Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (989. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.611.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 987988989990991
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

@2002028 ikinize de teşekkür ederim.Sizin attığınız ile Duracell arasında kaldım :)

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SmtYlmz07 kullanıcısına yanıt
    Duracellin pil kapasitesi sanırım 2 tane 1300 2 tane 750 mah var paketin içinde. Benim attığım vartalar 2600 mah. Daha uzun pil süresi sunar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • SmtYlmz07 kullanıcısına yanıt
    Cef 14 içerisinde 2 adet AA VE 2 adette AAA (kumanda pili) geliyor. Bende iki kol olduğu için üzerine panasonicte almıştım. Bitince kenarda duran doluları takıp devam ediyorum. Dolar malum fiyat artmadan alayım dedim. Bu arada pilde üretim yılı önemli. Amazondan amazon satıcılı aldım. Duracell çağrı merkezinden pil üretim tarihlerini sorguladığımda birkaç aylıklardı. Amazondan almanızı da bu açıdan tavsiye ederim. Satışı çok olduğu için güncel ürün geldi

• noyn__ kullanıcısına yanıt
    Varta konusunda benim bilgim yok. Çokda araştırmadım desem yeridir. Ama alman sonuçta güvenilir bir marka. Mah yüksek olması daha uzun gideceği anlamına geliyor ama ben çok yoğun oynamadığım ve yedek pilimde olduğu için bana fazlasıyla yetiyor.

• Sol analog stick arada sırada yukarı takılı kalmaya başladı. Gamepad garantiye gönderen varsa ortalama ne kadar sürüyor işlemler?

• Forza Horizon 5'i şimdiden indirmeye izin veriyor sanırım.

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

• manesnuc kullanıcısına yanıt
    Evet ben indirdim 103gb

• Far Cry 3-4-5-6’nın bir arada olduğu paket 367 lira. Fiyatta büyük ihtimal bir hata var, kaçırmayın bu fiyattayken.

https://www.microsoft.com/tr-tr/p/far-cry-anthology-bundle/9nkpwb4j476x?activetab=pivot:overviewtab

• tek vga çıkışlı monitörüm var. buna pc ve ss i aynı anda bağlayabileceğim bir aparat var mı?

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt

Bu fiyatta olması mümkün değil almayı düşünen elini çabuk tutup alsın.

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt
    Hiç aklımda yokken farcry aldırdınız bana

• Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • zed Z kullanıcısına yanıt
    Aynen. Farcry 3ü çok sevmiştim. Diğerlerini oynama fırsatı bulamadım. Bu fiyat gerçekten çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: 20020228

Aynen. Farcry 3ü çok sevmiştim. Diğerlerini oynama fırsatı bulamadım. Bu fiyat gerçekten çok iyi
    F3 bende sevmiştim ondan sonraları bildiğin laciverti sadece mekan ve karakterler değişiyor bundan sebep ne zaman f4 e başlasam 30 dk oynayıp kapatıyordum seveni için bulunmaz bir seri ama hiç yenilikçi değil senaryo hep aynı mekanikler açık dünya yapısı kopyala yapıştır bildiğin bunu diyorum çünkü f3 dışı diğer ki serileri denemediğiniz için bilginiz olsun sonra hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 23 Ekim 2021; 14:7:11 >
  • harce74 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yorumunuz için. Fiyat iyi olunca aldım yine de. Bakalım bir ara denerim.

• harce74 kullanıcısına yanıt
    Ben MGS 5 phantom pain aldığım hafta fc5 haftasonu ucretsizdi. İki oyun arasında dağlar kadar fark var birtanesi 6sene önce çıkmış. Ubisoft malesef kendini cok tekrar ediyor.

• adrasa A kullanıcısına yanıt
    1 haftaya yakın sürüyor ama bunun içinde asıl zaman alan paketin gitmesi ve yenisinin gelmesi. Yoksa değişim tek günde onaylanıyor. Ben de yakın zamanda yolladım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 987988989990991
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.