Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (982. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
31.834
Cevap
380
Favori
1.610.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende bir soru sorayım. Cihazı hızlı başlat seçeneğiyle tam kapatmadan bekleme modunda kullanıyorum. Daha önce PS4 slimi 4 yıl benzer şekilde sorunsuz kullandım Xbox ta dikkatimi çeken şu oldu akşam eve geldiğimde cihaz yaklaşık 18-19 saat bekleme modunda kalmış olmasına rağmen fandan ılık hava üflediğini fark ettim. Uzun vade de bu durum bir sorun yaşatır mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maximus Meridus kullanıcısına yanıt
    Ben de DOHA dan aldım. Fİş Tr uyumlu ama cihaz ispanyolca açılıyor. Onuda artık cep telefonuna uygulama yükleyerek kolayca geçebilirsiniz. Cihaz açıldıktan sonra ayarlardan TR seçim Türkçe dil paketi yüklenebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dousk

Arkadaşlar bende bir soru sorayım. Cihazı hızlı başlat seçeneğiyle tam kapatmadan bekleme modunda kullanıyorum. Daha önce PS4 slimi 4 yıl benzer şekilde sorunsuz kullandım Xbox ta dikkatimi çeken şu oldu akşam eve geldiğimde cihaz yaklaşık 18-19 saat bekleme modunda kalmış olmasına rağmen fandan ılık hava üflediğini fark ettim. Uzun vade de bu durum bir sorun yaşatır mı?
    Bence çalışan biriyseniz evden sabah çıkıp akşam geliyorsanız ve konsolu yoğun bir şekilde kullanmıyorsanız fişten çekmeniz uygun olur tabi bu benim görüşüm. Ben bir kaç kere o şekilde bıraktım oda büyük boyutlu bir kaç oyun indirdim. internetim yavaş olduğu için akşam eve geldigimde en azından kuyrukta bekleyen oyunlar inmiş oluyor. O açıdan güzel bir özellik.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dousk kullanıcısına yanıt

İlk sayfada yazıldığı gibi, normal zamanda tam kapat ile, download yapacağınız zaman hızlı başlat ile kapatmanızı tavsiye ederim. Malum sebeplerden elektrik faturası fazla gelecektir. Ayrıca uzun vadede cihazınız daha az yıpranmış olur.

• Meandroslu kullanıcısına yanıt

Ben de tam bilmiyorum ama ben sadece garanti süresi için dedim. Yukarda bi arkadaş açıklamış. Ama 1 yıl olsa da çok sorun olacağını sanmıyorum genelde sorun çıkaran cihazlar olmuyor konsollar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximus Meridus

Ben de tam bilmiyorum ama ben sadece garanti süresi için dedim. Yukarda bi arkadaş açıklamış. Ama 1 yıl olsa da çok sorun olacağını sanmıyorum genelde sorun çıkaran cihazlar olmuyor konsollar

Evet hocam şimdi cihazı kayıt ettim. Bir yıl veriyor garantiyi. Sağlık olsun inşallah garantiye gönderecegimiz bir tecrübe yaşamayız.

• souledge S kullanıcısına yanıt

Sanırım cihazlar karışık oluyormuş. Ben flyteknoloji gibi bi yeri aradım karışık çok sipariş var seçip gönderemeyiz dedi. Dohanın adını forumda görünce ordan aldım zaten 5₺ fiyat farkı vardı. Doha ertesi gün elinde diyordu bi de o var tabi

• Bu arada monitörle kullanmak için splittter tavsiyesi olan var mı. Tam adından emin değilim cihazın ama benim monitörde tek HDMI var onu bilgisayarla konsol arasında değiştirmek için kullanılan cihaz.

2. Gün önce bende dohadan aldım. Hala kargolanmadı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Teşekkürler arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: noyn__

2. Gün önce bende dohadan aldım. Hala kargolanmadı
    Hocam doha elektronik yanlış görmediysem yeri mardindeydi ben ilk önce oradan sipariş verdim ertesi gün kargoya hâlen verilmemişti ve Allah'tan hepsipay ile yapmıştım alışverişi iptal ettim ve tutar bir kaç dk içinde hesabıma geri yattı. Çünkü iptal ettiğim gün hb de 3k üstü konsollara 100 tl indirim veriyordu o şekilde değerlendirdim. 3400 tl ye sipariş vermiştim iptal edip hb indirimiyle 3250 tl ye başka bir satıcıdan tekar sipariş verdim 150tl cebimde kaldı. Onu da zaten game pass için kullanacağım iyi oldu. inşallah elinize ulaşması uzun sürmez. inşallah avrupa cihazıdır garantisi 2 yıl olur.👍

• Meandroslu kullanıcısına yanıt
    Yarın da verilmezse bende iptal etmeyi düşünüyorum bakalım

• noyn__ kullanıcısına yanıt

Zaten şuana dek kargoya verilmediyse yarına ulaşması biraz zor gibi

• Merhaba xbox ss i uygun bir şekil'de kuponlarla veya indirimle alabıleceğim bir site var mı

• bro4ke053 kullanıcısına yanıt

suan series cihazları kurdan kaynaklı yüksek seyrediyor kupon vs maglesef yok o dönemler kaçtı en son trendyol inidirimde iyi 3380 e düşmüştü

• Doha&hb gıcık etti açıkcası yarın kapıda diye banner koymuşlar aldık kargoya verildiğine dair bilgi yok muhtemelen gelmez. İthalatını nerden diye sordum geç cevap verdiler yarın kapıda diye aldıktan sonra o da Arap emirliğiymiş. Bilsem böyle yapcaklarını flyteknoloji ürünleri karışıkmış iki yıl garanti ihtimali vardı orda en azından ordan alırdım yarın bilgi alamazsam iptal edip başka bi yerden almayı düşünüyorum ama karta geri yatıcak yeniden alalım falan inş o arada zam yemeyiz. Dolar mahallenin delisi gibi geziyor malum.

Merhabalar ben flytec ten aldım bir günde elimdeydi ve kutusu hiç açılmamış türkiye uyumlu priz ve iki yıl garantili slovenya menşeili geldi bilginiz olsun

• bro4ke053 kullanıcısına yanıt

En uygun ithalatçı ürünleri satılıyor şuan 3500 civarına. Bunlar da biterse fiyatlar kurdan kaynaklı yükselebilir. Doları tutabilene aşk olsun.

https://www.hepsiburada.com/microsoft-xbox-series-s-oyun-konsolu-ithalatci-garantili-p-HBV00001ATUGH

• İptal ettim para yatınca buradan alırım teşekkür ederim

• Merhaba 2. Kol almak istiyorum malum 9.seri fiyatı yüksek daha eski serilerden uyumlu başka kol varmı?
    Elimde xbox 360 kolu mevcut bu uyar mı bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyfn85 -- 20 Ekim 2021; 6:55:34 >
  • 
Sayfa: önceki 980981982983984
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.