Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (993. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.834
Cevap
380
Favori
1.610.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 991992993994995
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok açıklayıcı oldu teşekkür ederim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • RTX3080Ti kullanıcısına yanıt

Maalesef öyle hocam 🙄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba arkadaşlar 3480 tl ye geliyor uygunmu ve güvenilirmi acaba alayımmı hemen

• mrtilhano333 kullanıcısına yanıt

Güzel fiyat, 1 ay sonra bu fiyatlara bulunmaz.

Ekleme yapayım, ben de aynı satıcıdan aldım. Kutunun üstünde tepinmişler gibiydi ama ürün sorunsuzdu. Yani yorumları okursanız ne demek istediğimi anlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrikeen -- 25 Ekim 2021; 18:15:21 >
  • Shrikeen kullanıcısına yanıt

Hocam 1120 tl fark var vatan ile arasında ve az bir farkta değil bu ordanda alabilirim ama daha uygunu varken mantıksız vatandan almak zaten.O zaman bana şimdiden hayırlı olsun görüntü kalitesi olarak bi beklentim yok kendimce sadece kasmadan oyun oynayayım o bana yeterli yeni çıkan/çıkacak oyunları.

Birde bu soruyu sormuştum ama net cevap alamamıştım fifa ut , nba 2k park modu cod bf multi vs. bütün a dan z ye oyunlar xbox series x ile s aynı sunucu içinde oynuyolar değil mi?

• mrtilhano333 kullanıcısına yanıt
    Evet aynı sunucuda oynanır

• Arkadaşlar merhaba, kafeye bir tane series s alacağım, sırf forza horizon için, ithalatçı garantili alınır mı sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 25 Ekim 2021; 20:21:52 >
  • Konsolda tv izlemek için kullandığınız bir uygulama var mı?

• | OMG! | kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla düzgün bir uygulama yok fakat yeni edge tarayıcısı ile rahatça tarayıcı üzerinden izleyebilirsiniz.

• Aslında şunuda belirtmek gerek bir oyun sever Xbox Series S alarak hem ekonomik olarak bütçesini zorlamıyor ayrıca evindeki çok eski 1080p TV sini de değerlendiriyor......Eğer üst model konsolları tercih ederse Xbox Series X yada Ps5 o zaman büyük ihtimal evindeki TV yi de değiştirmek zorunda çünkü iyi bir 4k TV almak zorunda kalıcak .......

Tabiki maddi imkanı çok çok iyiyse güzel bir oled TV yaninada ps5 yada Xbox Series X alır yada ikisini birden alır.......

İşte bizler Xbox Series S için fiyat performans oranı çok çok iyi diye yazarken bunlarda göz önüne alınarak yazılıyor....Siz çalışan bir insansanız evli bir insansanız vakiti çok az olan bir insansanız ve yeni nesil oyunları oynamak istiyorsanız evinizdeki çok eski 1080p TV ye baglarsiniz bakarsınız keyfinize....... Bütçenizde zorlanmaz sıkıntıya düşmeden eglenirsiniz.....

Ama gerçekten grafik takintiniz varsa o zaman yapicak birşey yok hatta sizi Xbox Series X ve ps5 bile tatmin etmiyecektir.....

Bence herkes bu konsola bir şans vermeli arkadaşlar hazır fiyatlarda düşük şuan ki ekonomiye göre alın bakın keyfinize çok da detaylara takılmayın......

• fiyatlar uçmuş ithalatçı garantililerde bile, tren bu konsolda da kaçtı sanırım.

• GT_55 kullanıcısına yanıt

Alınır neden alınmasın , konsolun kronik bir problemi yok , olsada duruma göre 1 yada 2 yıl resmi garanti olabiliyor

• XBOX SERİES S İN İTALATCI AVANTAJI DA BİTMİŞTİR AN İTİBARİ İLE İTALATCI CİHAZLAR 3800 TL YE DAYANMISTIR YENİ STOKALR GÜNCEL KURA GÖRE BELİRLENİCEK BÜYÜK İTİMAL SERİES S AVANTAJIDA BİTTİ

www.n11.com
    Microsoft Xbox Series S 512 GB SSD Oyun Konsolu (İthalatçı Garantili) Fiyatları ve Özellikleri
    https://www.n11.com/urun/microsoft-xbox-series-s-512-gb-ssd-oyun-konsolu-ithalatci-garantili-2024889?magaza=flytechnology

linki düzeltin lütfen

• asko56 kullanıcısına yanıt

Trendyol'daki satıcı'dan alabilirsiniz. İlk sırada çıkıyor. Link ekliyorum ancak bozuluyor nedense.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrikeen -- 25 Ekim 2021; 22:47:33 >

gene aynı link çok uzun

firma güvenilirmi alıcaklar için adaptör göneriyormu bazı firmalar adaptör vs göndermiyor

Satıcı : Global Teknolojileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 25 Ekim 2021; 22:27:51 >
  • benim cihaz iki güne geliyor, ama ingiltere cihazı buna normal dönüştürücü aparat alsam yeterli mi ? makineye zarar verir mi = ?

• Merhaba, aksesuar konusu ölü gözüktüğü için buraya sormak istedim. Series S ile kulaklık kullanan varsa hangi kulaklığı kullanıyorsunuz arkadaşlar? Evdekileri rahatsız etmemek için kulaklık almak istiyorum, görecelidir ama rahat olması tek kriterim diyebilirim. Kontrolcüye takıldığında cızırtı vs. olmayan bir kulaklık almak istiyorum, benim evdeki kulakiçi kulaklıklarda hem böyle bir sorun var hem de düşük ses alıyorum, PS tarafında yaşamıyorum aynı durumu.

• bigbooss kullanıcısına yanıt

• 
Sayfa: önceki 991992993994995
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.