Şimdi Ara

Xbox Series S [ANA KONU] YENİ NESİL OYUN KONSOLU (984. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MrElkhan Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 13 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil
5 sn
27.267
Cevap
402
Favori
1.341.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1519
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 504
  • Ortalama Mesaj Aralığı 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 355
  • Favoriye Eklediklerim 407
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Sine-FİL (1318 mesaj) asko56 (831 mesaj) Anthropomancy (632 mesaj) kaan0101 (504 mesaj) Exhume10 (478 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12581 mesaj) Mobil (6433 mesaj) Mini (2137 mesaj) Uygulama (1239 mesaj) (1771 mesaj) (3106 mesaj)
  • @
138 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #4
Giriş
  • çok ergonomik ya yurtdışına çıkacağım 2 hafta sonra sırt çantama atacağım küçücük birşey zaten bu taşınabilir olması çok cazip. Bazen Series X'e mi geçsem diye düşünüyorum ama bu boyut olayları yüzünden soğuyorum. Umarım ileride cihazlar daha da ufalır.

• Bende hem PC hem de PS5 var. Xbox almak yoktu aklimda Apple TV düşünüyordum ilk başta. Arada araba yarışı da oynarım veya gamepass de nostalji geriye uyumluluk ile eski oyunları oynarım kafasıyla düşündüm biraz da Series S almak daha cazip geldi. Birde 4K medya player olarak da kullanıcam yazlık evde hafta sonları 3 gün takılırım. PC taşıması zor zaten PS5 de TV ünitesinin altında hem ağır hem üşendim götürmeye Series S ufak olması ve hafifliği ile ilgimi çekti. Benim gibi böyle düşünenler varsa Series S çok mantıklı cihaz bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4k player kısmını tekrar bir gözden geçirin bence..

Edit: Destekliyormuş pardon :D (4k çıkış ayarı olmadığından Netflix vs de 4k veremeyeceğini düşünmüştüm)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dousk -- 20 Ekim 2021; 17:2:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Xbox One S de 4K destekliyordu mesela ama bu saatten sonra onu almak mantıksız olurdu. Birde bunun yanına OLED TV düşünüyorum fiyatlar çok tuzlu ama alıcaz bir şekilde. 2022'de HBO Max ile Disney+ da gelince mis gibi olucak.

• Doğrudur. En son xbox360 kullanmıştım bayağıdır uzağım kendisine 4k veremeyeceğini ezberden (mantıken) düşünüp yazdım kusura bakmayın :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Han So Hee kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bu konsolu uzun süredir kullanıyorum herhalde su Türkiye ekonomisinde 3000 3500 gibi fiyatlara bir insani bu kadar eğlendirecek mutlu edicek başka elektronik bir cihaz yoktur herhalde.......

Hiç kimse sesini çıkarmasın arkadaşlar yok grafik yok çözünürlük vs giibi şeyler için hiç eleştirmeyin aman aman :)

Bu konsolun kıymetini bilelim bizler gibi zengin olmayan insanlar için çok büyük bir şey bu konsol

1080p yeni nesil oyun olsun tarayıcı kalitesi olsun çok ama çok iyi bir konsol

İyi ki varsın XBOX Series S iyi ki varsın...........

• scarlet nexus denediniz mi? bence nefis bir oyun

• konsol ayrı ekonomik, gamepass ayrı bir zenginlik..

|
    |
    Amigacı kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Denedim hocam zevk alamadım ben

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
    drilldozer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Series S 4K çözünürlüğü destekliyor hatta kimi oyunlarda 4K görüntü verebiliyor hocam ama nedense 4K vurgu yapmamışlar, sanırım artık standart hale getirdikleri için gereksinim duymamış olabilirler.

|
    |
    Dousk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Bu MS store her gün güncelleme alıyor bende, normal mi bu?

• edit

crysis remastered serisini oynayan oldu mu? 3 oyunu tek tek alınca 200 liraya geliyor sizce değer mi? zamanında ilk çıktığında oynamıştım crysis'i resmen dibim düşmüştü fakat devam ettirememiştim crysis'i az biraz hatırlıyorum ama 2 ve 3'ü hiç oynayamadım merak da etmiyor değilim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DelNaja -- 20 Ekim 2021; 20:41:55 >
  • Arkadaşlar merhaba , Ps ten xbox a geçicem ps5 Pulse kulaklığıma sahibim xbox series S/X te kulaklık kablosuz olarak çalışır mı acaba bileniniz varmı ?

• benim için crysis 2 den başlar 2 ve 3 oyunu alsanız yeter elinizde pc varsa 1. oyun reamster halinde ea play de bulunuyor

• alırsam tüm seriyi alırım muhtemelen hocam hikayeyi tam kavramak için ayrıca 1. oyun da baya iyiydi diye hatırlıyorum

1. oyun remasterd halde pc ea play de mevcut elinizde pc varsa diyorum ea play pc de 1. oyunu oynayıp geri kalanı series de oynayabilirsiniz

• aa pardon yanlış anlamışım hocam :) notebook var sadece maalesef o yüzden tüm oyunları konsolda oynamayı planlıyorum

• yani illaki alıcaksanız 3 oyun için 200 lira bişi degil 300 lira vermektense oyunları bitirip daha sonrada p2 sini satabilirsiniz

|
    |
    DelNaja kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• %99 çalışmayacaktır.

|
    |
    DonVitoCarleone_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.