Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (992. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.839
Cevap
379
Favori
1.610.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 990991992993994
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

200 TL için garanti dışı ne olduğu belirsiz 2.el gamepad almaya değmez.

https://www.ciceksepeti.com/xbox-wireless-controller-siyah-9.nesil-xbox-controller-black-kcm63867461?utm_source=akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ioxsk4d_lds4dbd&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.44

• Önerinizi dikkate alacağım @hystaspes

Sea of thives youtube çok komik videolar var illa ona da bakacağım eğlenceli duruyor @Exhume10

Hades ve scarlet nexus'u gözüme kestirdim gamepass kütüphanesinden. Daha önce hiç konsolu olmayan biri için hem series s hem gamepass güzel nimet olmuş. Bi'de şu xbox exclusive oyunlarının ilk günden eklenmesi çok iyi. Rekabet bize kazandırıyor. Şuan series s bana özel oyunlar dışında çok bir artı sunmuyor çoğu oyunu ps ile oynadım ama gelecek güzel gözüküyor özellikle starfield acayip kendine çekti gece izledim sabah konsolu aldım 1 sene beklemesi kaldı şimdi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • halimyok H kullanıcısına yanıt

Şubat ayında, Series s çıktığı ilk aylarda konsolu satabilmek için vatan computer de 4000 TL 24 taksit kampanyası vardı. Herkes koştu aldı kotayı bitirdiler kampanyada kısa sürede bitti. Burada alanların çoğu 24 taksit kampanyası veya yurtdışından aldılar.

Ama gel gör ki işim dolayısıyla çoluk çocuk derken hiç açamıyorum konsolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 24 Ekim 2021; 2:40:45 >
  • Selamlar, Series S için bir kulaklık almak istiyorum. Bir cihazın incelemesini izlerken farklı cihazlarda denediklerini, Xbox kontrolcüsünün kulaklığı tam besleyemediği ve cızırtı vs. gibi şeylerin olduğu söylendi. Açıkçası ben de JBL kulakiçi kulaklık ile kullanmaya çalıştığımda kısık ses ve cızırtı gibi şeyler oluyordu ama kulaklığın dandik olmasına veriyordum. Fakat kontrolcünün piliyle vs. alakalı olabilir mi diye düşünmeye başladım, kullandığım piller GP'nin 2600 Mah olan pilleri. Eğer bununla bir alakası varsa bluetooth kulaklıklara yönelmeyi düşünüyorum, bu durumu yaşayan var mıdır acaba?

• Pulucu P kullanıcısına yanıt

Bluetooth kulaklıklar Xbox ile çalışmaz. Xbox için özel üretilen, Xbox gamepad gibi eşleşme tuşu olan modellere bakmanız gerekiyor. Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcgoktug -- 24 Ekim 2021; 9:15:16 >

Benim bildiğim kulakiçi bluetooth kulaklıkları desteklemiyor cihaz. İlla kablosuz olacaksa kafaüstü bir kaç markanın ürününü destekliyor Steelseries Corsair Hyperx Turtle Beach falan.

Kulakiçi herhangi bir kablolu kulaklığı rahatça beslemesi lazım kontrolcünün.

Kulaklık işi bu konsolun en kötü yanı. Bazen ben de kablolu kulaklık ile bağlanıyorum, duracell 2500 mah piller var, kulaklık sesi beni de tatmin etmiyor.

• Ben de Sony'nin kulakiçi kulaklığını kontrolcüye bağlayarak kullanıyorum, ses son derece iyi hatta bilgisayarda da aynı yöntemle kullanınca ses daha iyi oluyor bana göre.

• RTX3080Ti kullanıcısına yanıt

Hocam firma dji vs. Getiren distributor firmaymis. Saglammis yani. Simdi whatsapp ile gorustum urunu iade alacaklar. Dun yazdiktan bi muddet sonra orta tusu sikinti olmayada baslamisti.

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

• Yeniden aldım bende hayırlısı bakalım.

• Arkadaslar merhaba amazon.de den aldigim series s cihazim dahili depolamasi dolu diye hddye gears of War 4 yukledim. Oyuna girdim fakat oyundan cikamiyorum. Koldan xbox tusuna basiyorum veya basili tutuyorum hicbir tepki yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Xbox Series S konsolunun gerçek performansı Forza Horizon 5 oyunun da görülüyor ......... Digital Foundry incelemesinde oyunun Series S versiyonun çok çok iyi olduğunu bahsetmişler.......Xbox Series X ile sadece çözünürlük farkı olduğunu söylemişler.....

İşte defalarca yazdik anlattık bu küçük canavar daha yeni başlıyor gerçek yeni nesil oyunlarda adeta gövde gösterisi yapıyor...

Bu konsol yeteneklerini 2022 yılında çok daha iyi sergileyecek ........30 küsür senedir bu işlerin içinde biri olarak gerçekten bu konsol son yıllarda çıkan en iyi fiyat performanslı elektronik cihazdır.......

Herkese keyifli oyunlar.......

• Bu ürünü kullanan varmı tavsiye edermisiniz ?

Seagate Gaming xBox 2TB USB 3.0 Beyaz Taşınabilir Disk STEA2000417 + 1 Ay Game Pass Ultimate, 2 yıl Veri Kurtarmahttps://www.hepsiburada.com/seagate-gaming-xbox-2tb-usb-30-beyaz-tasinabilir-disk-stea2000417--1-ay-game-pass-ultimate-2-yil-veri-kurtarma-p-HBV000006P0OS?magaza=Nethouse&url_src=ios-product-detail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noyn__ -- 24 Ekim 2021; 21:42:42 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Bu konsollarda bluetooth olmaması ciddi sıkıntı hocam, kablosuz kulaklıkların hepsi connector ile gelen kulaküstü kulaklıklar. Ben bu tarz kulaklıkları kullanamıyorum, kulakiçi olunca da kontrolcünün gücüne bağlı kalınıyor anladığım kadarıyla. Logitech G333 siparişi verdim umarım memnun kalırım.

@mcgoktug @Krone

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulucu -- 24 Ekim 2021; 18:12:47 >
  • adihasret kullanıcısına yanıt

İade de sorun çıkarmamaları iyi olmuş, biraz daha ekleyip sıfır almak çok daha mantıklı.

Ayrıca millet çerez parasına alıyor bu gamepadleri, biz de yakında kredi ile almaya başlarız...

https://www.microsoft.com/en-us/d/xbox-wireless-controller/8xn59crbsqgz/HG3Q?cid=msft_web_collection

• zerock069 kullanıcısına yanıt
    Hocam kutu çok mu dağıldı? Kutuya çok takılmanıza gerek yok bence konsolun kendisine bişey olmasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hocam bahsettiğin kulaklıkta Xbox kontrolcüsü ile kullanımda birkaç problem olduğunu okumuştum. Arkadan gelen kesintisiz bir ses, kontrolcü titrediğinde kulaklığın da titremesi şeklinde. 2. durum çoğu kulakiçi kulaklıkta olabilir belki.

• noyn__ kullanıcısına yanıt

Ben kullanıyorum 5 TB olan modeli satın almıştım . Konsola yükleyip oynamaya sıra gelmeyen oyunları bu diskte depoluyorum. Ayrıca şu anda gears 4 ü bu HDD üzerinden oynuyorum

Bir kaç defa yere düşürmüşlüğüm var ama sağlam olduğundan sıkıntı olmadı. Konsol uykudayken harici diskte çalışır durumda tutuyor kendisini

• 
Sayfa: önceki 990991992993994
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.