Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (693. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: haritaci41 , haritaci41
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü2 Mobil
5 sn
76.304
Cevap
790
Favori
3.746.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bakin size senaryoyu atiyorum.

6 ay - Mirales on siparis 520 cikinca 600
    12 ay Gt on siparis. 600 cikinca 679
    18 ay hzd on siparis. 829 cikinca 900

Arkadaslar ise toplu halde donanimhaber fahis ps fiyatlari konusunda agliyorlar. Fakat Sony acimiyor, durmuyor ve vurmaya devam ediyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 24 Temmuz 2020; 10:37:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir yorumu atmadım yav, yüksek takipçili birinin yaptığı genel anketi attım. Ps sunumu uzundu ve arada çok indie gösterdiler doğru. Ama sadece çilekli oyun vs yoktu, ağır topları etkileyiciydi.

• Ağustos başında xbox one x almaya niyetliyim, aksilik çıkmazsa alacağım ama şu başlık gözümü çok korkuttu.

Bu kadar fanboyluk olduğunu bilmiyordum burada, bu konularda.

Neyi kanıtlamaya çalışıyorsunuz birbirinize inanın anlamıyorum, 15 senedir şu forumdayım, daha bir gün bile bir kere bile karşısındaki insanın fikrini değiştirebilen kimse ile karşılaşmadım, yapmayın arkadaşlar, kimse size zorla satmayacak şu konsolları, derdiniz derdimiz bunların nasıl daha ucuz alınabileceği olmalı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rampage kullanıcısına yanıt
    Çilek den yakışıklı olduğu kesin 🍓 🗑

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu sunumdan evvel aklımda "en güçlü konsol, konsol olmasına da ben cihazda ne oynayacağım ki?" sorusu vardı. 12 tereflopsluk bir canavarın gücünü gösterebilecek bir oyun beklentim vardı ki Series X aldığıma değsin. Bu sunumda tanıtılan Tetris ile beraber beklentim karşılanmış oldu. 12 Tereflopsluk canavarın gücünü Tetris ile sonuna kadaf tadacağız umarım. Teşekkürler MS.

MS'yi her şeyiyle çok seviyorum. Ancak kendilerinde sevmediğim bir özellik var ki, en sevdiğim oyun türü olan Battle Royale oyunları hiç yapmıyor. Bu oyuna bir Battle Royale eklesin de tadını daha da çıkaralım. Öte taraftakiler ise çocuk oyunları olan gow tlou falan oynasınlar.

• Simdi videodan alinmis SS ler paylasiliyor, yakin zaman sonra iki konsol arasindaki %30 parformans farkindan dolayi multiplatform oyunlarin karsilastirma SS keri atilacak. Sorsan iki paylasimi yapanlar da kendilerinin fan olmadigini iddia eder ama..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    Sony'nin sunumunda bu çilek oyunu ve bir iki oyun hariç diğerlerinin görsel kalitesi gayet yüksekti, gameplay kısımları çok daha fazlaydı. Animasyon / çizgi film gibi gözüken oyunlarda bile gayet üst seviye bir görsellik ve kalite vardı. Dünkü xbox sunumunda ise Halo dahil next gen gözüken tek bir oyun yoktu. Güzel gözüken bir iki oyun da sinematik göstermiş, gameplay değil. Fark burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 24 Temmuz 2020; 10:43:45 >
  • trident02 kullanıcısına yanıt
    Gameplay yoktu ne gorselliginden bahsediyorsunuz ? Fragman gorselligi mi ?

Sony'nin haberi var. Onun için overclock etti cihazı...

Yani illa böyle şeyler yazdıracaksınız kendinize. Çekişme uzamasın dedikçe uzatıyorsun... Ne gereği var?
    Tamam hocam sen git al Ps5'ini güzel güzel oyna. Yorma insanları.

PS5 her konuda en iyi oyun konsolu. Oldu mu?
  • Periah kullanıcısına yanıt
    Aç izle bir daha sony'nin sunumunu. Dünkü xbox sunumuyla karşılaştır. Hangisinde gameplay kısımları daha çokmuş bir oranla öyle gel.
  • Adam god of war, last of us gibi oyunlara merdivenli bulmaca var, bu oyunla script maymun zekasına göre yapmışlar diye saçmalıyor cevap gelince de “ps fonboylor soldoroyor” diye savunma moduna geçiyor valla çok enteresan artık buraya tamamen eğlence amaçlı gireceğim sırf komedi.

Resetera’da yapılan anket dünkü vasatlığı ortaya koyuyor.

https://www.resetera.com/threads/for-those-of-you-who-were-on-the-fence-about-xsx-did-the-presentation-sway-you.254337/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark dragon -- 24 Temmuz 2020; 10:45:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya en basiti Stalker 2 çıktığı zaman Game Pass Pc'ye abone olup Microsoft'a para kazandıracak ps fanboyları buraya damlamasın. Buraya gelip kimsenin fikrini değiştiremezsiniz boşa çabalıyorsunuz.
  • Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    anlıyorum
  • trident02 kullanıcısına yanıt
    Xbox oyunlarinda cogunun daha en az iki yili var cikmaya. Dolayisiyla next gen oyunlari gormeye baslamadik bile.

Sonucta orada One'a gelmeyecek pekcok oyun vardi bunlar ps kalitesini asacak. Fakat Psde biz ps4e oyun yapmiyoruz deyip ps4 oyunlari gostermek nedir cozemedim...

• Ben de dün konsolüssünden izleyenlerdenim açık ara bu sene ki en iyi sunum Xbox oldu oyundan başka bir şey yoktu.

Halo nun muhteşem gunplay i, stalker 2 sürprizi, obsidian ın skyrim tadında xbox/pc exclusive rpg si ve destiny nin dlc leri ile gamepass e gelmesi harikaydı.

Forza motorsport un artık zaten bir rakibi yok bu kulvarda ve belli ki muazzam grafiklerle geliyor. Forza çok bekletmez çünkü motorsport 7 nin üzerinden 3 sene geçti. Yüksek ihtimal klasikleşmiş forza çıkış aylarında yani eylül-ekim 2021 de çıkacaktır
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    Hocam israrla gormezden geliyirsun ama Xbox icin hatika oyunlar duyuruldu.

Stalker 2 day1 gamepass yapildi. Adamlar 22 tane oyunu gamepasse getireceklerini acikladilar.

Efsane Ryo oyunlari geliyor .Sadece Obsidian'in Ryo'su beklentiyi karsilasa psin butun tpslerini mendil gibi katlayip eline verir acik konusuyorum.

Ustelik hepsi gamepass day1 oyuncularin elinde.

Bir oyuna 500TL vermek kesinlikle unutulmayacak bir deneyim, katılıyorum ;)
  • B0DY5NATCHER kullanıcısına yanıt
    Hocam 500 1 yil sonra 900 lira verince. Oyuna kotu diyemez ki. Kotu dedigi zaman cunku 500 600 900 lira odemis biri olarak kendisi de baska birsey olacak cunku. İstese de diyemez bu nedenle...

• 
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.