Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (981. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.770
Cevap
380
Favori
1.605.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979980981982983
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2100mah kitlerden çok daha uzun mu kullanim sağlar?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egejang

2100mah kitlerden çok daha uzun mu kullanim sağlar?
    Tam şarj pilin yaklaşık günlük 3 ila 5 saat arası kullanımda 5 ila 7 gün dayandı pilin tam bitmesi ben genelde kışlık evde iken pc kullanıyorum ss i ise ya şehir dışına arkadaşların yanına gittiğimde yada yazlığa gidince kullanıyorum o yüzden benim deneyimim bu şekilde yani çok kullanmadım gamepadleri o yüzden yanıltmak istemem ama üründen memnunum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 19 Ekim 2021; 0:27:57 >
  • egejang kullanıcısına yanıt

şarj kitinin içinde 1400mAh pil var.

Pilleri ise 2600mAh * 2 şeklinde alabilirsiniz. Piller çok daha uzun kullanım sağlar yani.

Ben teknosadan aldım benimki ile tek farkı sizin attığınız yatay benim ürün bu şekilde pilin markası ve mah değerleri aynı Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 19 Ekim 2021; 0:37:37 >
  • harce74 kullanıcısına yanıt

sadece kozmetik o zaman. anladım hocam çok sağolun

• 3-3.5k civarına bulan varsa alsın kaçırmasın. Dolar yakında 10 lirayı görür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

bende 2100 varta ve 2500 lük duracell var almısken 2500 üstü alın zaten çok yakın fiyatlar

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen
    Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGenwww.n11.com
    Varta 57642 Pocket Şarj Cihazı + 4 Adet 2600 mAh AA Şarjlı Kalem Pil Fiyatları ve Özellikleri
    https://www.n11.com/urun/varta-57642-pocket-sarj-cihazi-4-adet-2600-mah-aa-sarjli-kalem-pil-1959043?magaza=kaktuscan-gercekfoto
    Bendenkullaniorum varta pocket. 100liraya almıştım konsolu alınca tam 1 sene oldu.

• Bende arkadaşların tavsiyesiyle şu gp 2700 lük olanlardan aldım. Kutu içinden çıkmayan şarj adaptörü ile doluyor. 1 hafta gidecek gibi şimdilik memnunum diyebilirim.
    GP USB E411 4x Pil Şarj Cihazı 4 Adet 2700 AA Kalem Pilli Sethttps://www.amazon.com.tr/dp/B09DPKNDBX/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_T7VC878M45B694E7ND26?_encoding=UTF8&psc=1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exhume10 E kullanıcısına yanıt
    Bende 100 tl ye almıştım tl o kadar değersiz ki pilli şarj cihazı bile 40 tl artmış o yüzden 2600 mah değerli pilleri almaya baksın almayanlar çünkü biz aldığımızda 100 tl idi

• Arkadaşlar selamlar herkese. Series S te cyberpunk oynayan varmı FPS durumları nasıl 60 FPS sabit mi birde oyun içi buglar düzelmiş durumda mı oynanabilir düzeye gelmiş mi oyun oynayan var ise fikirlerini paylaşırsa sevinirim almayı düşünüyorum önceliğim 60 FPS kesin olması teşekkürler.

Aynen şuan 140 tl. Al sana enflasyon :) 1 senede yüzde 40 artmış fiyatı

• DesmondHume108 kullanıcısına yanıt
    YouTube ta cyberpunk series s gameplay yazıp en yakin tarihli videolara baktınız mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exhume10 -- 19 Ekim 2021; 11:18:19 >
  • DesmondHume108 kullanıcısına yanıt

Ss te hala 30 fps

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Hadi ya üzdü bu bekleyeceğiz artık napalım. Sağol hocam.

• Az önce Doha'dan aldım bakalım. 3569 ilk defa konsol aldık. Umarım Avrupa cihazı gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: Maximus Meridus

Az önce Doha'dan aldım bakalım. 3569 ilk defa konsol aldık. Umarım Avrupa cihazı gelir
    Ben doha'dan almadım. Ama sanırım arabistandan geldi üstünde ingilizce ve arapça yazılar vardı. Yaklaşık 1 ay olmak üzere sıkıntısız oynuyorum. Nazar değmesin ışığı yanmasa konsolun çalıştığını anlamayacağım maşallahı var. Avrupa cihazı ile orta doğu cihazı arasında ne fark var hocam ? Chipsetleri mi farklı ? Yoksa sadece garanti süreleri mi ? Gerçekten bilmediğimden soruyorum.

• Meandroslu kullanıcısına yanıt
    Hiçbir farkı yok garanti süresi sadece avrupadan olanlar 2 seneye tabii avrupa dışı 1 sene garanti olarak

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 979980981982983
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.