Şimdi Ara

Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams (1058. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 9 Masaüstü2 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
76.271
Cevap
789
Favori
3.744.601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
190 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10561057105810591060
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: John Denver

1000 tl derken? remake'lerden mi bahsediyorsunuz? 1000 tl olmasi mumkun degil.

Alıntıları Göster
    800 Lira'ya çıkarmış PS Türkiye oyunları. PS5 oyunları daha pahalı olacağı için 1000 TL olur, lol
  • suan ps store'da 800 liraya oyun mu var ps4 icin? hangi oyunmus o
  • Fallout 4 xbox'da moda izin veriyordu , sanırım Skyrim de öyle , en azından bunların devam oyunlarına mod desteğine devam ederler umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wither -- 27 Eylül 2020; 19:56:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wither

Fallout 4 xbox'da moda izin veriyordu , sanırım Skyrim de öyle , en azından bunların devam oyunlarına mod desteğine devam ederler umarım.
    mod varken ach kasılmıyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 929 TL'ye bile oyun var hocam.
    Xbox Series X - ANA KONU - #PowerYourDreams

• BVBLİFE kullanıcısına yanıt
    bu oyun zaten bitti onemli olan exclusive fiyatlari. pek ragbet olmayan oyunlarin fiyatlarini guncellememis olabilirler.
  • zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Hadi güncel oyunlar bir kenara ama 3-4 yıllık güncelliğini yitirmiş oyunlara bile fahiş oranlarda zam yapmışlar mesela standart sürüm NBA 2K18 640 lira olmuş. Kaç yıllık oyun bu el insaf yahu. Ama bu fiyatlara rağmen PS5 konusunda halen yere göğe sığdıramayan körü körüne savunan insanları gördükçe şaşırıyorum diyeceğim ama gerçi fanatiklik bu insanın gözünü kör ediyor. Bu yükselen fiyatların sorumlusu elbette Sony değil ama eski oyunlara da zam yapmak artniyetlice bir tutum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 27 Eylül 2020; 20:13:14 >
  • beyler MTC'in kıymetini bilelim. Allah MTC'ye zeval vermesin. Sosyal platformlar da filan varsa takip edip destek olalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagcag06 -- 27 Eylül 2020; 20:26:46 >
  • Yazın bir 4K monitör bir de Xbox Series X alıyorum. Game Pass akar. Bir oyuna 700-800 TL verecek kadar zengin değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagcag06

beyler MTC'in kıymetini bilelim. Allah MTC'ye zeval vermesin. Sosyal platformlar da filan varsa takip edip destek olalım.
    aynen

• millet takmış kafaya ps5 de 80€ oyunda xbox da 80€ değilmi diye :D
    tamam fiyatları aynı olabilir ama xbox da bir ümit bazı oyunları gamepass ile bedava oynarken ben,
    sen ps5 de ya 80€ vereceksin yada astro playroom oynuyacaksın bide öğle düşün
  • GP ulti alırsın oyunların %40 lık kısmı pc içinde çıkıyor, hem konsolunda 100'lerce oyunu 4k oynar arada pc tarafında da kafanı eseni kurar keyfine bakarsın.

Bu zamanda hele ki 80 euro-dolar birime çıkan konsol oyun fiyatları döneminde XSX ve S almak kadar mantıklı bir karar olamaz. Veya konsolun ömrü kadar sürede en fazla 5-6 tane elle tutulur ex oyun için PS5 alır yoluna devam edersin.

Zaten bu konsol işi lüksün lüksü oldu mantıklı olan ortalama bir pc yanına XSX veya S koymak süper combo...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

Bu mesaj silindi.
    Birbirini yiyecek bir durum yok.

Gamepasse yakında kallavi bir zam gelecektir, zaten oyun alma olasılığı kalmadı. Ülkede artık konsol oyunculuğu ölüyor bu kadar açık ve net.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Birbirini yiyecek bir durum yok.

Gamepasse yakında kallavi bir zam gelecektir, zaten oyun alma olasılığı kalmadı. Ülkede artık konsol oyunculuğu ölüyor bu kadar açık ve net.

Alıntıları Göster
    660tl şu an 3yıl lık gamepass ultimate ala biliyosun herkez aldı 2023 kadar kafa rahat
    1 oyun parasına 3yıl game pass ultimate bedava gibi bişey 18.5tl aylık 2 kişi kardeşlik ile alırsın 9tl gelir aylık

şu şartlarda xbox tek ümit gibi duruyor konsol da oyun oynamayı sevenler için yok bu gidişle 2010 yılana dönücez torrent devrine.

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen son gamepassler bunlar alan alsın. Ben iyice soğudum açıkçası ortalık çok tatsız, atışmanın bile keyfi kalmadı.

Kendimi titanik batarken birbirine laf atan iki gruptan biri gibi hissediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Muhtemelen son gamepassler bunlar alan alsın. Ben iyice soğudum açıkçası ortalık çok tatsız, atışmanın bile keyfi kalmadı.

Kendimi titanik batarken birbirine laf atan iki gruptan biri gibi hissediyorum...
    ya zati olay exc oyun yada oyun kalitesi tartışmasından çıkalı çoook oldu :D:DD:D

olay tamami ile ekonomik düzey üzerinden gidiyor şu an konulara bak 1000 msj var 1-2 tane oyun üzerine
    gersi sırf ekonomik tartışma :D:D
  • Microsoft oyunlarda olmasa da gamepass için sürekli bölgesel fiyatlandırma yapacaktır bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • PC’de ne güzel 6 liraya kullanıyorduk, keşke hiç beta’dan çıkmasaydı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıllık rdr 2 indirimli hali ile 333 lira hocam, yeni çıkacak exclusive oyunlar 750 liranın altında gelmeyecek 750 iyimser bile.

• 
Sayfa: önceki 10561057105810591060
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.