Şimdi Ara

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen (976. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
31.770
Cevap
380
Favori
1.605.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
150 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 974975976977978
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PCmi satıp alayıp mı diyenler elini çabuk tutsun,döviz uçtu bu makinelere bir fiyat güncellemesi gelir, bu fiyattan kaçırmayın.Ömrü uzun makine, çoğu oyunu 60 fps açıyor daha yeni FarCry 6 oynadık 60fps tertemiz.Şuan 2060 ekran kartlı PC belki bir GTA VI çıktığında oynatır mı oynatmaz mı derdine düşecek.Ama bu konsol canavar gibi oynatacak,öyle dertler bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEKOKOBE35 -- 16 Ekim 2021; 17:21:20 >
  • Fiyatalr 3300 den çıkmıs 3600 lere millet 3300 den topladı hep 3400 e bile alındı 3300 3400 arası gitti ama suan en düüsk trendyolda gördüm 3500 dahada ucuuzu yok

• PARAM OLSADA SERİES S İ 2.EL ALSAM 2.EL FİYATLARI SIFIR FİYATLARI İLE YARISIYOR MİLLET DE YA PROBLEM VAR YADA BAŞKA BİŞİ NE İÇİYORLARSA BİZEDE VERSİNLER

SIFIRI 3500 OLAN İTALATCI ÜRÜNÜN SIRF ALMANYADAN ALINDI DİYE 3300 İSTİYEN Mİ DERSİN 4000 E SATANMI DERSİN GARANTİSİ 15 AY VAR 3500 DİYENMİ DERSİN

12 AY RESMİ GARNATİLİ İTALATCI CİHAZI MİLLET SIFIR 3200 3300 e aldı simdide 3500 bu 2.eldekiler sıfır fiyatlara hiç bakmıyorlar allah akıl fikir versin

• asko56 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bende vatandan aldım 4600 e 3 ay önce 3500 bandında bulunabiliyorsa mutlaka alınması gerekiyor. Ben aldıktan 10 gün sonra vatanda indirime girdi makine 4000 e düştü tekrar 4600 e çıkmış ama dahada artacaktır dolar yüzünden..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Neyapsin kaça satsın ikinci el bakan genelde kargo beklemek istemeyen insanlar. Varsa yakınında vs hemen almak istiyorlar. E hemen almak isteyende vatana gidip 4500 veremez. 3300 der 3 e anlaşır. Adamlar one s lere hala 1.5 1750 istio onex 2250 2500 istiolar. Series s te olsun okadar. Bugünlerde çıkışı 1 sene oldu fiyatı nerdeyse çıktığı gün gibi. Satan yerine ne koysun nasıl koysun. Dediğim gibi beklemek istemeyenler alıyorlar. Birde kargodan geldi sorunu var diyelim az ihtimalde olsa,iadesiyle veya garantiye gönder bekleyle uğraşmak istemiyor gidip çalışan makineyi görüp 300 400 belki 500 altına alabiliyor onlada 3 yıllık gamepass yaparım diyor bir yıllık konsol nekadar yipranabilir. PS tarafında istenen fiyatları görün siz birde:)

• Exhume10 E kullanıcısına yanıt

wallahi sıfır varken milletin kulalnılmıs ürününe sıfırı parası vermek saçmalık degilde nedir açın bir series s fiyatlarına bakın 2.elde şaka gibi fiyatlar sıfırı 3500 oldugu hatta inirim vs ile 3300 e düstügü yerde neden 2.el 2 aylık yada 3.aylık ürün alalım ps tarafı tabikide anormal olucaktır türkiyede ps ölüsü bile tutuyor ama xboxların kaderi zaten düsük ama 2.elde ben ömrü hayatımda ilk defa sıfırı ile aynı paraya ürün gördüm xbox da

tabi insaflı ilanlar var 3000-3100 e ama geri kalan ilanlar 3300 den başlıyor 200 lira için millettin agız kokusunu çekemem hepsiburada trendyol gibi yerlerden alıp geçerim

• DesmondHume108 kullanıcısına yanıt

arkadasım için 2.el cihaz bakalım dedik 2.el olmus kazık yuvası biraz düşerse 3300 e aldırıcam sıfır series s bende var cihaz

Beklemeniz hata yanlış anlamayın uzun vadeli bir kullanım aracı aliyorsunuz. 200 300 TL ne fakir eder ne zengin. Bunun için soru işareti yaşamaya da değmez. Alın sıfırı geçin kaybettiğiniz güne yazık kur ve ülke ekonomisi ortadayken ve herhan herşeyin fiyatı artabilexcek durumdayken sabah bı kalkmissiniz konsollara ek vergi yada güncelleme adı altında zam gelmeyeceğinin garantisi varmı. Keşke beklemeseydim dememek için alın hemen derim.

