Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (1129. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
31.845
Cevap
379
Favori
1.612.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla ben çok nadiren böyle büyük oyunlara hype yaşıyorum. Cyberpunk beni heyecanlandırmıştı Ps4 te şov yaptı malum oynayamamıştım. Dediğiniz gibi bana series s yeterli olacaktır. Televizyon sıkıntı yaratmaz umarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt

Teşekkürler bugün aldım bi HDD deniyorum bunlara da bakarım mutlaka

• sceme965 kullanıcısına yanıt

Series S fazlasıyla işinizi görür hocam. Hatta ps4 ve series s alınabilir Series X fiyatına. İki platformunda oyunlarını oynarsınız.

• exc. oyunlara pek ilgim yok hocam zaten. Tlou falan oynamadım zaten o yüzden psyi satıyorum. Gamepass alıp çerez gibi takılmak çok mantıklı geldi bana

• Bu devirde 4 tflops konsol çıkarmak mantıksız.

PS4 PRO bile 4,2 tflops

• Dostlar iyi forumlar ; One X kullanıcısı olarak konsolu güncellemek istiyorum fakat 4500 TL ye Series S 9000 TL ye Series X buldum X tabikide daha iyi bir cihaz fakat aradaki fiyat farkı tam 2 katı sizce bu farkı vermeye gerek var mı ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt

Series s sadece 4 tflops gücünde. Series x ise 12 tflops

Series x alırsan her zaman 60 fps ile oynarsın.

Bakalım 3-5 sene sonra çıkacak oyunlar xbox series s gibi bir konsolda 60 fps çalışacak mı ?

• Series X aldık arkadaşımla. İki kişiyiz playstationdan beri rainbow ve pubg ağırlıklı giriyoruz oynamayı bilen arkadaşları bekleriz. Co-op hikayeli oyunlarda oynuyoruz ID: AlperellowTR

• 3500 Tl vererek aldığım cihazda 5 sene sonrasını düşünmek pek mantıklı değil. Telefonlar olmuş 10-15 bin. Bu kadar çok büyütmeyin. :) Maddi durumu olan X alsın ki olan adamda gider alır. Series s aldım günde, 1-2 saat oyun için bana gayet yeterli.

• Oha ciddi mi ? Vay anasını be..

1100 Küsür sayfa boşuna yorum yazılmış o zaman... Başlığı kapatsın yönetici arkadaşlar, boşuna konsol almışız

• 4 tflops gücü mü övüyorsun ?

• Senin mantığınla gidersek 1.0 1.2 1.4 yada 0.9 arabada alınmaz ama uzun sürer şimdi anlatmak en iyisi çık sayfanın en üstüne bir oku yazanları ondan sonra zaten ayrilirsin konudan.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • FSR'dan haberiniz yok sanırım.

• Polaris ile RDNA 2 aynı teraflop değerlerinde değiller kıyasla yapması bile saçma. One X deseniz neyse ama PS4 PRO hem daha zayıf gpusu, 8gb belleği, düşük veri hızı ve am1 tablet cpusu ile baya geride kalıyor. En basitinden Cyberpunk 2077 performanslarına bakın eski nesil hiçbir cihazda oynanmıyor düzgün. Dün gece açıklanan çoğu trailer da da gözüktüğü gibi eski nesle daha pek bir şey çıkmayacak. Bu sebeple 2021 in sonunda Fifa oynamak haricinde eski nesil alınmaz.

Bütçenize göre ilk SX sonra SS e bakın, bu ekonomide bize pek seçim şansı da bırakılmadı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silkolet -- 11 Aralık 2021; 19:8:4 >
  • Merhaba arkadaşlar uzun yıllardır kullandığım ps4 ü satıp bugün xbox series s alarak aranıza katıldım. Memnun kalacağımı düşünüyorum. 13 aylık gamepass da aldım. Gerçekten muazzam bir arşiv var. Tavsiye ve önerileriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Conqueror -- 11 Aralık 2021; 19:30:8 >
  • Böyle adamlara laf anlatsan ayrı anlatmasan ayrı :) Sadece gülüp geçin bosverin bakın oyun keyfinize....

One x ten Ss e sonrasında ise Sx ile beraber her ikisine de sahip biri olarak kesinlikle One X ten Ss e geçilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthropomancy -- 11 Aralık 2021; 23:15:43 >
    Gerek yok. Series S alın geçin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Series S kullanıyorum ve severek de kullanıyorum ama One X zaten yeni nesilde Series X oluyor. Dediğinizde haklısınız bence ama bazı Series S oyunlarında çözünürlüğü bir kenara bırakırsa grafikleri daha iyi sunulabiliyor.

Fiyatlara ülke şartlarında takılmayalım demek doğru olmayabilir ama ilk başta dediğim gibi One X'in karşılığı Series X olduğu için ben de One X'im varken Series S'e geçmezdim. İlk kez konsol aldığım için en azından uygun fiyatlı ve uzun ömürlü olacağını düşündüğümden Series S tercih ettim ki yeni konsol kullanıcıları için Series S'in fiyatı 7000₺ değilken büyük nimetti açıkçası. Zaten benim gibi hem konsolu uyguna alıp hem de ekran olarak elinizde pek de iyi bir şey yoksa çifte bayram yaşatabiliyor.

Evde küçük odada 2018'den beri duran 1080p LG Cinema TV'yi kullanarak tekrardan hayata döndürdüm ve sıfırdan bir ekran alacak olsaydım minimum 2k ve 32" alırdım. Tabi o zaman konsola vereceğim fiyatın üzerinde bir monitör fiyatı vermem gerekecekti.

Kısacası benim için nimet oldu, PC'den sonra konsolda çok oyun oynama hevesim kalmamış olsa da elimdeki TV akılsız olduğundan Netflix, YouTube, Edge Browser ve Amazon Prime'ı da rahatça deneyimleyip arada gaza gelince de oyun oynuyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 11 Aralık 2021; 21:58:44 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.