Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (1125. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.612.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11231124112511261127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGenSkycaptin5youtube
    Xbox Cloud Gaming Xbox Series X Gameplay Review of where you can literally play any of these streamed cloud games right to your Xbox console through the store instead of the Edge browser. It's quite an upgrade, featuring controller support or mouse and keyboard as well. Play a variety of new games streamed right to the console. Known as Game Streaming in a minor capacity. Xbox Cloud Gaming Xbox Series X Gameplay Review of this unique cloud streaming service allowing a variety of games to be accessed online right onto the console. It's quite fascinating that this is allowed and that it offers a variety of new ways to play games on the platform. It really opens things up in new and exciting ways. Site: https://gamerheadquarters.com Patreon: https://www.patreon.com/skycaptin5 Discord: https://discord.gg/JTY29Wx Twitter: https://twitter.com/Skycaptin5 Instagram: https://instagram.com/skycaptin5 Xbox Cloud Gaming #XboxSeriesX Gameplay Review of what's quite an impressive offering as you stream games to your console. It could be used for emulation or other means, but for now this premium pro experience can easily be enjoyed on the console with no extra work. It's really quite great to have offering more ways to play games, tons of other titles. Some that may not be available on the platform since they're exclusive, but now you can play them which is really quite fascinating to see in action. It's really an interesting showcase in just what the service can do. The ultimate best Xbox Cloud Gaming Xbox Series X review and gameplay. 00:00 Xbox Series X Cloud Gaming 01:46 Marvel's Avengers 06:01 Snowrunner 09:02 Greedfall 12:00 Conan Exiles 16:17 Control
    https://www.youtube.com/watch?v=qaDn3JTwAM4&feature=youtu.be

Xcloud ulkemize gelse super olacak. Gamepass'deki oyunlari indirmeden cloud ustunden deneyebilecegiz. O zaman buyuk olcude rahatlamis oluruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keremec kullanıcısına yanıt

stokçuluk yapan olabilir :) , çok elzemse harici hdd depolama için kullanılabilir , hatta ayarlardan varsayılan olarak ayarlanırsa , hdd üzerine download yapar oyunları

• UcanHollandali kullanıcısına yanıt

Microsoftun ülkemizde sunucusu bile yokken, xcloud beklemek biraz ütopik bir şey. Ayrıca stabil bir bağlantı gerektirdiği için yine herkese uygun bir seçenek olmayacaktır. Malum hız yüksek bile olsa bağlantı kalitemiz genelde pek iyi değil. Ben şahsen stream edene kadar, bitirdiğim oyunu silip yerine yenisini yükleme taraftarıyım. Zaten stream edecek kadar hızlı internetiniz varsa indrime işlemi de sorun olmaz.

• keremec kullanıcısına yanıt
    Duyum göre Yunanistan a açılan sunucu tamamlandığında oradan Türkiye ye de hizmet açılacakmış.
    Depolama anlamında gerçekten yükseltme seçeceği gerekiyor. Şuanda Doom Eternal yada Valhalla yı yükleyemiyorum mesela.

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

Seneye gelecek olan Stalker icin 180gb deniliyor ss sürümü en kötü 130-140gb olabilir. Starfield inda ben 50-60gb olacağını hiç sanmıyorum yeni çoğu oyun 80-100gb bandından çıkacak bu gidişle.
    Cinliler ellerini biraz hızlandırsın da düz pci ex 4.0 ssd bağlasam yeter de artar bana.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    Hepsini yaptım ben daha önce warzone için akşam tekrar kurcalayacam yapılacak bişey varsa

• Silkolet kullanıcısına yanıt

Yunanistan sunucusu açılsa dahi bize derman olur mu bilmiyorum. İnternet haritası, coğrafi haritaya göre biraz farklı işliyor.

Yeni oyunlari yuklemek için ise eskileri kaldırabilirsiniz. Her ne kadar depolama yeterli desem de, oyundan oyuna atlayanlar için yeterli değil. Control ve Serious Sami bitirp, Matrixi de hallettikten sonra Valhalla yükleyebilirsiniz mesela. Halo Infinite campaing bitince de doom eternali yuklersiniz vs. Ben aynı anda sadece 1 tane single oyuna odaklanıp oynadığım için bana deplama fazlasıyla yetiyor. Öteki türlü flaş oyun gibi AAA oyun oynayanlara yetmez.

