Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (625. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: M.CMRT , M.CMRT , *Lazrail*
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
76.185
Cevap
790
Favori
3.740.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
33. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • XboxEra podcastinde biri, eski bir IP'nin geri geleceğini ama bir şey söylemesinin yasak olduğunu söyledi. Kendisi bu haberi duyunca baya heyecanlanmış. Yayındakiler Banjo kesin diye espri yaptılar ama Banjo olma ihtimali var
  • Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams
  • Dr.Danger kullanıcısına yanıt
    Ps5 çöp bile olsa tokatlar xbox'ı yazmışsın ben onun üzerine yazdım. Buradan ps5 daha kötü bir konsol olsa bile xbox'tan daha çok satar anlamı çıkardım ve dediğim şey daha az satan konsolun daha kullanıcı dostu olduğuydu. Yani ps5 senin dediğin gibi xbox'ı 'tokatlasa' bile bu oyuncular için avantaj değil dezavantaj yaratır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ilk defa konsola geçecek biriyim. Ps 5 tarafını araştırdım bu kısımda bilgim yok malesef. Size sormak istediğim.
    1) Geriye dönük uyumlu oyunlar için bulut üzerindenmi oynayacağız? Yoksa mağazadan indirip kurupmu oynayacağız? Ben mağazadan bf serisi, ac serisi, crysis serisi, far cry serisini alsam hiçbir ek ücret ödemeden indirip oynayabilecekmiyim? Grafikleri remake/remastered versiyonları gibimi olacak? Yoksa ilk çıktığı haliylemi oynayacağız geriye dönük oyunları.

2) Gold live dediğiniz şey online oynamak için gamepass içinde pc/konsol+pc olmak üzere iki versiyonu vardı. Bir sürü paketten bahsedilmiş 12 aylık olanı kaldırıldığından felan. Bu üyelik ne oluyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AH.C

Death Stranding DLSS 2.0 On-Off videolarına bakıyorum, şu DLSS 2.0 gerçekten büyük nimet. %50-%100 performans artışı var oyunda, ve bu sadece basit bir update ile sağlanıyor. Xbox için de yakın zamanda DLSS benzeri teknoloji gelir umarım.
    dlss benzeri amd de mevcut fakat dlss kadar başarılı değil kalite ve performans anlamında.İsmi Amd FidelityFX.xbox da amd nin bu teknolojisi kullanılabilir.
  • Mert84 M kullanıcısına yanıt
    DirectML DLSS alternatifi değil. DirectML bir arayüz. Bu arayüz üzerinden konuşacak DLSS benzeri bir teknolojiye ihtiyacı var Microsoft’un. Ama konsola DirectML desteği koyduğuna göre böyle bir teknolojinin geleceğine kesin gözüyle bakabiliriz. Hiçbir şey olmasa AMD kartların PC’deki makine öğrenme çözümlerini Xbox doğrudan destekleyecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: lSunTzu

Hocam ilk defa konsola geçecek biriyim. Ps 5 tarafını araştırdım bu kısımda bilgim yok malesef. Size sormak istediğim.
    1) Geriye dönük uyumlu oyunlar için bulut üzerindenmi oynayacağız? Yoksa mağazadan indirip kurupmu oynayacağız? Ben mağazadan bf serisi, ac serisi, crysis serisi, far cry serisini alsam hiçbir ek ücret ödemeden indirip oynayabilecekmiyim? Grafikleri remake/remastered versiyonları gibimi olacak? Yoksa ilk çıktığı haliylemi oynayacağız geriye dönük oyunları.

