Şimdi Ara

Satılık Xbox Series S Gamepad

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Satılık Xbox Series S Gamepad

Kutusunda, 10 ay daha garantisi var. Pazarlık mesajlarına cevap vermiyorum. Antalya elden teslim, diğer illere EFT kargo şeklinde satıyorum. GET açmayı düşünmüyorum. Sanırım detaylıca yazdım.

Referanslarıma bakarsanız sorunsuz alışveriş olacağını görürsünüz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 575 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Antalya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• İlanımı gören görmüştür yurt dışından arkadaşım iki makine getirecekti Makinenin birini ben kullanacam diğerini de satışa koydum , bugün son anda aksilik oldu gelecek makine sayısı teke düştü.

Neyse uzatmayalım Bu adamdan kolu alayım diye mesaj attım yurt dışından iki tane alacağım için nakit sıkıntım olduğundan dolayı gitti gidiyor dan koyabilir misin diye sordum , olmaz dedi okey dedik

Bana yolladığı mesajında makineyi satıyorsun kolu ne yapacaksın? diye sormuş

neyse dedim adam akıllı cevap vereyim yukarıda yazdığım gibi birim sattıgımı diğerini de kendimın kullanacağını o yüzden ikinci kol alacağımı söyledim.

Bana cevaben.

Size iyi satışlar, ben mal ettiğim fiyatın altına kullanacak birine satmayı tercih ediyorum.

Şeklinde anlamsız bir cevap yazmış sonra da engellemiş. Hayır kardeşim ne için alacağımdan sanane? Cevap verdik anlamsız boş beleş birşey yazmışsın sonrada engellemişsin ,? gören amme hizmeti yapıyorsun sanacak! malını satıyorsun alan ne için alacaksa alacak! hayret birşey, neyse bende seni engelleyeyim sinirlerim bozulmasın.
  • Takip

• İlanımı gören görmüştür yurt dışından arkadaşım iki makine getirecekti Makinenin birini ben kullanacam diğerini de satışa koydum , bugün son anda aksilik oldu gelecek makine sayısı teke düştü.

Neyse uzatmayalım Bu adamdan kolu alayım diye mesaj attım yurt dışından iki tane alacağım için nakit sıkıntım olduğundan dolayı gitti gidiyor dan koyabilir misin diye sordum , olmaz dedi okey dedik

neyse dedim adam akıllı cevap vereyim yukarıda yazdığım gibi birim sattıgımı diğerini de kendimın kullanacağını o yüzden ikinci kol alacağımı söyledim.

Bana cevaben.

Size iyi satışlar, ben mal ettiğim fiyatın altına kullanacak birine satmayı tercih ediyorum.

Şeklinde anlamsız bir cevap yazmış sonra da engellemiş. Hayır kardeşim ne için alacağımdan sanane? Cevap verdik anlamsız boş beleş birşey yazmışsın sonrada engellemişsin ,? gören amme hizmeti yapıyorsun sanacak! malını satıyorsun alan ne için alacaksa alacak! hayret birşey, neyse bende seni engelleyeyim sinirlerim bozulmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 4 Mart 2021; 23:59:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

İlanımı gören görmüştür yurt dışından arkadaşım iki makine getirecekti Makinenin birini ben kullanacam diğerini de satışa koydum , bugün son anda aksilik oldu gelecek makine sayısı teke düştü.

Bana cevaben.

Shop4tr üzerinden vergi dahil 550ye alınıyor zaten uğraşmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• EMRE_RUSLAN kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsun hocam. Teşekkür ederim. Yanlız o fiyata olmaz. Gibi çünkü 60 euro fiyatı normalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 6 Mart 2021; 13:53:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

Doğru diyorsun hocam. Teşekkür ederim. Yanlız o fiyata olmaz. Gibi çünkü 60 euro fiyatı normalde.

vergisiz olarak şuan 480 lira shop4trde. kapına gelince 70 tl vergi ödersin tahminimce

• Foruma pek giremediğim için mesajları yeni görebildim. Bigboss isimli üyeyle yaptığımız mesajlaşmayı da mesajın sonuna ekliyorum zaten. Arkadaş Gamepad'i satın almak istedi doğrudur, ben de profiline baktım ve Series S cihaz sattığını gördüm ve normal olarak kendisine sordum "cihazı satıyorsunuz, kolu ne yapacaksınız" diye, kaba bir üslupla cevap verdi, ben yine üslubumu bozmadan kendisine satmak istemediğimi belirttim ve blokladım. Ürün bana ait, istediğim kişiye satıp, satmama kararı bana aittir. Aynen alıcının seçme hakkı olduğu gibi, ben de satıcı olarak seçebilirim. Profilim ortada, referanslarım da öyle, ben 3-5 kuruş için aklınca akıllılık yapacak ya da üslubuna dikkat etmeyecek kişilere satış yapmıyorum, ticaret etiğim bu şekilde, alındıysanız kusura bakabilirsiniz. Ya da ilanımın altına ekürinizle ağlamaya devam edebilirsiniz. Uygun bir fiyat yazdığımı düşünüyorum, sıfırı daha ucuza geliyorsa lütfen oradan satın alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.