Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (980. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: 21y
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31.839
Cevap
379
Favori
1.610.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
48. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 978979980981982
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2060 Ss kadar uzun ömürlü olmaz , fakat o karttan Ss e şu aşamada geçilmez. Tercihinizi Sx ten yana kullanın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrtilhano333 kullanıcısına yanıt
    Her ikiside iyi olur butce varsa x. Ama s te üzmez.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yabancı bir arkadaşım söyledi, hafıza dolunca oyun yükleme süreleri yine uzun sürebiliyormuş. Doğru bilgi midir acaba ?

İki tane kol al , pc yi tv ye bağla ama gidip ekran kartını satıp konsol alma. R ye takman çok uzun sürmez.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • neredeyse dolu benim hafıza, böyle bir şey yaşamadım ben.

• Arkadaşlar bir sorum olacak :

Sekiro, Cyberpunk gibi oyunlara Next Gen güncellemesi gelme ihtimali nedir? Nextgen olmasa da 60 fps gelir mi? İki oyun da elimde var ama şu halleriyle başlayıp ziyan etmek istemedim.

Series X al gec bir sonraki nesile kadar kafan rahat eder. Pc hantallığıyla uğraşılmaz. Parça değiştirilebildiği için sürekli güncellemek ister insan bir ton masraf. Oyunlar konsolda optimize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 18 Ekim 2021; 18:2:11 >
  • adihasret kullanıcısına yanıt

200 ila 400 lira arasına orjinal ikinci el Xbox One/One S kontrolcüsü bulmanız mümkün. Forumun ikinci el bölümüne bakın. Orjinal olsun, bu çakmaları çalıştırmayabilir cihaz.  

• Series Si sırt çantasında taşırken köşeleri darbe almasın diye koruyucu bir kılıf arıyorum. böyle bir taşıma kılıfı görenler link paylaşırsa memnun olurum.

• _botturgec_ kullanıcısına yanıt

Sekiro’ya kesin gelmez. From Software geriye dönüp oyun güncellemesi yapmıyor. En fazla Xbox takımı FPS boost yapabilir Dark Souls 3’e yaptıkları gibi; ama, oyun Series X’te 60 FPS olduğu için öncelik vermiyorlardır.

Cyberpunk 2077 için resmi yeni nesil güncellemesi gelecek. 2021 sonu diyorlardı ama belli ki 2022 olacak.

• drilldozer D kullanıcısına yanıt
    Bende sürekli yazlığa yada şehir dışına çıktığım için yanımda götürdüğüm zaman bana da gerekli ancak hali hazırda laptop için almış olduğum şu kılıfı takıp çanta ile taşıyorum kılıfa konsol ile birlikte 2 kolda sığıyor ama tabi ss uyumlu olmadığı için biraz garip duruyor ama koruyor cihazı https://www.monsternotebook.com.tr/monster-15-6-kilif-yeni/. Ürünün buradan videosuna bakabilirsiniz daha net belli oluyor https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=i_lj0T5Ojm0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 18 Ekim 2021; 19:11:22 >

• drilldozer D kullanıcısına yanıt

Aradığınız böyle bir şey sanırım. Ben de bir kaç güne bundan alacağım.

aliexpress.com
    100.32TRY 37% OFF|Xbox tozluk Xbox serisi S koruyucu kılıf ana oyun konsolu kir su geçirmez koruma kollu için XSS denetleyici aksesuarları|Cases| - AliExpress
    https://tr.aliexpress.com/item/1005002992242274.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.1e7f21f7Sfa3MA&algo_pvid=45f72e6d-667c-462a-84ac-633b112f4f02&algo_exp_id=45f72e6d-667c-462a-84ac-633b112f4f02-1&pdp_ext_f=%7B%22sku_id%22%3A%2212000023108430833%22%7D

• adihasret kullanıcısına yanıt

Daha önce game pass ultimate kullanılmış ama şu an hiçbir şey olmayan hesaba 12+12+12 = 36 ay ea play alsak üzerine hepsiburada.com üzerinden 1 yıllık Xbox Live Gold Üyeliği kodu girsek sonrasında 1 aylık gamepass ultimate alsak. 2 yıllık gamepass ultimate + 4 yıllık ea playimiz olur mu acaba?

• Shrikeen kullanıcısına yanıt

evet sayılır, güzelmiş.

• harce74 kullanıcısına yanıt

mesajı yazdıktan sonra eski çantalarıma bakarken benzer bir sırt çantası buldum. laptop kılıfı biraz dar gibi bakalım sanırım böyle bir çözüm şimdilik yeterli gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drilldozer -- 18 Ekim 2021; 20:26:5 >
  • Uçan Tosbağa Yoshi kullanıcısına yanıt
    Ea play alırsan 12 aylık ea play 4 ay gpu demek oluyor. Yani 36 ay ea play alıp 1 ay gpu ile tamamlarsan totalde 13 ay gpu olmuş oluyor şu fiyat politikası cok yanlış ya. Yap işte ayda 20 TL kullanalım

• Fifaya girerken konsola mouse takılı ise bu depolama aygıtı kullanılamıyor diye uyarısı alıyorsunuz bilginiz olsun. Mouse çıkarınca düzeliyor. 

• Max_Kolesne kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam teşekkür ederim. Sekiro 60fps olaydı en azından çok tatlı olurdu ama yapacak bir şey yok o halde.

• 9. Nesil kolu şarj etmek için sadece konsola takmak yeterli mi yoksa kit mit birsey alacak mıyız?

• quote:

Orijinalden alıntı: egejang

9. Nesil kolu şarj etmek için sadece konsola takmak yeterli mi yoksa kit mit birsey alacak mıyız?
    Ss cihazından kablolu Şarj olması için kolun arkadaki pil kısmına şarj kiti alman lazım ama tavsiyem onun yerine.https://www.teknosa.com/varta-pocket-charger-57642101441-4x56716-p-130071354 bunu almak olur hem daha uygun hemde bunla 2 tane kol rahatlıkla kullanabilirsin ve ben bunu kullanıyorum memnunum 4 tane pil ve pil için şarj cihazı ile birlikte 140 tl ve piller 2100 mah değerinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harce74 -- 19 Ekim 2021; 0:5:23 >

• 
Sayfa: önceki 978979980981982
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.