Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (690. sayfa)

4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 9 Misafir - 11 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
76.306
Cevap
790
Favori
3.746.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sunumdaki tüm oyunlar Gamepass'e geliyor istisnasız. Bu ayrıntıyı kaçırmışsınız : ) Hepsi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 24 Temmuz 2020; 2:50:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Hocam Microsoft Stalker 2 day 1 Gamepass vererek bu konuda büyük ayıp etti
    Bozulmadim degil valla... Hem sure bazli exclusive yapiyorsun oyunu; hem Xbox konsoluna ya da Windows isletim sistemine kisitlatiyorsun insanlari uzerine bir de ilk gunden Gamepass ile oyunu bedava veriyorsun... Hem Microsoft platformlarinda oyunu oynuyoruz; hem de Halo, Forza, Hellblade. Outworlds, Sea of Thieves, Red Dead Redemption 2 gibi oyunlarla beraber bize bunu aylik ucuz bir fiyata sunuyorsun... Paramizla rezil oluyoruz resmen...
  • Bazı oyun tanıtımları altında sadece series x ve pc olarak gözüküyordu, bunlar one serisine çıkmayacak sanıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynen oyle dostum. Zaten o oyunlar buyuk ihtimal daha ucuk sekilde Xbox Series X icin gelistiriliyor, bu belli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Şuan r/halo bölümüne bakıyorum, orda da yoğun bir şekilde grafikleri gömüyorlar. Biri sondaki adama ps2 grafiği demiş. Haklı da

Alıntıları Göster
    Ps2 döneminde GoW 2 de sanırım kocaman bi bossla savaşıyorduk. kafasını ekrana getiriyordu. alevli felandı. Onunla aynı neredeyse grafik

edit : gow 3 müş.
    Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SW4RTHY -- 24 Temmuz 2020; 2:56:46 >

• Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

(D'yi ben vermedim)
    @maşık herkes deli mi ne
    @Periah herkes yalan söylüyor
    @Outlaw-E diğer konuda dediğin gibi seç beğen al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 24 Temmuz 2020; 3:2:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Targaryen96 kullanıcısına yanıt
    Ps sunumunda gameplay var mıydı ? Ben hatırlayamıyorum da ?
  • Bu arada, hesaplamadim ama, Microsoft'un sunumu tum dillerdeki izlenme sayisi; Halo'nun kendi kanalindaki 1.5 dakikalik videodan daha az. Halo 1 milyona yaklasmis bile ve like-dislike arasi korkunc fark var... Grafik cilgiini insanlar baska oyunlara bakabilir lakin; yapay zekasindan, online modlarina kadar ve de tabii hikaye ve muziklerine kadar 4 uzerinden 4'luk oyunu oynayacak insanlara gelip laf anlatmayin...

Halo'nun ne kadar buyuk oldugunu anlatmaya forum database'si yetmez ;)
  • Targaryen96 kullanıcısına yanıt
    Ps kanadında neyi beğenmişler oyun mu tanıttılar ?

Sanırım çilek adam fanları

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    Birde adobe flash oyunu vardı. Hani tarayıcı üzerinden oynardık eskiden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 24 Temmuz 2020; 3:6:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Hocam sunumdaki tüm oyunlar Gamepass'e geliyor istisnasız. Bu ayrıntıyı kaçırmışsınız : ) Hepsi...
    O tabii ki büyük bir artı, ancak ben oyunlar bana ne vadediyor sorusuyla yaklaşarak yorumladım. Hesap kitap işlerine girersek yeni neslin galibi direkt Microsoft deriz, ama kazın ayağı öyle değil. Bu yaklaşımla çoğu oyunda heyecan yaratacak bir durum göremiyorum, mesela Obsidian'ın geçmişini bildiğim için heyecan duydum ya da Ninja Thoery'nin başarısı zaten ortada, ancak Fable dediğim gibi inanılmaz belirsiz, zaten işin içinde Molyneux da yok, o yüzden 1 dakikalık bir sinematik kesmedi maalesef. Mesela The Medium'u sadece sinematik olarak tanıtsalardı heyecan yine sıfır olurdu, en azından şu anda neye benzediğini biliyoruz. Sonuç olarak tatmin etmedi, Microsoft bu sefer dersine çalışmış ama sınava yarım saat kala çalışmış gibi.

• İçimizdeki Halo aşkı, milyonlarca fanı ile her zaman bambaşka idi... Dünyanın en iyi fps oyunlarından biri geliyor şüphesiz. Gamepass ile zaten hemen herkese ulaşıp, her evi fethedecekler. Online deneyimi kusursuz ötesi ve zevkli bir oyun... Microsoft'un en büyük kozu belki de şuan için en yakın vadade...

• 7ender kullanıcısına yanıt
    Kim ne derse desin oynanış bence baya zevkliydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7ender

Bu arada, hesaplamadim ama, Microsoft'un sunumu tum dillerdeki izlenme sayisi; Halo'nun kendi kanalindaki 1.5 dakikalik videodan daha az. Halo 1 milyona yaklasmis bile ve like-dislike arasi korkunc fark var... Grafik cilgiini insanlar baska oyunlara bakabilir lakin; yapay zekasindan, online modlarina kadar ve de tabii hikaye ve muziklerine kadar 4 uzerinden 4'luk oyunu oynayacak insanlara gelip laf anlatmayin...

Halo'nun ne kadar buyuk oldugunu anlatmaya forum database'si yetmez ;)
    Abi burası Türkiye bu piyasada Playstation hakimiyeti var. O yüzden Microsoft ne yaparsa yapsın her zaman eksik tarafını bulup onu konuşacaklar. Ha tabi diğer yandan alttan alta Gamepass alıp oyunları da oynayacaklar. O yüzden insanlara laf anlatmayı bırakıp tek tek blokladım ve kafam rahat. Bu oyun piyasasında yeni nesilde çoğu şey değişecek zaten. Artık eskisi gibi durumlar yok.

• Periah kullanıcısına yanıt
    Ratched and clank? Çocuk oyunu olsun olmasın, beğenileri fazlasıyla topladı. Bugün ise halo internette alay konusu oldu. Sıkıntı burda işte, halo xbox'ın ağır topuydu, reklamlar hep halo ile yapıldı. Sen bu kadar hype yapılan oyuna x360 grafiği yaparsan böyle patlarsın.

• Bu arada Pc'de de Gamepass var siyen arkadaşlar için The Medium sistem gereksinimleri.

MİNİMUM:
    İşletim Sistemi: Windows 10
    İşlemci: Intel Core i5-6600 / AMD Ryzen 5 2500X
    Bellek: 8 GB RAM
    Ekran Kartı: 1080p NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon R9 390X
    DirectX: Sürüm 11
    Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
    İşletim Sistemi: Windows 10
    İşlemci: Intel Core i5-9600 / AMD Ryzen 7 3700X
    Bellek: 16 GB RAM
    Ekran Kartı: 1080p NVIDIA GeForceGTX 1660 Ti / Radeon RX Vega 56 | 4K NVIDIA GeForce RTX 2070 / Radeon RX 5700 XT
    DirectX: Sürüm 12
    Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

• 7ender kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı halonun çok büyük bir marka olması zaten. Eskiden çok iyi olduğu için şuan fazla önemseniyor ve anladığım kadarıyla uzun süredir eskiler özleniyor. O yüzden forumlarda gömüyorlar infinite'i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 24 Temmuz 2020; 3:27:13 >
  • Uça uça geliyor Masterchief

• 
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.