Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (987. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
31.833
Cevap
380
Favori
1.610.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 985986987988989
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Makinenin en büyük eksikliklerinden birisi eski nesil oyunları one s’miş gibi oynatması. Açıkçası bu durum benim canımı sıktı biraz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cnbzkrt kullanıcısına yanıt

Bu cihaz daha ne yapsın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cnbzkrt kullanıcısına yanıt

Haydaa.. Yakında GoW oynarız Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

• evet dostlar büyük bombayı patlatıyorum gta trilogy nin gta sa definitive edition çıktıgı gün gamepass a geliyor resmi sitede yazıyor en altta

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen
    Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGenrockstar games
    Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition Coming November 11 - Rockstar Games
    https://www.rockstargames.com/newswire/article/4kaa7414o5k979/grand-theft-auto-the-trilogy-the-definitive-edition-coming-november-11

Players will also be able to experience Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition with Xbox Game Pass starting November 11. 

Grand Theft Auto III – The Definitive Edition will be available on PlayStation Now starting December 7.

• Konsol güncellemesini yaptınız mı?

Buton ışıklarının kısılabildiği yazıyor.

• asko56 kullanıcısına yanıt

Benim için süper haber!

Oynamadığım bir SA vardı, gp ile muhteşem olacak.

• | OMG! | kullanıcısına yanıt

oyun xbox store da indirmeye açılmıs 280 mb çekebilrisiniz daha sonra 27 gb olrak update alacak

teşekkürler hocam, Forza Horizon 5'de dün aldı güncelleme, onun üzerine GTA da kaymak oldu Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

• gta sa en sevdigim gta oyunudur faw da üstüne gamepass a day one gelmesi benim için büyük olay pc de bile 3 lemeye 530 lira deniyor

• zerock069 kullanıcısına yanıt

Hocam ben de henüz yapmadım, ansayfa haberinden gördüm Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

Umarım bu güncelleme o güncellemedir Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

Açgözlülük yapmak gibi olmasın ama PS Now a komple paket gelirken GP e neden sadece San Andreas geliyor? PSN ın kullanıcısı çok daha az ve desteklenen ülkede daha az olduğu halde.

• Microsoft inanılmaz şeyler yapıyor......Aynı Ay Forza Horizon 5 bir taraftan GTA San Andreas bedava aman aman :)

Ben benim Xbox Series S daha farklı gözle bakmaya başladım zaten çok seviyordum şimdi aşk yasiyacaz herhalde :)

• Silkolet kullanıcısına yanıt

psn now a sadece gta 3 geliyor

xbox gameapss ada sadece gta sa geliyor

Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition with Xbox Game Pass starting November 11. 

Grand Theft Auto III – The Definitive Edition will be available on PlayStation Now starting December 7.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 22 Ekim 2021; 16:51:17 >
  • Apex Legends oynayan var mı cihazda? performans nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: Amigacı

Microsoft inanılmaz şeyler yapıyor......Aynı Ay Forza Horizon 5 bir taraftan GTA San Andreas bedava aman aman :)

Ben benim Xbox Series S daha farklı gözle bakmaya başladım zaten çok seviyordum şimdi aşk yasiyacaz herhalde :)
    FM 22'de geliyo kasımda.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hystaspes kullanıcısına yanıt

Vay vay Kasım ayı dolu dolu çok güzel FM oyunlarida çok iyidir ..........

• arkadaşlar merhabalar, gittigidiyorda microsoft türkiye garantili mediamarkt satıcılı series s sepet indirimiyle 4200 tl, bu fiyattan alınır mı türkiye garantili ?

• Konuyla alakasız ama cihaz bugün geldi gamepass’ı sömürmeye başladım :) Bi kaç sorum var yardımcı olursanız sevinirim.

İlk kez Xbox kullanıyorum Aralık ayında cıkacak olan Halo multiplayeri oynayabilmek için hangi halo sürümüne sahip olmak lazım?

Ps4’te cihaz uyku moduna alıp downloada devam ediyordu. Bunda o ayarı yapabileceğimiz yer neresi?

• 
Sayfa: önceki 985986987988989
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.