Büyük boyutlu oyun kısmında ise haklisiniz. Oyunların çıkış versiyonları bu kadar büyük olmasa bile güncelleme ve dlcler ile 100gb sinirini çok rahat asabiliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 9 Aralık 2021; 13:41:29 >
  • Rimesia R kullanıcısına yanıt

Aynen hocam çok şükür fiyatlar uçmadan alabildim. Gönül isterdi ki pes 22 güzel çıksın ama oyun bile çıkmadı :D Fifaya alışmaya çalışıyorum. 21 zaten yüklü. 22 bittiğinde Oradan devam Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

• Arkadaşlar Microsoft edge’de problem yaşayan var mı?

• Afonso54 kullanıcısına yanıt
    Ne gibi bir problem hocam. Aktif olarak kullanıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Hocam hız olarak çok ağırlaştı. PS5’de herhangi bir internet sorunu yaşamıyorum.

• Bazı oyunlar indirime girmiş arkadaşlar. Bakmanızı tavsiye ederim Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AcemiÇaylak1905 -- 9 Aralık 2021; 16:44:44 >

Bende bir sıkıntı yok. Hatta bu ara şirketin uzaktan iş güvenliği eğitimi var. Cihaz üzerinden giriyorum.

İnternet yavaşlığı yada uygulama yavaşlığı şuan bende yok.

Hocam ben de 360p çözünürlükte bile video izleyemiyorum edge de. 24 mb normalde hız. Testte de bu kadar çıkıyor sorun yok yani.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Halo infinitenin bu konsoldaki performansı kabul edilemez

Quality ve Performance modlarını statik ekran ayırmanız çok zor , ufak tefek detay farkları hariç neredeyse fark yok , hareket ettiğiniz zaman performans modunda agresif bir vrs uygulaması oluyor ve görüntü bozuluyor, 1. parti bir oyunun şu performansı kesinlikle vasat ötesi , daha büyük açık dünya ya sahip oyunlar bu oyundan bin kat daha iyi görünüyor ve performans sergiliyor

Quality modu oynanmaz derecede zaten , framerate , frame stutter problemleri var

örnekler altta quality ve performans olarak

• Normalde de mi izleyemiyordunuz yoksa son 2 gündür mü böyle ? İnternetim de sorun yok ancak Xbox internet yönünden çok çok ağır arkadaşımda Series X var o da son 2 gündür sıkıntı yaşıyor.

8 yıldır geliştir birde uğruna milyon dolarlar dök. Üstüne üstlük 1 yılda ertele ortaya Çıkan sonuç... Yazık sadece. Microsoft exc konusunda adam olmayacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 9 Aralık 2021; 17:54:11 >
    Hangi internet servis sağlayıcısını kullanıyorsunuz hocam ?

Hocam normalde bu kadar değildi tabi ki. 1-2 gündür var dediğiniz gibi. Ben gecici diye düşünüyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    Vodafone kullanıyorum ancak dediğim gibi internetimde şu an bir sorun söz konusu değil gibi duruyor. Telefon, PS5 falan gayet hızlı..

İşin daha vahim yani, pc ye kıyasla oyun Series S de çok daha iyi çalışıyor. Dengi diyebileceğim RX580 de tüm ayarlar düşükte zor 30 fps verebiliyor. X360 nesli grafiklere sahip oyunun böyle çalışması kabul edilebilir değil. Cyberpunk bile bu oyundan daha iyi çalışıyor. Üstelik bu oyundan 2 nesil daha yeni hissettiriyor. Bunu yapan stüdyonun Microsoftun en büyük stüdyosu olması da ayrı bir rezillik. Adamlar Insomniac gamesin 2 katı büyüklüğünde neredeyse. Bakıyorsun Insomniac 6 sene içerisinde 2 tane Spiderman, 2 tane de ratchet and clanck çıkarmış. Üstüne 3. Spiderman oyunu ve Wolverine üzerinde çalışıyorlar. Bunlar Halo 5 ve infinite dışında yaptıkları bir şey yok. Bu stüdyonun aslında dengi playstation tarafında Naughty Dog. Bir Naughty Dogun ps4 üzerinde yaptıklarına bakıyorsun, bir de bunların series x e çıkardığı oyuna bakıyorsun. Cidden komedi.

• 
Sayfa: önceki 11231124112511261127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.