• Exhume10 E kullanıcısına yanıt

bende cihaz var agustosta almıstım uyguna arakadasımada dedim zaten 3500 iyi fiyat alabilirsin bakalım

• Arkadaşlar microsoftun yurtdışından alınma konsolları trde 2 sene garantili oluyor ya ithalatçı garantili alınan konsollarda da bu garantiyi kullanma şansımız oluyor mu?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • LunarOgred kullanıcısına yanıt
    ithalatçı garantilerde 1 yıl oluyor bu.

• LunarOgred kullanıcısına yanıt

Ben çarşamba trendyol dan söyledim reklam olmasın satıcıyı söyleyip forumda yanlış anlaşılmak istemem, 3383 tlye almıştım, dün geldi cihaz direk kayıt ettirdim, 2 yıl garanti verdi. Ayrıca 12+12+12 =36 ay ea play aldım (12 ay 65tl) üstüne 45 TL Ultimate aldım toplamda 240 tlye 1 yıl Ultimate oldu

Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zerock069 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben insider programındayım yani büyük ihtimale sizin kullandığınız yani konsolun kutudan çıktığı haliyle kullandığınız ana sürüm yazılımdan önce bu tarz özellikler kademeli olarak insider denilen programa kayıt olanlara sunuluyor. Bu insider sürümleri de kademe kademe ana sürüme en yakın olacak haliyle şu şekilde sıralanıyor, Omega, Delta, Beta, Alpha, Alpha Skip-Ahead. Bunların hepsine istediğimiz gibi katılamıyoruz maalesef. Omega sürümü insider'a katılınca otomatik yükleniyor ama bazı soruları yanıtlayıp puan kazandıkça Delta sürüme geçebiliyorsunuz. Alpha Skip-Ahead sürümüne sadece davetiye ile katılınabiliyormuş mesela ama çok da bilgim yok açıkçası. Bu paylaştığım özellikler zaten geleceği bilenen ama daha alt insider sürümlerinde olan özelliklerdi. Şuan Delta sürüme kadar yükseldi ve yakında tam sürüme de gelecektir. Bu tarz insider sürümlerinde bazı arayüz ya da performans sorunları da olabiliyor ama kademe aşağıya düştükçe bu sorunlar daha da artabiliyor o yüzden ben Deltaya kadar düştüm, cevapladığım sorular artıp puan kazandıkça (bir sonraki kademeye 10 puan kaldı, genelde sorular 5 ya da 10 puan değerinde oluyor ve haftada bir kaç soru geliyor) belki bir sürüm daha düşürebilirim ama daha aşağı sürümlere geçmek istemiyorum sorun yaşamamak için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 16 Ekim 2021; 21:17:11 >
  • ps5 satıp series S e geçmeyi düşünüyorum ama gamepass dışındaki oyunlarda indirim olmuyor mu ? Ben ps5 te mortal kombat 11 oynuyordum xboxa da almaayı düşünüyorum ama oyun 400 tl. Gamepass ile birlikte bu oyuna 1000 tl de baymak istemem valla. Bu oyunlara indirim gelmiyor mu hiç ?

• geçen hafta 100 liraya düşmüştü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps5'i satma değildir o , yanına Series S almadır Xbox Series S - ANA KONU - #SimplyNextGen 

Sizin tayfadan Ps5'den vazgeçen kimse olmaz , ki parası varsa vazgeçmesin de zaten.

• Ben de seies almak istiyorum.Bir sorum olacaktı.Sadece game pass üyesi olarak mı oyun indirip, oynayabiliyoruz.Mesela ben üye olmadan oyun alıp, ömürlük kullanabiliyor muyum?Çünkü sadece fifa, pes oynayan birisiyim.Bu oyunkar marketinde mevcut mu? Ve fiyatları ortalama ne kadar.

• aylmz07 kullanıcısına yanıt
    Gamepass alırsanız içerisinde bulunan mevcut oyunlardan faydalaniyorsunuz sadece. Satın alırsaniz eğer size ait oluyor ömür boyu hocam.

• 
Sayfa: önceki 974975976977978
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.