Şimdi Ara

Xbox Series S [ANA KONU] YENİ NESİL ZAM ŞAMPİYONU OYUN KONSOLU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: cangk , _giray_ , 35ultrAslan , kayram01 , Kdrztp Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 9 Misafir (1 Mobil) - 10 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
22.486
Cevap
356
Favori
1.084.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 1333
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 410
  • Ortalama Mesaj Aralığı 48 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 290
  • Favoriye Eklediklerim 360
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Sine-FİL (1317 mesaj) Anthropomancy (590 mesaj) Exhume10 (454 mesaj) blackprague (419 mesaj) kaan0101 (410 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (10346 mesaj) Mobil (5462 mesaj) Mini (2015 mesaj) Uygulama (1239 mesaj) (1201 mesaj) (2223 mesaj)
  • @
121 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #4
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Genel Bölümü >> Xbox Series S [ANA KONU] YENİ NESİL ZAM ŞAMPİYONU OYUN KONSOLU
Giriş
    7523 Mesaj

çok ergonomik ya yurtdışına çıkacağım 2 hafta sonra sırt çantama atacağım küçücük birşey zaten bu taşınabilir olması çok cazip. Bazen Series X'e mi geçsem diye düşünüyorum ama bu boyut olayları yüzünden soğuyorum. Umarım ileride cihazlar daha da ufalır.

|
    |
    Han So Hee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3566 Mesaj

Bende hem PC hem de PS5 var. Xbox almak yoktu aklimda Apple TV düşünüyordum ilk başta. Arada araba yarışı da oynarım veya gamepass de nostalji geriye uyumluluk ile eski oyunları oynarım kafasıyla düşündüm biraz da Series S almak daha cazip geldi. Birde 4K medya player olarak da kullanıcam yazlık evde hafta sonları 3 gün takılırım. PC taşıması zor zaten PS5 de TV ünitesinin altında hem ağır hem üşendim götürmeye Series S ufak olması ve hafifliği ile ilgimi çekti. Benim gibi böyle düşünenler varsa Series S çok mantıklı cihaz bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2201 Mesaj

4k player kısmını tekrar bir gözden geçirin bence..

Edit: Destekliyormuş pardon :D (4k çıkış ayarı olmadığından Netflix vs de 4k veremeyeceğini düşünmüştüm)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dousk -- 20 Ekim 2021; 17:2:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 17 dakika kadarı kaldı.

Gelse keşke artık şu insider güncellemeleri...

Özellikle herşeyi kapatıp zifiri karanlıkta korku oyunu oynuyorum sağolsun konsol ve joypaddeki ışıklarla neredeyse kitap okunur .. .

|
    |
  • Yarbay
    3566 Mesaj

Xbox One S de 4K destekliyordu mesela ama bu saatten sonra onu almak mantıksız olurdu. Birde bunun yanına OLED TV düşünüyorum fiyatlar çok tuzlu ama alıcaz bir şekilde. 2022'de HBO Max ile Disney+ da gelince mis gibi olucak.

|
    |
    Dousk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2201 Mesaj

Doğrudur. En son xbox360 kullanmıştım bayağıdır uzağım kendisine 4k veremeyeceğini ezberden (mantıken) düşünüp yazdım kusura bakmayın :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    52 Mesaj
    Bu konsolu uzun süredir kullanıyorum herhalde su Türkiye ekonomisinde 3000 3500 gibi fiyatlara bir insani bu kadar eğlendirecek mutlu edicek başka elektronik bir cihaz yoktur herhalde.......

Hiç kimse sesini çıkarmasın arkadaşlar yok grafik yok çözünürlük vs giibi şeyler için hiç eleştirmeyin aman aman :)

Bu konsolun kıymetini bilelim bizler gibi zengin olmayan insanlar için çok büyük bir şey bu konsol

1080p yeni nesil oyun olsun tarayıcı kalitesi olsun çok ama çok iyi bir konsol

İyi ki varsın XBOX Series S iyi ki varsın...........

• Yüzbaşı
    416 Mesaj

scarlet nexus denediniz mi? bence nefis bir oyun

|
    |
    blackprague kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1699 Mesaj

konsol ayrı ekonomik, gamepass ayrı bir zenginlik..

|
    |
    Amigacı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9073 Mesaj

Denedim hocam zevk alamadım ben

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
    drilldozer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11797 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Thranduil

Series S 4K çözünürlüğü destekliyor hatta kimi oyunlarda 4K görüntü verebiliyor hocam ama nedense 4K vurgu yapmamışlar, sanırım artık standart hale getirdikleri için gereksinim duymamış olabilirler.

|
    |
    Dousk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1699 Mesaj
    Bu MS store her gün güncelleme alıyor bende, normal mi bu?

|
    |
  • Yüzbaşı
    778 Mesaj

edit

crysis remastered serisini oynayan oldu mu? 3 oyunu tek tek alınca 200 liraya geliyor sizce değer mi? zamanında ilk çıktığında oynamıştım crysis'i resmen dibim düşmüştü fakat devam ettirememiştim crysis'i az biraz hatırlıyorum ama 2 ve 3'ü hiç oynayamadım merak da etmiyor değilim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DelNaja -- 20 Ekim 2021; 20:41:55 >
  • Binbaşı
    1188 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba , Ps ten xbox a geçicem ps5 Pulse kulaklığıma sahibim xbox series S/X te kulaklık kablosuz olarak çalışır mı acaba bileniniz varmı ?

• Kurmay Yarbay
    12220 Mesaj

benim için crysis 2 den başlar 2 ve 3 oyunu alsanız yeter elinizde pc varsa 1. oyun reamster halinde ea play de bulunuyor

|
    |
    DelNaja kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    778 Mesaj

alırsam tüm seriyi alırım muhtemelen hocam hikayeyi tam kavramak için ayrıca 1. oyun da baya iyiydi diye hatırlıyorum

|
    |
    asko56 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    12220 Mesaj

1. oyun remasterd halde pc ea play de mevcut elinizde pc varsa diyorum ea play pc de 1. oyunu oynayıp geri kalanı series de oynayabilirsiniz
    |
    |
  • Yüzbaşı
    778 Mesaj

aa pardon yanlış anlamışım hocam :) notebook var sadece maalesef o yüzden tüm oyunları konsolda oynamayı planlıyorum

|
    |
    asko56 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    12220 Mesaj

yani illaki alıcaksanız 3 oyun için 200 lira bişi degil 300 lira vermektense oyunları bitirip daha sonrada p2 sini satabilirsiniz

|
    |
  • Yüzbaşı
    714 Mesaj

%99 çalışmayacaktır.

|
    |
    DonVitoCarleone_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
valorant points
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.