı kadar farkı yedikten sonra kaldırmayı akıl etmekte öyle bir trajedi. Cevap vermeden önce içindeyim dediğin sektörden haberin olsun biraz. Neden bu hamleler geliyor farkında değilsin, rekabetten sonra bahsedersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: tospik

Güç karşılaştırması yapmadım. Dikkatimi cekti sadece. Acaba bir sıkıntı mi var diye düşündüm ama arkadaş açıklamasını yapmış :)
    Kardeşim hoşgeldin nasılsın iyi bayramlar
    xbox one-ps4 neslinin başından beri online servisin paralı olması saçmalıktır. Zaten yukarıda yazdım, artık online servis ücreti değil o; oyun hediye etme servisi; bu nesilde böyle geçti. Senin verdiğin paranın ancak onda biri datacenter işletme ve bakımına gidiyordur.

Neyse sen ms fark yedi ondan bedava yapıyor sanmaya devam et, haber doğru çıkarsa xbox'cılar para vermez. Sony kullananlar datacenter işletme parası öder. Nede olsa sony ezdi rekabette e tabi kullanıcıları bedelini ödeyecek.

• Şaka gibi adamlar yeni çıkacak çoğu oyunu one x, one a çıkartmayacak gibi gözüküyor. Kendi ağzı ile 2 sene kendi oyunlarımızı çıkaracağız demişlerdi

• 
Sayfa: önceki 763764765766767
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.