2) Gold live dediğiniz şey online oynamak için gamepass içinde pc/konsol+pc olmak üzere iki versiyonu vardı. Bir sürü paketten bahsedilmiş 12 aylık olanı kaldırıldığından felan. Bu üyelik ne oluyor?
    Bulut üzerinden değil hocam, eğer oyuna sahipseniz normal indirip oynayacaksınız. xCloud geldiği zaman da eğer oyun xCloud sisteminde varsa buluttan da oynayabilirsiniz. Gold üyelik denilen şey Xbox üzerinden online oynamak için satın aldığın bir paket yani servis. Bu olmadan online multiplayer oynayamıyorsun. 12 aylık Live Gold alıp 1 aylık Gamepass aldığın zaman 1 senelik Gamepass ultimate oluyor ve bir sene boyunca hem Gamepass'ten faydalanıyorsun hem de multiplayer oynuyorsun. Microsoft 12 aylığı kaldırdı ancak neden kaldırdıklarını söylemediler ilerleyen dönemde belki açıklama yaparlar bakalım ne olacak.

• Bir adet one s sahibiyim hayatımdaki ilk konsol ama series x beni o kadar tavladı ki elim ayağım titriyor 3000 lira köşeye ayırdım çıkış yaptıktan 4 5 ay sonra avrupaya çıkıp almayı düşünüyorum 23'ünde neler olacak acaba 1 saat sürecekmiş sadece oyun gösterimi olacakmış bunuda ekliyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Revrains

Bir adet one s sahibiyim hayatımdaki ilk konsol ama series x beni o kadar tavladı ki elim ayağım titriyor 3000 lira köşeye ayırdım çıkış yaptıktan 4 5 ay sonra avrupaya çıkıp almayı düşünüyorum 23'ünde neler olacak acaba 1 saat sürecekmiş sadece oyun gösterimi olacakmış bunuda ekliyim.
    Tek sizi değil hocam herkesi etkiledi bu konsol.
  • Çok eğlenceli videoydu. İzlemenizi öneririm.

• Az önce arkadaşla kahve içerken aklını çeldim Series X alacak. Yılların PS oyuncusuydu klana bir kişi daha kattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TsubasaXP -- 19 Temmuz 2020; 20:57:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaXP

Az önce arkadaşla kahve içerken aklını çeldim Series X alacak. Yılların PS oyuncusuydu klana bir kişi daha kattım.
    Bende onu çevremde 5 kişiye yaptım. Hepsi Day 1 Series X.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 19 Temmuz 2020; 21:14:56 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BlackTower_35 kullanıcısına yanıt
    Mantıklı düşündüklerinde tek çıkar yol Xbox.
  • Türkiye şartlarında xbox seres x en güzel çözüm oyun için
    Ha medeni bir ülkede yaşıyor olsaydım ps5 ve güzel bir pc toplardım.

• Bana göre Xbox'un yapması gereken tek bir hamle kaldı o da psdeki hikayeli third person oyun hastalarını çekecek bir iki yeni ip duyurmak. Çünkü bakıyorsun adam 6-7 senede bir çıkan,12 saatde biten hikayeli oyun yoksa ne yapayım o konsolu diyor. Sayıları da az degil. Diğer yönlerden zaten üstün bir konsol bana göre, bir de bu tarz oyunlar duyurulursa tamamdır bu iş.

• quote:

Az önce arkadaşla kahve içerken aklını çeldim Series X alacak. Yılların PS oyuncusuydu klana bir kişi daha kattım.
    soyumuz ürüyor gün geçtikçe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funder

Bana göre Xbox'un yapması gereken tek bir hamle kaldı o da psdeki hikayeli third person oyun hastalarını çekecek bir iki yeni ip duyurmak. Çünkü bakıyorsun adam 6-7 senede bir çıkan,12 saatde biten hikayeli oyun yoksa ne yapayım o konsolu diyor. Sayıları da az degil. Diğer yönlerden zaten üstün bir konsol bana göre, bir de bu tarz oyunlar duyurulursa tamamdır bu iş.
    Sunum başlıyor ve Forza Horizon 4 gibi devasa bir haritada Tps mekanikleriyle bezenmiş Rpg oyunu Fable duyuruluyor.
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Xbox 360 döneminden daha fazla olacak
  • quote:

Xbox 360 döneminden daha fazla olacak
    moruk hicret edicek millet bak gör
  • Abi doğrusu bu.

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams
  • 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.