Şimdi Ara

Xbox Series S Console - 512GB 3.700 TL Tükendi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
1
Favori
16.036
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir de kötüymüş gibi 3+1 için fiyat 1500 demiş ki bizde 1500 e 1+1 bile bulamazsın..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tonny Stark kullanıcısına yanıt
    Ki asgari ücreti yeni işe başlamış insanlar alıyor ve nüfusa oranla çok düşük bir oranda. Bizdeki gibi ülkenin yarısından fazlası asgari ücretle ve hatta altında çalışmıyor. Üstüne daha işsizlik maaşı çocuk parası zilyon tane sosyal yardımı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Arkadaşlar garanti süresi hakkında bilgisi olan var mı

2 yıl microsoft garantili

• Sırf alamancıyı bloklamak için oturum açtım, gidiyorum.
    İyi fiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı görenler sipariş vermeye başladı Amazon'da fiyatı arttı

Xbox Series S Console - 512GB 3.700 TL  Tükendi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Mr.Blof kullanıcısına yanıt

Hocam güle güle kullan. Xbox'a geçtiğinde sony'nin artık ne kadar verimsiz olduğunu anlayacaksın. Tamam belki God of war oynayamayacaksın sonuçta ps exclusive oyunlar var evet ama çok cüzi bir ücret ödeyerek gamepass alıp tüm bethesda ve neredeyse tüm ea kütüphanesine erişimin olacak.

Oyun itibariyle de ps4 30fps oynatıyorken series s'te 60fps oynayacaksın. Sırf buradan inanılmaz fark eder. SSD de mevcut, çatır çatır oynarsın.

Tabi diyorsan ki bana 4k lazım, bu cihazda o yok. Diyorsan ki bana çok büyük alan lazım çok oyunu birden tutmak istiyorum yine bu cihazda o da yok. 360gb depolama alanın olacak. Hatta bu cihazda ses çıkışı bile yok hocam. Yani adam demiş ki sana oyun veriyorum ve sadece oyun veriyorum başka bir şey vermiyorum, bu yüzden ucuzum.

Bunlari düşününce ben ülkemiz şartları için büyük nimet olduğunu düşünüyorum. Umarım fikir verebilmişimdir. İyi eğlenceler dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lethele

Hocam güle güle kullan. Xbox'a geçtiğinde sony'nin artık ne kadar verimsiz olduğunu anlayacaksın. Tamam belki God of war oynayamayacaksın sonuçta ps exclusive oyunlar var evet ama çok cüzi bir ücret ödeyerek gamepass alıp tüm bethesda ve neredeyse tüm ea kütüphanesine erişimin olacak.

Oyun itibariyle de ps4 30fps oynatıyorken series s'te 60fps oynayacaksın. Sırf buradan inanılmaz fark eder. SSD de mevcut, çatır çatır oynarsın.

Tabi diyorsan ki bana 4k lazım, bu cihazda o yok. Diyorsan ki bana çok büyük alan lazım çok oyunu birden tutmak istiyorum yine bu cihazda o da yok. 360gb depolama alanın olacak. Hatta bu cihazda ses çıkışı bile yok hocam. Yani adam demiş ki sana oyun veriyorum ve sadece oyun veriyorum başka bir şey vermiyorum, bu yüzden ucuzum.

Bunlari düşününce ben ülkemiz şartları için büyük nimet olduğunu düşünüyorum. Umarım fikir verebilmişimdir. İyi eğlenceler dilerim.

Hocam çok güzel açıklamışsınız.Aldığıma bir kez daha memnun oldum.Açıklama için teşekkürler.

• 4 güne elinizde diyen vatandaş kimdi benimkinin tahmini teslimatı 28 temmuz

Bana 3200’e gelmiş oldu toplam ama iptal etsem mi diye düşünmüyor değilim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bay Robot -- 9 Temmuz 2021; 19:2:20 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bay Robot kullanıcısına yanıt
    benim satın alma gibi bir düşüncem yokken kendimi satın almış olarak buldum :) çok uygun fiyata aldık Türkiye de 2.el fiyatı bu civarlarda. Oyna kullan sıkılırsan 3bin e kesin satarsın.

tahmini teslimatı rastgele veriyorlar 2 günde geliyor kargo

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    Ciddi misiniz aşırı sevindim bu duruma teşekkür ederim

Gümrükten falan nasıl geçiriyorlar ya hu 2 günde...

• Xbox gamepad alacaktım onun yerine direk bunu mu alsam..

Sorum şu;

Bayramdan önce gelir mi?
    Garanti nasıl oluyor? Elimizde kalmasın

Nası o fiyata geldi hocam

• TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Ben mübarek cuma indirimleri zamanı almıştım amazon Almanya’dan geçen sene. 6 günde gelmişti araya haftasonu girmesine rağmen.

Garanti 2 yıldı. Sorun olursa Amazon’a karşı ödemeli kargo ile gönderiliyor. Tamir veya değişim ile tekrar adrese gönderiyorlar amazon.

• wakrupalice kullanıcısına yanıt
    Peki sizce almaya değer mi rtx 2070 laptobun yanına

Ben çok oyun oynayan bir değilim hocam. Gençlik hevesi diye alıyorum bu tarz şeyleri. Oynadığım şeyler kısıtlı fifa cod gibi oyunlar. Gamer arkadaşlar daha iyi bilir

• Yurtdışında tanıdığımıza göndersek ürünü 2400 küsur lira mı ödeyeceğiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Peki sizce almaya değer mi rtx 2070 laptobun yanına

güzel tv niz veya monitörünüz varsa deger(2k 120 hz bi ekran özellikle).gamepass olayı pcden daha iyi+emülatör destegi falanda var xbox series s in.ancak pcnizden farklı oynancak oyun pek fazla yok malesef.özel oyun zaten yok artık.yeni nesil oyunlarıda 3 aşagı 5 yukarı pcnizdeki gibi çalıştıracak.ısınma sorunu yaşamassınız notebook gibi çok sessiz cihaz aynı zamanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 9 Temmuz 2021; 21:55:52 >
    Rtx 2070 laptop fiyatı ne kadar ki

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.